Gwiazdorzy kina akcji chcą być Pokemonami

Gwiazdorzy kina akcji chcą być Pokemonami
ZOBACZ GALERIĘ Gwiazdorzy kina akcji chcą być Pokemonami

Gwiazdorzy kina akcji chcą być Pokemonami

Chwilowy szał na Pokemony minął, ale nie oznacza to, iż studio Legendary zrezygnowało z realizacji animacji "Detective Pikachu". Właśnie trwają poszukiwania głównego aktora.

Do roli detektywa Pikachu przymierzani są Hugh Jackman ("Logan"), Ryan Reynolds ("Deadpool"), Mark Wahlberg ("Transformers") i Dwayne Johnson ("Szybcy i wściekli"). Na razie są oni kandydatami i żadne poważne rozmowy nie zostały jeszcze przeprowadzone.

Obraz powstanie na podstawie gry "Detective Pikachu", której akcja rozgrywa się w świecie Pokemonów. Tytułowym bohaterem jest inteligentny detektyw, który z pomocą pewnego ucznia, Tima Goodmana, rozwiązuje różne zagadki.

Za scenariusz odpowiadają Nicole Perlman i Alex Hirsch. Rob Letterman stanie za kamerą. Wcześniej wyreżyserował m.in. filmy "Rybki z ferajny", "Podróże Guliwera" oraz "Gęsia skórka".

Przypomnijmy, że świat poznał Pokemony w roku 1996. Narodziły się w Japonii, stając się bohaterami gier wideo (sprzedano ich 279 milionów egzemplarzy) i kart (sprzedano ich 21,5 miliarda), a następnie serialu animowanego (19 sezonów). Zdobyły popularność w ponad 70 krajach na całym świecie. Ostatnio głośno zrobiło się o nich za sprawę gry "Pokemon Go".

OSTATNIE

25.02.2018
Charlotte Gainsbourg zaprezentowała swoją wersję utworu Kenye Westa. Bez obaw, Francuzka nie zaczęła rapować. więcej
25.02.2018
Netflix nabył prawa do krótkometrażówki "Life Sentence" Matthew Bakera i z pomocą Matta Reevesa ("Ewolucja planety małp") zamierza rozwinąć ją do pełnometrażowego projektu. więcej
25.02.2018
Sarah Jeffery ("Uwikłana") zagra w nowej wersji serialu fantasy "Czarodziejki" ("Charmed"). więcej
25.02.2018
Do sieci trafiła zapowiedź trzeciego sezonu serialu science fiction "The Expanse". Ujawniono również datę premiery. więcej
24.02.2018
Emily Ratajkowski niespodziewania zmieniła stan cywilny. Nie było jednak wielkiego wesela, wręcz przeciwnie. więcej