Gwiazda "Millennium" kontra Keanu Reeves

Znany m.in. ze szwedzkiego serialu kryminalnego "Millennium" Michael Nyqvist, dołączył do thrillera "John Wick" z Keanu Reevesem w roli tytułowej.

Tytułowy bohater to płatny zabójca, który przeszedł na emeryturę po śmierci żony. Kiedy pewien złodziej kradnie samochód Johna Wicka, zabijając przy tym psa jego zmarłej małżonki, mężczyzna rusza jego śladem. Niestety, złodziej jest synem znanego nowojorskiego mafiosa, który nakazuje zlikwidować Wicka. Człowiekiem, który ma wykonać zlecenie, jest Marcus (w tej roli Willem Dafoe) - dawny przyjaciel Wicka, który niegdyś przekonał go do odejścia z przestępczego świata.

Teraz do obsady dołączyli Michael Nyqvist, Alfie Allen, Adrianne Palicki i Dean Winters.

Chad Stahelski i David Leitch stają za kamerą. Autorem scenariusza jest Derek Kolstad.

Nyqvist oprócz serialu "Millennium" znany jest również z filmu "Mission: Impossible - Ghost Protocol". Allen ostatnio zagrał w serialu "Gra o tron". Palicki natomiast pojawił się w "G.I. Joe: Retaliation". Winters ma na koncie m.in. role w serialach "Rockefeller Plaza 30" oraz "Terminator: Kroniki Sary Connor".

OSTATNIE

18.06.2019
W sieci pojawił się nowy zwiastun serialu "The Boys" na podstawie komiksu Gartha Ennisa i Daricka Robertsona. więcej
18.06.2019
Suzanne Collins kończy pisać książkowy prequel "Igrzysk śmierci". więcej
18.06.2019
W sieci pojawił się polski zwiastun nowego filmu Woody'ego Allena "W deszczowy dzień w Nowym Jorku". więcej
18.06.2019
Sophie Turner jest jedną z kandydatek do zagrania głównej roli w biografii Boya George'a. więcej
18.06.2019
W sieci pojawił się materiał promujący serial stacji Showtime, której bohaterem jest wieloletni szef Fox News, Roger Ailes. więcej