Film o Whitney Houston w styczniu

Film o Whitney Houston w styczniu
ZOBACZ GALERIĘ Film o Whitney Houston w styczniu

Film o Whitney Houston w styczniu

Stacja Lifetime wyznaczyła datę premiery filmu o Whitney Houston.

Za kamerą obrazu "Whitney" staje Angela Bassett. W główną rolę wcieli się Yaya DaCosta, a w męża piosenkarki, Bobby'ego Browna, Arlen Escarpeta.

Film koncentruje się właśnie na związku gwiazdy z Brownem. W obrazie usłyszymy piosenki "I Will Always Love You", "I'm Every Woman i "The Greatest Love Of All", które zaśpiewa Deborah Cox.

"Whitney" zadebiutuje na antenie Liftime 17 stycznia.

Whitney Houston zmarła 11 lutego 2012 roku. Jej ostatnie, aktorskie i muzyczne dokonaniem to film "Sparkle" i towarzyszący mu soundtrack. W latach 80. Houston była pierwszą afroamerykańską artystką, która regularnie pojawiała się w stacji MTV. Jej pierwszy longplay stał się najlepiej sprzedającym się albumem debiutanckim solowej artystki w historii. Wokalistka była też pierwszą kobietą, która zadebiutowała na pierwszym miejscu na liście Billboard 200 i jej kolejnych siedem singli pojawiło się na 1. miejscu na liście Billboard Hot 100. Podczas ponad 25-letniej kariery jej albumy i single rozeszły się w nakładzie przekraczającym 170 milionów egzemplarzy.

OSTATNIE

19.08.2019
Betty Gilpin i J.K. Simmons zagrają u boku Chrisa Pratta w filmie "Ghost Draft". więcej
19.08.2019
Dan Stevens zagra u boku Rachel McAdams i Willa Ferrella w komedii muzycznej Netfliksa "Eurowizja". więcej
19.08.2019
W sieci pojawił się zwiastun filmu Bruce'a Springsteena związany z niedawno wydanym albumem "Western Stars". więcej
19.08.2019
W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź trzeciego sezonu serialu "Wspaniała pani Maisel". więcej
19.08.2019
23 sierpnia, na platformie Netfix zadebiutuje trzeci sezon serialu "Trzynaście powodów". Tego samego dnia w serwisach cyfrowych pojawi się ścieżka dźwiękowa. więcej