Ezra Koenig i święta w Neo Yokio

Ezra Koenig i święta w Neo Yokio
ZOBACZ GALERIĘ Ezra Koenig i święta w Neo Yokio

Ezra Koenig i święta w Neo Yokio

Ezra Koenig dołączył do grona wykonawców, którzy wczuwają się w świąteczną atmosferę. Artysta znany z indierockowej formacji Vampire Weekend przygotował okolicznościową piosenkę na potrzeby gwiazdkowego odcinka serialu "Neo Yokio", którego jest współtwórcą.

Specjalna odsłona animowanej produkcji zatytułowana "Neo Yokio: Różowe święta" dziś, 7 grudnia, trafiła na platformę Netflix. W epizodzie pojawiła się wykonana przez Ezrę Koeninga piosenka "Friend Like U". W realizacji nagrania muzyka wsparli iLoveMakonnen i Bloodpop. W serialu numer wykonuje Arcangelo Corelli, rywal głównego bohatera Kaza Kaana.

- W "Neo Yokio", najcudowniejszym mieście świata, nastał grudzień - czytamy streszczenie odcinka "Neo Yokio: Różowe święta". - A nasz wspaniały kawaler Kaz kupuje prezenty, walczy z demonami i szuka prawdziwego znaczenia świąt.

Utwór "Friend Like U" można usłyszeć w 33. minucie odcinka.

Serial "Neo Yokio", za którym stoi Ezra Koenig z Vampire Weekend, opisywany jest jako hołd dla klasycznych anime, angielskiej literatury oraz nowojorskiej mody i kultury.

Przypomnijmy, że bohaterem jest młody demon Kaz Kaan (Jaden Smith), którego interesuje hokej i moda. Podczas gdy jego ciotka Agatha (Susan Sarandon) ogarnia demoniczne sprawy, Kaz z kumplami Lexym i Gottliebem (odpowiednio The Kid Mero i Desus Nice) oraz robotem-lokajem imieniem Charles (Jude Law) wolą się bawić. Muszą też rywalizować z popularnym Arcangelo Corelli (Jason Schwartzman) i ustrzec Kaza przed zawodem miłosnym.

Ezra Koenig niedawno napisał piosenkę "I Promise You" do filmu "Piotruś Królik" ("Peter Rabbit").

OSTATNIE

20.05.2019
Sophie Ellis-Bextor to kolejna piosenkarka, która wystąpiła w "Grze o tron". więcej
20.05.2019
W sieci pojawiła sie kolejna zapowiedź serialu "Stranger Things". więcej
20.05.2019
Zayn i Becky G opublikowali hiszpańską wersję piosenki "A Whole New World" promującej film "Aladyn". więcej
20.05.2019
W sieci pojawił się zwiastun filmu "The Art of Racing in the Rain". więcej
20.05.2019
Joshua Jackson dołączył do obsady serialu "Little Fires Everywhere". więcej