Evan Peters jest Charlesem Mansonem

W najnowszej odsłonie serialu "American Horror Story: Kult" pojawi się postać Charlesa Mansona.

W przywódcę sekty wciela się Evan Peters. Twórca cyklu, Ryan Muprhy na Instagramie pokazał zdjęcie aktora po charakteryzacji. - Evan Peters czy Charles Manson? - napisał pod fotką, którą można obejrzeć tutaj.

Wcześniej Murphy zamieścił zdjęcie przedstawiające Evana Petersa w roli Andy'ego Warhola (do sprawdzenia pod tym linkiem).

W obsadzie trwającego właśnie sezonu antologii "American Horror Story" znaleźli się także Sarah Paulson, Billie Lourd, Billy Eichner, Cheyenne Jackson, Alison Pill, Colton Haynes, Adina Porter i Lena Dunham ("Dziewczyny").

W Polsce cykl emituje kanał Fox.

Przypomnijmy, że w Hollywood trwają przygotowania do filmu o zabójstwach sekty Mansona. Projektem zainteresowany jest Quentin Tarantino. W obsadzie znaleźć mają się Brad Pitt i Samuel L. Jackson. Do roli jednej z ofiar, Sharon Tate, przymierzane są Margot Robbie ("Legion samobójców") i Jennifer Lawrence ("Poradnik pozytywnego myślenia").

W założonej przez Charlesa Mansona sekcie "Rodzina" członkowie mordowali na jego rozkaz. To właśnie oni za namową swojego guru w 1969 roku dokonali mordu na ciężarnej Sharon Tate, żonie Romana Polańskiego. Łącznie zabili 9 osób. Zarówno Manson jak i członkowie sekty zostali złapani i skazani na dożywocie.
Tagi: Evan Peters

OSTATNIE

25.02.2018
Charlotte Gainsbourg zaprezentowała swoją wersję utworu Kenye Westa. Bez obaw, Francuzka nie zaczęła rapować. więcej
25.02.2018
Netflix nabył prawa do krótkometrażówki "Life Sentence" Matthew Bakera i z pomocą Matta Reevesa ("Ewolucja planety małp") zamierza rozwinąć ją do pełnometrażowego projektu. więcej
25.02.2018
Sarah Jeffery ("Uwikłana") zagra w nowej wersji serialu fantasy "Czarodziejki" ("Charmed"). więcej
25.02.2018
Do sieci trafiła zapowiedź trzeciego sezonu serialu science fiction "The Expanse". Ujawniono również datę premiery. więcej
24.02.2018
Emily Ratajkowski niespodziewania zmieniła stan cywilny. Nie było jednak wielkiego wesela, wręcz przeciwnie. więcej