Ellie Goulding wycięta z "Gwiezdnych wojen"

Ellie Goulding wycięta z "Gwiezdnych wojen"
ZOBACZ GALERIĘ Ellie Goulding wycięta z "Gwiezdnych wojen"

Ellie Goulding wycięta z "Gwiezdnych wojen"

Ellie Goulding nieco się zdziwiła, że jej niewielka rola została wycięta z filmu "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi".

Popowa wokalistka odkryła, że choć dostała niewielką rolę w najnowszym obrazie "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi", jej partia nie została uwzględniona w ostatecznym montażu.

- Czy widzieliście nowe "Gwiezdne wojny" a w nich kogoś bardzo podobnego do mnie - napisała na Twitterze gwiazda. - Trochę dziwne, jeśli mnie wycięto. Tak czy tak było to świetne doświadczenie. Wspaniale było choć przez jeden dzień być w armii rebelii.

Artystka dodała, że wystąpiła na imprezie obsady i ekipy zorganizowanej na zakończenie zdjęć.

W obsadzie filmu "Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi" znaleźli się Daisy Ridley, Carrie Fisher, Mark Hamill, John Boyega, Adam Driver, Oscar Isaac, Lupita Nyong'o, Domhnall Gleeson, Anthony Daniels, Gwendoline Christie i Andy Serkis. Ponadto na ekranie pojawią się Benicio Del Toro, Laura Dern i Kelly Marie. Rian Johnson odpowiada za reżyserię, jak i scenariusz.

Ellie Goulding to brytyjska wokalistka, która zadebiutowała w 2010 roku albumem "Lights" (z singlami "Starry Eyed" i "Under the Sheets").Popularność zaowocowała współpracą z innymi artystami. Można wręcz pokusić się o stwierdzenie, że Ellie stała się ulubioną wokalistką rosnącej w siłę sceny EDM. Pojawiła się w utworach Skrilleksa, Calvina Harrisa i Zedda, co z pewnością nie pozostało bez wpływu na brzmienie jej drugiego albumu zatytułowanego "Halcyon". Artystka powróciła na początku 2015 roku premierową kompozycją do filmu "Pięćdziesięciu Twarzy Greya". "Love Me Like You Do" spędziło 4 tygodnie na pierwszym miejscu UK Top 40 i stało się międzynarodowym hitem. Kolejnym ruchem Ellie była współpraca z Major Lazer przy utworze "Powerful" i wreszcie wydanie trzeciego albumu, "Delirium". Płyta zawierająca wspomniane "Love Me Like You Do" i dwa inne singlowe przeboje "On My Mind" i "Something in the Way You Move" powtórzyła komercyjny sukces "Halcyon" oraz reedycji "Halcyon Days".

OSTATNIE

18.08.2019
W sieci pojawił się krótki zwiastun horroru "To: Rozdział 2" z myślą o IMAX-ie. więcej
17.08.2019
Aubrey Plaza zagra główną rolę w komedii romantycznej "Hope". więcej
16.08.2019
W sieci pojawiła się zapowiedź finałowego sezonu serialu HBO "Dolina Krzemowa". więcej
16.08.2019
Znany z "Rodziny Borgiów" François Arnaud dołączył do obsady horroru "Home". więcej
16.08.2019
Ludi Lin, Mehcad Brooks, Sisi Stringer i Tadanobu Asano zagrają w filmie "Mortal Kombat". więcej