Ellen DeGeneres namawia Kevina Harta na Oscary

Ellen DeGeneres namawia Kevina Harta na Oscary
ZOBACZ GALERIĘ Ellen DeGeneres namawia Kevina Harta na Oscary

Ellen DeGeneres namawia Kevina Harta na Oscary

Ostatecznie to Kevin Hart może być gospodarzem tegorocznych Oscarów.

Za pogodzenie Kevina Harta i Akademii Filmowej wzięła się Ellen DeGeneres wiec sprawa wygląda poważnie. Gospodyni programu "The Ellen DeGeneres Show" przeprowadziła długi wywiad z aktorem, w którym namawia go do poprowadzenia gali oscarowej. Amerykanka, która sama ma na koncie prowadzenie Oscraów dzwoniła do Akademii Filmowej i zapewniła Kevina Harta, że członkowie filmowej elity nadal chcą go na gospodarza. Z tego powodu ciągle nie wybrali nowego prowadzącego.

Kevin Hart zrezygnował z gali oscarowej po tym jak dostał od Akademii Filmowej ultimatum: albo przeprosi za homofobiczne wpisy albo nie będzie gospodarzem Oscarów. Aktor najpierw napisał, że nie przeprosi, zrezygnował z prowadzenia gali, po czym jednak przeprosił środowiska LGBT.

W 2011 roku Kevin Hart napisał: "Jeśli mój syn wróci do domu i zacznie bawić się domem dla lalek mojej córki, roztrzaskam go nad jego głową i powiem mu, że to jest gejoza."

91. ceremonia rozdania Oscarów odbędzie się w niedzielę 24 lutego 2019 w Dolby Theatre w Hollywood. Transmisję przeprowadzi 225 krajów.

OSTATNIE

23.02.2019
Dzień przed galą oscarowa w Hollywood wręczono Złote Maliny. więcej
23.02.2019
Yorgos Lanthimos zajmie się reżyserią thrillera na podstawie powieści "Pop. 1280". więcej
22.02.2019
W sieci pojawił zwiastun drugiego sezonu serialu "Barry". więcej
22.02.2019
Natalie Dormer wystąpi w serialu będącym kontynuacją "Domu grozy" ("Penny Dreadful"). więcej
22.02.2019
Jussie Smollett, którego oskarżono o sfingowanie homofobicznego ataku na siebie, został zwolniony z serialu "Imperium". więcej