Denis O'Hare w serialu twórcy "Układów" i "Dochodzenia"

Denis O'Hare w serialu twórcy "Układów" i "Dochodzenia"
ZOBACZ GALERIĘ Denis O'Hare w serialu twórcy "Układów" i "Dochodzenia"

Denis O'Hare w serialu twórcy "Układów" i "Dochodzenia"

Denis O'Hare ("Witaj w klubie", "American Horror Story") zagra w zapowiedzianym niedawno serialu "Crash and Burn", nad którym pracuje Aaron Zelman, znany z realizacji produkcji "Układy", "Dochodzenie" i "Zabójcze umysły".

Serial ma być thrillerem i opowieścią o dojrzewaniu. Za podstawę scenariusza posłużyła bestsellerowa książka pióra Michaela Hassana. Akcja koncentruje się na trzech nastolatkach z przedmieść, których typowe młodzieńcze życie przerwane zostaje przez strzelaninę w szkole. Poznajemy ich młodość, ale i dorosłość.

Alex Fitzalan zagra Steve'a Newmana, przystojnego i czarującego chłopaka, który po strzelaninie uznany zostaje za bohatera. Ojciec namawia go do napisania książki o swoich doświadczeniach. Ma nadzieję, że to ułatwi Steve'owi dostanie się do dobrego college'u. Właśnie w tatę głównego bohatera wcieli się Denis O'Hare.

Sebastian Chacon zagra JR-a Lopeza, którego udział w strzelaninie jest niejasny. Alex Wolff wcieli się natomiast w Gabriela, niegdyś dobrego kumpla Steve'a i JR-a. Gdy chłopak dowiaduje się, że Steve pisze książkę, postanawia wpłynąć na to, co się w niej znajdzie. Camila Perez pojawi się na ekranie jako Roxanne Lopez, starsza siostra JR-a, postać bardzo ważna w życiu wszystkich chłopców.

Denis O'Hare znany jest z filmów "Witaj w klubie", "Obywatel Milk" czy "Narzeczony mimo woli" oraz seriali "American Horror Story" i "Żona idealna".

OSTATNIE

25.02.2018
Sarah Jeffery ("Uwikłana") zagra w nowej wersji serialu fantasy "Czarodziejki" ("Charmed"). więcej
25.02.2018
Do sieci trafiła zapowiedź trzeciego sezonu serialu science fiction "The Expanse". Ujawniono również datę premiery. więcej
24.02.2018
Emily Ratajkowski niespodziewania zmieniła stan cywilny. Nie było jednak wielkiego wesela, wręcz przeciwnie. więcej
24.02.2018
Ed Sheeran chce zagrać w filmie, do którego zdążył już napisać muzykę więcej
24.02.2018
W sieci pojawiła się zapowiedź komediowego serialu "Barry" z Billem Haderem w roli głównej. więcej