Clayne Crawford zachowuje się skandalicznie na planie "Zabójczej broni"

Clayne Crawford zachowuje się skandalicznie na planie "Zabójczej broni"
ZOBACZ GALERIĘ Clayne Crawford zachowuje się skandalicznie na planie "Zabójczej broni"

Clayne Crawford zachowuje się skandalicznie na planie "Zabójczej broni"

Stacja Fox powinna wkrótce zdecydować o realizacji trzeciego sezonu serialu "Zabójcza broń". Problemem jest jednak gwiazdor serii Clayne Crawford.

Od jakiegoś czasu pojawiają się sygnały na temat skandalicznego zachowania Clayne'a Crawforda na planie serialu. Przemoc słowna i brak szacunku wobec współpracowników doprowadziły do tego, że ekipa nie chce już pracować z gwiazdorem. Serial cieszy się spora popularnością więc szefowie telewizji Fox zrobią wszystko by zażegnać konflikt.

Clayne Crawford wciela się w Martina Riggsa (postać oryginalnie portretował Mel Gibson) - gliniarza i byłego komandosa z Teksasu, który po śmierci żony i dziecka przeprowadza się do Los Angeles. Na miejscu jego partnerem w szeregach lokalnej policji zostaje detektyw Roger Murtaugh (przed laty grał go Danny Glover, teraz wcieli się w niego Damon Wayans), który niedawno przeszedł atak serca i musi unikać stresu.

W Polsce serial pokazuje Canal+.

OSTATNIE

25.05.2018
W sieci zadebiutował nowy trailer thrillera "Sicario 2: Soldado" z Joshem Brolinem i Benicio Del Toro w rolach głównych. więcej
25.05.2018
Anne Hathaway zagra główną rolę w filmie filmie "The Last Thing He Wanted". więcej
25.05.2018
Maika Monroe dołączyła do obsady dramatu "Honey Boy". więcej
25.05.2018
James Mangold napisze scenariusz i zajmie się reżyserią spin-offu "Gwiezdnych wojen", którego bohaterem będzie Boba Fett. więcej
24.05.2018
Do sieci trafił kolejny klip promujący film "Han Solo: Gwiezdne wojny - historie" ("Solo: A Star Wars Story"). więcej