Była z "Uwikłaną", będzie czarodziejką

Była z "Uwikłaną", będzie czarodziejką
ZOBACZ GALERIĘ Była z "Uwikłaną", będzie czarodziejką

Była z "Uwikłaną", będzie czarodziejką

Sarah Jeffery ("Uwikłana") zagra w nowej wersji serialu fantasy "Czarodziejki" ("Charmed").

Produkcja opowiada o siostrach Halliwell, najpotężniejszych na świecie dobrych czarodziejkach. Każda z nich posiadała inną moc, a razem walczyły z demonami i innymi siłami zła.

Sarah Jeffery wcieli się w Madison, najmłodszą z sióstr, tytułowych czarodziejek. Wcześniej udział potwierdziła Melonie Diaz ("The Belko Experiment"), która zagra inną siostrę, Mel. W obsadzie znalazł się również Ser'Darius Blain, który zagra chłopaka trzeciej z czarodziejek.

Oryginalny cykl emitowany był w latach 1998-2006. W rolach głównych występowały Shannen Doherty, Holly Marie Combs, Alyssa Milano oraz Rose McGowan.

Sarah Jeffery na koncie ma udział w serialach "Twardzielka", "Descendants: Wicked World", "Shades of Blue" i "Z archiwum X".

OSTATNIE

24.06.2018
Jeffrey Tambor został wyrzucony z obsady animacji "Wonder Park". więcej
24.06.2018
"Spider-Man: Far From Home" to tytuł najnowszego filmu Spider-Mana o przygodach Człowieka-Pająka. Informację przekazał odtwórca superbohatera, Tom Holland. więcej
24.06.2018
Rockowa formacja Mogwai ujawniła szczegóły soundtracku do filmu science fiction "Kin". W rolach głównych występują James Franco, Zoë Kravitz i Dennis Quaid. więcej
24.06.2018
Popularny horror "Laleczka Chucky" ("Child's Play") doczeka się serialowej wersji. więcej
23.06.2018
Jodie Foster prowadzi rozmowy w sprawie udziału w serialu "Y: The Last Man". więcej