Bryan Cranston, Jessica Biel, Giovanni Ribisi grają do tekstów Kanye Westa

Bryan Cranston ("Breaking Bad, "Dlaczego on?"), Jessica Biel ("Walentynki", "Iluzjonista") i Giovanni Ribisi ("Avatar", "Selma", "Sneaky Pete") wzięli udział w komediowym projekcie, którego podstawą są słowa piosenek amerykańskiego rapera Kanye Westa.

Aktorzy zgodzili się na realizację parodii opery mydlanej na potrzeby programu Jamesa Cordena ,"Late Late Show". Już samo to wydaje się świetnym pomysłem, ale na tym nie koniec. Za kanwę scenariusza niespełna 5-minutowego projektu posłużyły teksty hitów Kanye Westa, w tym piosenek "Gold Digger", "Stronger", "Runaway", "Four Five Seconds", "Homecoming" i "Famous".

Zabawny "odcinek" tasiemca, w którym Biel i Cranston stoją na ślubnym kobiercu, można obejrzeć pod tym adresem. https://www.youtube.com/watch?v=B6PpxrnttDg

James Corden to popularny brytyjski komik, aktor i prezenter znany z "Carpool Karaoke". Na dużym ekranie można go było podziwiać w filmach "Tajemnice lasu", "Kill Your Friends" czy "Dama w vanie". Artysta będzie gospodarzem nadchodzącej gali Grammy.

OSTATNIE

17.06.2019
Nieco niezdarny superbohater Kleszcz nie doczeka się następnego sezonu w najbliższym czasie. więcej
16.06.2019
Quentin Tarantino od niedawna zgłębia filmy na bazie komiksów Marvela. więcej
16.06.2019
Profersor Hank McCoy, znany jako Bestia z sagi o X-Menach doczeka się swojego filmu. więcej
15.06.2019
Jennifer Lopez wyjawiła wstępne plany ślubu z Alexem Rodriguezem. więcej
15.06.2019
Do sieci trafił kolejny utwór Miley Cyrus z serialu "Czarne lustro". więcej