Bryan Cranston, Jessica Biel, Giovanni Ribisi grają do tekstów Kanye Westa

Bryan Cranston ("Breaking Bad, "Dlaczego on?"), Jessica Biel ("Walentynki", "Iluzjonista") i Giovanni Ribisi ("Avatar", "Selma", "Sneaky Pete") wzięli udział w komediowym projekcie, którego podstawą są słowa piosenek amerykańskiego rapera Kanye Westa.

Aktorzy zgodzili się na realizację parodii opery mydlanej na potrzeby programu Jamesa Cordena ,"Late Late Show". Już samo to wydaje się świetnym pomysłem, ale na tym nie koniec. Za kanwę scenariusza niespełna 5-minutowego projektu posłużyły teksty hitów Kanye Westa, w tym piosenek "Gold Digger", "Stronger", "Runaway", "Four Five Seconds", "Homecoming" i "Famous".

Zabawny "odcinek" tasiemca, w którym Biel i Cranston stoją na ślubnym kobiercu, można obejrzeć pod tym adresem. https://www.youtube.com/watch?v=B6PpxrnttDg

James Corden to popularny brytyjski komik, aktor i prezenter znany z "Carpool Karaoke". Na dużym ekranie można go było podziwiać w filmach "Tajemnice lasu", "Kill Your Friends" czy "Dama w vanie". Artysta będzie gospodarzem nadchodzącej gali Grammy.

OSTATNIE

18.08.2019
W sieci pojawił się krótki zwiastun horroru "To: Rozdział 2" z myślą o IMAX-ie. więcej
17.08.2019
Aubrey Plaza zagra główną rolę w komedii romantycznej "Hope". więcej
16.08.2019
W sieci pojawiła się zapowiedź finałowego sezonu serialu HBO "Dolina Krzemowa". więcej
16.08.2019
Znany z "Rodziny Borgiów" François Arnaud dołączył do obsady horroru "Home". więcej
16.08.2019
Ludi Lin, Mehcad Brooks, Sisi Stringer i Tadanobu Asano zagrają w filmie "Mortal Kombat". więcej