Bestia doczeka się filmu

Bestia doczeka się filmu
ZOBACZ GALERIĘ Bestia doczeka się filmu

Bestia doczeka się filmu

Profersor Hank McCoy, znany jako Bestia z sagi o X-Menach doczeka się swojego filmu.

Nad projektem pracują John Ottman i Byron Burton. Panowie razem napisali scenariusz. Akcja zgrywa się w czasie z obrazem "X-Men: Przeszłość, która nadejdzie". Hank McCoy będzie próbował opanować Bestię z pomocą jednego z komiksowych czarnych charakterów, Mr. Sinistera.

Wkrótce do kin trafi najnowsza odsłona z serii X-Men. Akcja "Dark Phoenix" rozgrywa się w 1992 roku, 10 lat po wydarzeniach z "X-Men: Apocalypse". Mutanci z tytułowej drużyny stali się narodowymi bohaterami. Charles Xavier (James McAvoy) wysyła jednak bohaterów na kolejne, niebezpiecznie misje. W trakcie jednej z wypraw, potężna kosmiczna siła przejmuje kontrolę nad Jean. W głównej roli zobaczymy Sophie Turner.

Za reżyserię odpowiada Simon Kinberg. Premiera zaplanowana na 2 listopada 2018 roku.

W obsadzie znalazły się gwiazdy dotychczasowych odsłon sagi, w tym Jennifer Lawrence (Mystique), Michael Fassbender (Magneto), James McAvoy (Profesor X), Nicholas Hoult (Beast), Alexandra Shipp (Storm), Evan Peters ("Quicksilver"), Tye Sheridan (Cyclops) oraz Kodi Smit-McPhee (Nightcrawler). Młodszą wersję Jean Grey gra 8-letnia Summer Fontana ("The Originals").

OSTATNIE

20.07.2019
Lupita Nyong'o bardzo ucieszyła się z tego, że Beyoncé śpiewa o niej w piosence "Brown Skin Girl". więcej
20.07.2019
W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź serialu "Wiedźmin". więcej
19.07.2019
Historia oparta na prawdziwych wydarzeniach. Nastolatka zgłasza gwałt, a potem odwołuje zeznania. Dwie policjantki z innego stanu badają dowody, które mogą pomóc w odkryciu prawdy. więcej
19.07.2019
Beyoncé opublikowała teledysk do piosenki "Bigger" z albumu "The Gift" inspirowanego Afryką i filmem "Król Lew". więcej
19.07.2019
W sieci pojawił się klip z filmu "Dora i Miasto Złota". więcej