Będzie sequel "Halloween"

Będzie sequel "Halloween"
ZOBACZ GALERIĘ Będzie sequel "Halloween"

Będzie sequel "Halloween"

Scott Teems zajmie się scenariuszem sequela horroru "Halloween".

Scott Teems ma na koncie serial "Narcos: Mexico", a w kinie pracował przy "Wieczornym słoncu".

Trzeba poczekać na oficjalny komunikat, ale wielce prawdopodobne jest, że w filmie powrócą Ci co przeżyli "Halloween" z 2018 roku, czyli Jamie Lee Curtis, Judy Greer oraz Andi Matichak. Nie wiadomo w tym momencie w jakim stopniu w projekt będa zaangażowani reżyser David Gordon Green, scenarzysta Danny McBride i producent/autormuzyki oraz twórca oryginału John Carpenter.

70-letni John Carpenter obiecał wcześniej, że znajdzie w sobie jeszcze moce twórcze by napisać muzykę do kolejnej odsłony horroru "Halloween".

Obraz "Halloween" o zabójcy Michaelu Myersie miał premierę w 1978 roku. Reżyserem, a także twórca muzyki był John Carpenter. Dzieło doczekało się licznych kontynuacji i remake'ów.
Tagi: Scott Teems

OSTATNIE

19.04.2019
W sieci pojawił się klip z filmu "John Wick: Chapter 3 - Parabellum". więcej
19.04.2019
W sieci pojawił się zwiastun serialu "Jak nas widzą". więcej
19.04.2019
Lil Dicky zaprezentował ekologiczny klip do piosenki "Earth". Wspierają go liczne gwiazdy w tym m.in. Ariana Grande, Justin Bieber i Leonardo DiCaprio. więcej
19.04.2019
Clint Eastwood nakręci w końcu dramat "The Ballad Of Richard Jewell". więcej
19.04.2019
W sieci pojawił się nowy polskie spoty promujące film "Avengers: Koniec gry", w którym zostały przypomniane wszystkie wcześniejsze produkcje Marvela. więcej