Antonio Banderas i "Bodyguard Zawodowiec"

Antonio Banderas i "Bodyguard Zawodowiec"
ZOBACZ GALERIĘ Antonio Banderas i "Bodyguard Zawodowiec"

Antonio Banderas i "Bodyguard Zawodowiec"

Antonio Banderas i Richard E. Grant zagrają w filmie "The Hitman's Wife's Bodyguard" kontynuacji komedii "Bodyguard Zawodowiec".

W filmie "Bodyguard Zawodowiec" ("The Hitman's Bodyguard") Ryan Reynolds wciela się w bardzo cenionego agenta ochrony Michaela Bryce'a, a Samuel L. Jackson w płatnego zabójcę Dariusa Kinkaida. Chociaż w przeszłości panowie walczyli po przeciwnych stronach i obecnie się nienawidzą, muszą zjednoczyć siły i działać razem. Michael ma chronić Dariusa, który podpadł wschodnioeuropejskiemu dyktatorowi Vladislavowi Dukhovichowi (granemu przez Gary'ego Oldmana). W obsadzie znaleźli się także Salma Hayek, Elodie Yung, Joaquim De Almeida, Kirsty Mitchell i Richard E. Grant. Film zarobił na świecie 176 milionów dolarów przy budżecie 30 milionów.

W kontynuacji pojawią się nie tylko Ryan Reynolds i Samuel L. Jackson, ale także Salma Hayek. Frank Grillo sportretuje agenta Interpolu, który liczy na pomoc Michaela i Dariusa. W filme zagraja też Morgan Freeman, Antonio Banderas i Richard E. Grant.

Reżyseruje ponownie Patrick Hughes na podstawie scenariusza Toma O'Connora.

Richard E. Grant nominowany był do Oscara za rolę w filmie "Can You Ever Forgive Me?" a Antonio Banderas pracował niedawno u Pedro Almodóvara w filmie "Dolor y gloria".

OSTATNIE

25.03.2019
Horror "To my" trafił na pierwszą pozycje box-office w USA. więcej
24.03.2019
W sieci pojawił się klip promujący horror Jordana Peele "To my". Bohaterowie produkcji rapując przedstawiają bohaterów filmu. więcej
23.03.2019
Junkie XL skomponuje muzykę do filmu "Terminator: Dark Fate". więcej
23.03.2019
Idris Elba zagra w adaptacji powieści graficznej "Mysia Straż". więcej
22.03.2019
Tim Van Patten wyreżyseruje Matthew Rhysa w serialu HBO "Perry Mason". więcej