Anna Kendrick i Justin Timberlake znów trollami

Anna Kendrick i Justin Timberlake znów trollami
ZOBACZ GALERIĘ Anna Kendrick i Justin Timberlake znów trollami

Anna Kendrick i Justin Timberlake znów trollami

Studio DreamWorks szykuje specjalną, świąteczną i musicalową produkcję nawiązującą do swego ostatniego kinowego hitu - "Trolli".

Projekt nazywa się po prostu "Trolls Holiday". Anna Kendrick ponownie użyczy głosu Poppy, Justin Timberlake pojawi się jako Branch a Zooey Deschanel w roli Bridget. Pełna optymizmu Poppy odkrywa, że Bergenowie, wrogowie trolli, nie obchodzą żadnych świąt. Wesoła trollica postanawia oczywiście to naprawić.

Premiera "Trolls Holiday" odbędzie się 24 listopada na antenie NBC, a w grudniu na Netfliksie.

Bohaterami ubiegłorocznej animacji "Trolle" są lalki z kolorowymi włosami, które szczególną popularność przeżywały w latach 60. Twórcą pierwszego trolla w 1959 roku był Duńczyk, Thomas Dam, którego nie stać było na prezent dla córki, wyrzeźbił jej więc trolla inspirując się skandynawskimi legendami. Za nagraną do filmu piosenkę "Can't Stop The Feeling!" Justin Timberlake otrzymał nominację do Oscara. Obraz zarobił ponad 300 milionów dolarów.

OSTATNIE

25.02.2018
Charlotte Gainsbourg zaprezentowała swoją wersję utworu Kenye Westa. Bez obaw, Francuzka nie zaczęła rapować. więcej
25.02.2018
Netflix nabył prawa do krótkometrażówki "Life Sentence" Matthew Bakera i z pomocą Matta Reevesa ("Ewolucja planety małp") zamierza rozwinąć ją do pełnometrażowego projektu. więcej
25.02.2018
Sarah Jeffery ("Uwikłana") zagra w nowej wersji serialu fantasy "Czarodziejki" ("Charmed"). więcej
25.02.2018
Do sieci trafiła zapowiedź trzeciego sezonu serialu science fiction "The Expanse". Ujawniono również datę premiery. więcej
24.02.2018
Emily Ratajkowski niespodziewania zmieniła stan cywilny. Nie było jednak wielkiego wesela, wręcz przeciwnie. więcej