Al Pacino gra w szubienicę przy dźwiękach "House of the Rising Sun"

Al Pacino gra w szubienicę przy dźwiękach "House of the Rising Sun"
ZOBACZ GALERIĘ Al Pacino gra w szubienicę przy dźwiękach "House of the Rising Sun"

Al Pacino gra w szubienicę przy dźwiękach "House of the Rising Sun"

Al Pacino po raz kolejny w swojej karierze portretuje zgorzkniałego gliniarza. Tym razem będzie ścigał seryjnego zabójcę w thrillerze "Hangman".

Tytułowy wisielec (hangman) to ksywka seryjnego zabójcy, który wiesza swoje ofiary, ale także zabawia się z policjantami grą w szubienicę (po angielsku gra także nosi nazwę hangman). Odgadnięcie słów może zaprowadzić na trop zabójcy. Przebiegłego złoczyńcę ścigają Ray Archer (Al Pacino), detektyw z wydziału zabójstw, który niejedno ma na sumieniu. Pomaga mu młody Will Ruiney (Karl Urban), specjalista od seryjnych morderców. Panowie do pomocy będą mieli dziennikarkę Christi Davies (Brittany Snow).

Zwiastun produkcji, w którym wybrzmiewa klasyk "House of the Rising Sun" można zobaczyć poniżej.Za reżyserię odpowiada Johnny Martin. Film trafi do kin i od razu na platformy VOD w grudniu 2017 roku.

77-letni Al Pacino pracuje z Martinem Scorsese na planie filmu "The Irishman". Towarzyszą mu Robert De Niro, Joe Pesci i Anna Paquin.
Tagi: Al Pacino

OSTATNIE

25.02.2018
Charlotte Gainsbourg zaprezentowała swoją wersję utworu Kenye Westa. Bez obaw, Francuzka nie zaczęła rapować. więcej
25.02.2018
Netflix nabył prawa do krótkometrażówki "Life Sentence" Matthew Bakera i z pomocą Matta Reevesa ("Ewolucja planety małp") zamierza rozwinąć ją do pełnometrażowego projektu. więcej
25.02.2018
Sarah Jeffery ("Uwikłana") zagra w nowej wersji serialu fantasy "Czarodziejki" ("Charmed"). więcej
25.02.2018
Do sieci trafiła zapowiedź trzeciego sezonu serialu science fiction "The Expanse". Ujawniono również datę premiery. więcej
24.02.2018
Emily Ratajkowski niespodziewania zmieniła stan cywilny. Nie było jednak wielkiego wesela, wręcz przeciwnie. więcej