CYKL "APOKALIPSA" TYLKO W CANAL+

Zgodnie z najnowszymi przepowiedniami, kolejny koniec świata ma nadejść "przed 13 maja 2017 roku". CANAL+ w kwietniu zaprezentuje różne filmowe wariacje na temat Apokalipsy. W programie: "Dzień Niepodległości: Odrodzenie" (Liam Hemsworth, Jeff Goldblum), czyli kontynuacja jednego z największych przebojów w dziejach kina, "Epoka lodowcowa 5: Mocne uderzenie" (głosu użyczyli m.in. Piotr Fronczewski, Wojciech Malajkat i Cezary Pazura) – animowana superprodukcja dla całej rodziny oraz "Warcraft: Początek" (Paula Patton, Dominic Cooper), epickie widowisko inspirowane kultową grą komputerową. Start w sobotę, 15 kwietnia. Po raz pierwszy w telewizji, tylko w CANAL+.

ZANIM NADEJDZIE KONIEC ŚWIATA. CYKL "APOKALIPSA" TYLKO W CANAL+.

DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI: ODRODZENIE

Filmowy cykl "Apokalipsa" w CANAL+ rozpocznie "Dzień Niepodległości: Odrodzenie", kontynuacja nagrodzonego dwiema statuetkami Oscara® superprzeboju z 1996 roku. Dwadzieścia lat po inwazji obcych, Ziemi grozi kolejny atak nieznanej cywilizacji. W role obrońców ludzkości wcielają się Liam Hemsworth (seria "Igrzyska śmierci", "Projektantka") oraz Jeff Goldblum ("Park Jurajski", "Mucha"). Na ekranie również znany z poprzedniej części serii Bill Pullman ("Zagubiona autostrada", Ja cię kocham, a ty śpisz"). Reżyserii podjął się natomiast twórca pierwowzoru – Roland Emmerich ("Pojutrze", "Patriota"). Przed premierowym seansem sequelu CANAL+ zaprosi na pierwszą część "Dnia Niepodległości" – o 18:40.

Dzień Niepodległości: Odrodzenie

2015 Twentieth Century Fox Film Corporation. All rights reserved.
Kontynuacja nagrodzonego dwiema statuetkami Oscara® superprzeboju z 1996 roku. W role obrońców ludzkości wcielą się: Liam Hemsworth (seria "Igrzyska śmierci", "Projektantka") oraz Jeff Goldblum ("Park Jurajski", "Grand Budapest Hotel"). Na ekranie również znany z poprzedniej części serii Bill Pullman. Reżyserii podjął się natomiast twórca pierwowzoru - Roland Emmerich ("Gwiezdne wrota", "Pojutrze").
Czytaj więcej
Od ostatniej inwazji obcych na kulę ziemską minęło 20 lat. Przy pomocy pozostawionych przez przybyszy technologii, ludziom udało się stworzyć dla Ziemi potężny system obronny. Obcy postanowili teraz...

reżyseria: reżyseria:

obsada: , , ,

gatunek: science fiction

produkcja: USA, 2016

KINO FAMILIJNE I FANTASY W CYKLU "APOKALIPSA"

Dla fanów kina familijnego kolejna część przebojowej animowanej serii "Epoka lodowcowa 5: Mocne uderzenie". W polskiej wersji językowej głosu postaciom użyczyli m.in. Wojciech Malajkat, Piotr Fronczewski oraz Cezary Pazura. Maniek, Diego oraz Sid wyruszają na wyprawę, w czasie której odwiedzą wiele egzotycznych krain i poznają nowe barwne postacie. Będą musieli się także zmierzyć z niezwykłymi zjawiskami natury wywołanymi przez zbliżający się do Ziemi ogromny meteor. O 14:25 na antenie "Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów".

Epicki rozmach i fantastyczne efekty specjalne zapewni widzom produkcja fantasy "Warcraft: Początek". Spokój krainy Azeroth zostaje zaburzony bezlitosnym atakiem Orków. W obronie królestwa do walki muszą stanąć wszyscy. Kto zwycięży? Film inspirowany jest kultową grą "Warcraft". Za kamerą Duncan Jones ("Moon", "Kod nieśmiertelności", prywatnie syn Davida Bowie). W rolach głównych zobaczymy m.in. Travisa Fimmela ("Eksperyment", serial "Wikingowie"), Paulę Patton ("Mission: Impossible – Ghost Protocol", "Deja Vu"), Bena Fostera ("Aż do piekła", "3:10 do Yumy") oraz Dominica Coopera ("Captain America: Pierwsze starcie", "Need for Speed").

Epoka lodowcowa 5: Mocne uderzenie

Zwierzęca ekipa powraca w 5. części serii filmów "Epoka lodowcowa". Tym razem będą musieli się zmierzyć z kosmiczną katastrofą i poprzedzającymi ją zjawiskami atmosferycznymi, a wszystko za sprawą malutkiego orzeszka... W polskiej wersji językowej głosu postaciom użyczyli m.in. Wojciech Malajkat, Piotr Fronczewski oraz Cezary Pazura.
Czytaj więcej
W stronę Ziemi zbliża się ogromna asteroida. W tym czasie grupa przyjaciół zajmuje się bardziej przyziemnymi sprawami. Tygrys Diego planuje założyć rodzinę, a mamut Maniek nie może się pogodzić z...

obsada: ,

gatunek: film animowany

produkcja: USA, 2016

Warcraft: Początek

Epicki rozmach i fantastyczne efekty specjalne na miarę "Star Trek". Wojna, jakiej nie widział świat w filmie fantasy reżysera "Moon" oraz "Kodu nieśmiertelności", Duncana Jonesa. Film inspirowany kultową grą "Warcraft".
Czytaj więcej
Na ekranie Travis Fimmel ("Wikingowie"), Paula Patton ("Mission Impossible: Ghost Protocol"), Ben Foster ("Ocalony", "3:10 do Yumy"). Nadchodzi...

reżyseria: reżyseria:

obsada: , , ,

gatunek: film fantasy

produkcja: USA, 2016

so | 22.04 | 21:00
CANAL+

Dzień Niepodległości

Do Ziemi zbliża się liczący 550 kilometrów średnicy obiekt latający - statek kosmiczny obcej cywilizacji, który zatrzymuje się na orbicie.
Czytaj więcej
Prezydent Stanów Zjednoczonych Thomas J. Whitmore (Bill Pullman) zwołuje naradę doradców wojskowych. Decyduje się pozostać w Białym Domu, nie wierząc we wrogie zamiary przybyszów....

reżyseria: reżyseria:

obsada: , , ,

gatunek: s-f/katastroficzny

produkcja: USA, 1996

Epoka lodowcowa 3 - Era dinozaurów

Fox
Zwierzaki z epoki lodowcowej - mamut Maniek, leniwiec Sid, tygrys szablozębny Diego oraz oposy Zdzich i Edek - próbują znaleźć swoje miejsce do życia, zwłaszcza że Maniek ma zostać ojcem i traktuje ten fakt bardzo poważnie.
Czytaj więcej
Sid, który dotychczas czuł się jak młodszy brat Mańka, obawia się, że po narodzinach małego mamuta przyjaciel zupełnie o nim zapomni. Zmartwienie ma też Diego, który jest przekonany, że zamienił się w...

reżyseria: ,

gatunek: film animowany

produkcja: USA, 2009

CYKL "APOKALIPSA" DLA FANÓW KOMIKSÓW

W programie również "X-Men: Apocalypse", czyli pozycja obowiązkowa nie tylko dla fanów serii komiksów. Po wielu tysiącach lat do życia budzi się jeden z najniebezpieczniejszych i najpotężniejszych pradawnych bogów – Apocalypse. Podejmuje on kolejną próbę zawładnięcia nad światem. Ma mu w tym pomóc grupa potężnych mutantów. W obsadzie plejada gwiazd, m.in. James McAvoy ("Pokuta", "Wanted – Ścigani"), Jennifer Lawrence (saga "Igrzyska Śmierci", "Poradnik pozytywnego myślenia"), Michael Fassbender ("Prometeusz", "Wstyd"), Oscar Issac ("Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy", "Co jest grane, Davis?"), Sophie Turner ("Gra o tron"), Evan Peters ("American Horror Story") i Nicholas Hoult ("Mad Max: Na drodze gniewu", "Był sobie chłopiec").

TRZECIA CZĘŚĆ KULTOWEJ SAGI "NIEZGODNA"

Cykl "Apokalipsa" zakończy "Wierna", czyli trzecia część kultowej sagi "Niezgodna", w której Shailene Woodley oraz Theo James jako Tris i Cztery uciekają za ogrodzenie otaczające Chicago. To, co zobaczą po drugiej stronie, będzie dla nich niezwykle szokujące. Aby przetrwać, będą zmuszeni do trudnych wyborów pomiędzy odwagą, wiernością, poświęceniem i miłością.

X-Men: Apocalypse

2016 Twentieth Century Fox Film Corporation. All rights reserved. MARVEL © 2016 MARVEL
Superprodukcja nie tylko dla fanów serii ekranizacji kultowych komiksów. Na ekranie ponownie zobaczymy laureatkę Oscara® Jennifer Lawrence (saga "Igrzyska Śmierci", "Poradnik pozytywnego myślenia"), a także Jamesa McAvoya ("Pokuta", "Ostatni król Szkocji") i Michaela Fassbendera ("Prometeusz", "Wstyd").
Czytaj więcej
W Egipcie obudził się przedwieczny mutant Apocalypse, który chce zniszczyć świat. Z tak wielką mocą X-Meni nie mieli jeszcze nigdy do czynienia. Do walki nieoczekiwanie dołącza ukrywający się w...

reżyseria: reżyseria:

obsada: , , , ,

gatunek: kino akcj

produkcja: USA, 2016

so | 29.04 | 12:20
CANAL+

Wierna

dystrybucja Monolith Films Sp. z o.o.
Trzecia część przebojowej serii "Niezgodna". W roli głównej ponownie Shailene Woodley ("Gwiazd naszych wina", "Spadkobiercy"), a na ekranie również m.in. Naomi Watts ("Mulholland Drive", "21 gramów"), Octavia Spencer ("Siedem dusz", "Służące") i Jeff Daniels ("Głupi i głupszy", "Marsjanin").
Czytaj więcej
W trzeciej odsłonie historii dzielnej Tris (Shailene Woodley) dziewczyna oraz jej wierny towarzysz "Cztery" (Theo James) będą musieli się zmierzyć się z nieznanym...

reżyseria: reżyseria:

obsada: , , , ,

gatunek: film akcji

produkcja: USA, 2016

so | 29.04 | 14:40
CANAL+

CYKL "APOKALIPSA" W CANAL+:

15 kwietnia, sobota, godz. 18:40 – "Dzień Niepodległości"
15 kwietnia, sobota, godz. 21:00 – "Dzień Niepodległości: Odrodzenie"
17 kwietnia, poniedziałek, godz. 14:25 – "Epoka lodowcowa 3: Era dinozaurów"
17 kwietnia, poniedziałek, godz. 16:00 – "Epoka lodowcowa 5: Mocne uderzenie"
22 kwietnia, sobota, godz. 21:00 – "Warcraft: Początek"
29 kwietnia, sobota, godz. 12:20 – "X-Men: Apocalypse"
29 kwietnia, sobota, godz. 14:40 – "Wierna"