ARTYKUŁY

06.02.2019
W środę 6 lutego ogłoszono nominacje do Polskich Nagród Filmowych ORŁY 2019. O „polskie Oscary”, jak media określają się te prestiżowe nagrody, w tym roku ubiegało się aż 105 produkcji. Nazwiska laureatów zostaną ogłoszone na uroczystej ceremonii Orłów w Teatrze Polskim, którą zaplanowano na 25 marca. Wydarzenie będzie transmitowane na antenie CANAL+.
25.01.2019
CANAL+ jako jedyna telewizja w Polsce pozyskała prawa do relacji na żywo z najważniejszego wydarzenia w świecie kina – gali wręczenia Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej®. Ceremonia odbędzie się w nocy z 24 na 25 lutego. Dzięki temu widzowie będą mogli zobaczyć, czy koprodukowana przez CANAL+ „Zimna wojna” zdobędzie Oscara®.
22.01.2019
Koprodukcja CANAL+ zdobyła nominacje w trzech kategoriach: najlepszy film nieanglojęzyczny, najlepsze zdjęcia i najlepszy reżyser.
02.01.2019
Serial stworzony na podstawie inspirowanej prawdziwymi wydarzeniami trylogii autorstwa szwedzkiego duetu Camilli Grebe i Paula Leandera-Engströma. Premierowe odcinki już od 13 stycznia tylko w CANAL+
19.12.2018
CANAL+ wita nowy rok ośmioma premierowymi produkcjami. Na ekranie trzymające w napięciu thrillery – „Złe psy” w reżyserii laureata Oscara® Bobby’ego Moresco i „Dron” z Seanem Beanem w głównej roli oraz przezabawne komedie – kontynuacja kanadyjskiego hitu „Straż wiejska 2”, film o marzeniach udaremnionych przez bank „Jak rozbić bank” oraz wyjątkowo trafiający w gusta polskiej widowni komediodramat „Jutro będziemy szczęśliwi”. Ponadto, dla młodszych widzów druga część animacji „Gang Wiewióra 2”, a dla starszych horror „Podwodna pułapka”. Dodatkowo, dla wszystkich fanów hollywoodzkich kasowych produkcji ze zjawiskowymi efektami specjalnymi – „Pacific Rim: Rebelia”. Wszystkie filmowe hity po raz pierwszy w telewizji, tylko w CANAL+.
05.12.2018
W grudniu CANAL+ przedstawi widzom najgorętsze aktorskie nazwiska Hollywood i najoryginalniejszych współczesnych twórców.
 

WYSZUKIWARKA AKTUALNOŚCI

wpisz szukaną frazę