ARTYKUŁY

05.12.2018
W grudniu CANAL+ przedstawi widzom najgorętsze aktorskie nazwiska Hollywood i najoryginalniejszych współczesnych twórców.
22.11.2018
W grudniu CANAL+ przygotowało telewizyjne premiery największych kinowych przebojów tego roku. W tym miesiącu na antenie finał dystopijnej serii „Więzień labiryntu” Wesa Balla („Więzień labiryntu: Lek na śmierć”), wspólne dzieło George’a Clooneya i braci Coen („Suburbicon”), obraz nagrodzony Oscarem® dla Najlepszego filmu w 2018 r. („Kształt wody”) i ostatnia część opowieści o niecodziennej miłości Any i Christiana Greya („Nowe oblicze Greya”). Kinowe hity po raz pierwszy w telewizji, tylko w CANAL+.
20.11.2018
Niedawno zagrał w hollywoodzkiej produkcji u „wielkiego” Tarantino. Teraz śladami innych uznanych twórców światowego kina zwiedza europejskie lokacje, które stanowiły tło dla wielu znanych filmów. Pojedzie do miejsca narodzin najsłynniejszej włoskiej familii, gdzie swoje pierwsze kroki stawiał Vito Corleone. Odwiedzi śródziemnomorskie Hollywood, gdzie odegrały się bitwy Hektora z Achillesem czy starcia Scottowskiego Gladiatora. Pokaże malownicze tereny i budynki z „Atlasu chmur” czy urokliwe zakątki Barcelony, po których przechadzały się Vicky i Cristina. Rafał Zawierucha po raz drugi wciela się w rolę prowadzącego program „Europa filmowa”. Premiera drugiego sezonu już 9 grudnia o godz. 13:30 na antenie CANAL+ DISCOVERY.
07.11.2018
Ekipa nowego programu CANAL+ DISCOVERY "Tajemnice wraków Bałtyku" poszukuje odpowiedzi na wiele nurtujących pytań, dotyczących katastrof na bliskich nam wodach. Premierowe odcinki serii już od 7 listopada.
02.11.2018
W listopadowym cyklu premiery uhonorowanych prestiżowymi nagrodami filmów „Czas mroku” i „Donbas”. Po raz pierwszy w telewizji tylko w CANAL+.
29.10.2018
W listopadzie w CANAL+ nominowany do Oscara® film animowany "Fernando", przerażający horror "Piła: Dziedzictwo", nagrodzony Srebrnym Niedźwiedziem na Berlinale 2017 obraz Małgorzaty Szumowskiej "Twarz" i trzecia część uwielbianej przez Polaków komediowej serii "Listy do M.". Kinowe hity po raz pierwszy w telewizji, tylko w CANAL+.
 

WYSZUKIWARKA AKTUALNOŚCI

wpisz szukaną frazę