W odkodowanym CANAL+ DISCOVERY noworoczny maraton „Andrzej Bargiel – Śnieżna Pantera”

śr 14 grudnia 2016

Już 1 stycznia CANAL+ DISCOVERY odkoduje swój sygnał dla wszystkich abonentów nc+ i widzów wybranych sieci kablowych. W tym dniu, w ramach noworocznego prezentu, w otwartym oknie stacja wyemituje m.in. finał serii „Andrzej Bargiel – Śnieżna Pantera” oraz jej wszystkie wcześniejsze odcinki. Początek maratonu z Andrzejem Bargielem w niedzielę o godz. 14:00, premiera ostatniego odcinka o godz. 20:00.

Andrzej Bargiel


"Andrzej Bargiel – Śnieżna Pantera” to najnowsza produkcja własna stacji CANAL+ DISCOVERY, która pokazuje jak wyglądało ustanowienie nowego czasowego rekordu w zdobywaniu Śnieżnej Pantery, czyli wyróżnienia przyznawanego za wejście na pięć siedmiotysięczników na terenie byłego ZSRR. Niezwykły wyczyn młodego zakopiańczyka okazał się jednym z największych wydarzeń polskiego alpinizmu ostatnich lat.

Zwiastun programu "Andrzej Bargiel - Śnieżna Pantera"

Okno otwarte CANAL+ DISCOVERY


Już 1 stycznia z porywającą produkcją „Andrzej Bargiel – Śnieżna Patera” będą mieli szansę zapoznać się wszyscy abonenci nc+ i widzowie wybranych sieci kablowych, dla których tego dnia CANAL+ DISCOVERY odkoduje swój sygnał. Okno otwarte rozpocznie się w niedzielę o godzinie 6:00 i zakończy 24 godziny później.

Nowy Rok z Andrzejem Bargielem w CANAL+ DISCOVERY


Dokumentalny kanał premium przygotował na ten dzień wydarzenie specjalne – „Nowy Rok z Andrzejem Bargielem w CANAL+ DISCOVERY”. Od godziny 14:00 w niedzielnym maratonie znajdą się wszystkie emitowane dotąd odcinki serii. Na godzinę 20:00 zaplanowano natomiast premierę finałowego, ósmego epizodu.

Andrzej Bargiel

Najlepsze filmy dokumentalne w oknie otwartym CANAL+ DISCOVERY


Po emisji serii o ekstremalnej, górskiej ekspedycji Polaka o godz. 21:00 widzowie będą mieli okazję obejrzeć dokument „Nuriejew – taniec wolności” przedstawiający historię brawurowej ucieczki z ZSRR na zachód jednego z najsłynniejszych tancerzy baletowych XX wieku. O 22:30 stacja zaprasza natomiast na trzeci odcinek serii „Stadiony świata według Erica Cantony”, zaś o godz. 23:25 na piąty epizod serialu „Cała prawda o...”.

Więcej informacji o serii "Andrzej Bargiel – Śnieżna Pantera” na stronie http://www.canalplus.pl/discovery/bargiel/

POLECANE

 

WEEKENDY Z OSCAREM®

24-25 LUTEGO I 2-4 MARCA
 

Szybcy i wściekli 8

ND / 25 LUTEGO / 20:00 / CANAL+ FILM
 

Lion. Droga do domu

WT / 27 LUTEGO / 19:05 / CANAL+