EMISJE

ŚR | 19.06 | 15:40

CANAL+ 4K

SO | 22.06 | 14:30

CANAL+ 4K

Informator

Wielka Brytania, 2018

reżyseria:

obsada: , ,

Obsada filmu

gatunek: serial sensacyjny

czas trwania: 60 min

Ocena filmu

0.00

Opis

Po drobnej utarczce z prawem, młody londyńczyk Raza, syn pakistańskich imigrantów, jest zmuszony do współpracy z bezkompromisowym oficerem oddziału antyterrorystycznego.

Chłopak zbiera informacje wśród stwarzających potencjalne zagrożenie terrorystyczne imigrantów, po czym przekazuje je policji. To, co wydaje się pracą dorywczą, w końcu podważy wartości wyznawane przez Razę i zagrozi bezpieczeństwu jego najbliższych.

Odcinek 1.
Po wieczorze na mieście Raza Shar zostaje aresztowany przez policję. Specjalny oddział antyterrorystyczny rekrutuje chłopaka jako potencjalnego informatora.
Premiera: CANAL+ SERIALE, wtorek 4 grudnia, 20:00

Odcinek 2. Gabe zleca Razie zbliżenie się do Dadira, brata zaginionego informatora o imieniu Yousef. Przejętemu nową rolą Razie wykonanie misji nie przychodzi łatwo. Udaje mu się jednak zaprzyjaźnić z nieprzewidywalnym Dadirem. Na jaw wychodzi, że Yousef został zamordowany.
Premiera: CANAL+ SERIALE, wtorek 4 grudnia, 21:00

Odcinek 3.
Ciężar podwójnego życia staje się dla Razy nie do zniesienia, gdy wybiera się na pogrzeb Yousefa jako informator. Informacje, które zdobywa, pozwalają namierzyć albańską rodzinę zajmującą się nielegalną działalnością. W tym samym czasie duchy przeszłości dopadają Gabe'a. Jego niecodzienne zachowanie zwraca uwagę Holly.
Premiera: CANAL+ SERIALE, wtorek 11 grudnia, 20:00

Odcinek 4.
Dowódcy oddziału antyterrorystycznego donoszą swoim przełożonym o rewelacyjnych ustaleniach Razy w sprawie Igli Gramosa. Po otrzymaniu zielonego światła, oddział z Razą na czele rozpracowuje biznesy prowadzone przez Gramosa. Gabe kontaktuje się ze współpracownikiem z przeszłości, czym niepokoi swoich szefów.
Premiera: CANAL+ SERIALE, wtorek 11 grudnia, 21:00

Odcinek 5.
Dzięki dociekliwości Holly niewygodne fakty z przeszłości Gabe'a wychodzą na jaw. Dochodzi do konfliktu. Raza nie potrafi znieść tego, że Akash ma na Nasira coraz większy wpływ. Dodatkowo w podwójne życie Razy zostaje wplątana jego rodzina.
Premiera: CANAL+ SERIALE, wtorek 18 grudnia, 20:00

Odcinek 6.
Tożsamość terrorystów zostaje odkryta, a na jaw wychodzą szczegóły dotyczące ataku na Café 66. Konsekwencje następujących po sobie zdarzeń na zawsze odmienią życia wszystkich zaangażowanych.
Premiera: CANAL+ SERIALE, wtorek 18 grudnia, 21:00
Informator
reżyseria:
Wielka Brytania, 2018
Po drobnej utarczce z prawem, młody londyńczyk Raza, syn pakistańskich imigrantów, jest zmuszony do współpracy z bezkompromisowym oficerem oddziału antyterrorystycznego.
serial sensacyjny
Informator
3,5 5 1 13