NAJBLIŻSZE TRANSMISJE

8 grudnia, czwartek

Liga Europy UEFA
RSC Anderlecht - AS Saint-Étienne więcej
CZ 08.12
18:55
Liga Europy UEFA
AZ - Zenit Sankt Petersburg więcej
CZ 08.12
18:55
Liga Europy UEFA
Southampton FC - Hapoel Beer-Szewa więcej
CZ 08.12
21:00
Liga Europy UEFA
inter Mediolan - AC Sparta Praga więcej
CZ 08.12
21:00
Studio Ligi Europy UEFA
Magazyn skrótów
CZ 08.12
23:30
Studio Ligi Europy UEFA
Magazyn skrótów
CZ 08.12
23:30

9 grudnia, piątek

European Tour - UBS Hong Kong Open
2. runda
PT 09.12
07:00
piłka nożna
Superpiątek
PT 09.12
20:00
LOTTO Ekstraklasa
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław więcej
PT 09.12
20:25
piłka nożna
Superpiątek
PT 09.12
22:30
NBA
Oklahoma City Thunder - Houston Rockets więcej
PT 09.12
02:00

10 grudnia, sobota

magazyn sportowy
Gorączka piłkarskiej soboty
SO 10.12
15:00
LOTTO Ekstraklasa
Górnik Łęczna - Bruk-Bet Termalica Nieciecza więcej
SO 10.12
15:10
magazyn sportowy
Gorączka piłkarskiej soboty
SO 10.12
17:30
LOTTO Ekstraklasa
Wisła Płock - Ruch Chorzów więcej
SO 10.12
17:40
PGNiG Superliga
KS Azoty-Puławy - Sandra SPA Pogoń Szczecin więcej
SO 10.12
17:45
magazyn sportowy
Gorączka piłkarskiej soboty
SO 10.12
20:00
sporty motoryzacyjne
Grand Prix Polski Superenduro w Krakowie
SO 10.12
20:00
LOTTO Ekstraklasa
Wisła Kraków - Cracovia więcej
SO 10.12
20:10
Magazyn Ekstraklasy
Liga+ więcej
SO 10.12
22:30
NBA
Chicago Bulls - Miami Heat więcej
SO 10.12
02:00

11 grudnia, niedziela

Liga angielska
Chelsea FC - West Bromwich Albion więcej
ND 11.12
12:55
Liga angielska
Manchester United - Tottenham Hotspur więcej
ND 11.12
15:10
LOTTO Ekstraklasa
Lech Poznań - Korona Kielce więcej
ND 11.12
15:10
Liga angielska
Liverpool FC - West Ham United więcej
ND 11.12
17:25
LOTTO Ekstraklasa
Piast Gliwice - Legia Warszawa więcej
ND 11.12
17:40
Magazyn Ekstraklasy
Liga+ Extra więcej
ND 11.12
20:00
Liga+ Extra
Dogrywka więcej
ND 11.12
21:30
NBA
Minnesota Timberwolves - Golden State Warriors więcej
ND 11.12
01:00
European Tour - UBS Hong Kong Open
Finał
ND 11.12
05:30

12 grudnia, poniedziałek

Liga Mistrzów UEFA
Losowanie 1/8 finału więcej
PN 12.12
12:00
Liga Mistrzów UEFA
Losowanie 1/8 finału więcej
PN 12.12
12:00
Liga Europy UEFA
Losowanie 1/16 finału więcej
PN 12.12
13:00
Liga Europy UEFA
Losowanie 1/16 finału więcej
PN 12.12
13:00
Liga Młodzieżowa UEFA
Losowanie 1/8 finału
PN 12.12
14:00
Piłka nożna
Ekstraklasa po godzinach więcej
PN 12.12
20:00

13 grudnia, wtorek

Liga angielska
Everton FC - Arsenal FC więcej
WT 13.12
20:40

14 grudnia, środa

Liga Mistrzów FIBA
Rosa Radom - BK Ventspils więcej
ŚR 14.12
18:20
Liga angielska
Middlesbrough FC - Liverpool FC więcej
ŚR 14.12
20:40

16 grudnia, piątek

piłka nożna
Superpiątek
PT 16.12
20:00
LOTTO Ekstraklasa
Ruch Chorzów - Wisła Kraków więcej
PT 16.12
20:25
sporty walki
DSF Kickboxing Challenge: Eliminator
PT 16.12
21:00
piłka nożna
Superpiątek
PT 16.12
22:30
NBA
Philadelphia 76ers - Los Angeles Lakers więcej
PT 16.12
02:00

17 grudnia, sobota

magazyn sportowy
Gorączka piłkarskiej soboty
SO 17.12
15:00
LOTTO Ekstraklasa
Korona Kielce - Lechia Gdańsk więcej
SO 17.12
15:10
magazyn sportowy
Gorączka piłkarskiej soboty
SO 17.12
17:30
LOTTO Ekstraklasa
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock więcej
SO 17.12
17:40
magazyn sportowy
Gorączka piłkarskiej soboty
SO 17.12
20:00
LOTTO Ekstraklasa
Cracovia - Lech Poznań więcej
SO 17.12
20:10
sporty walki
Spartan Fight 6 w Płocku
SO 17.12
21:30
Magazyn Ekstraklasy
Liga+ więcej
SO 17.12
22:30