NAJBLIŻSZE TRANSMISJE

18 października, środa

Liga Młodzieżowa UEFA
Chelsea FC - AS Roma
ŚR 18.10
13:55
Liga Młodzieżowa UEFA
Bayern Monachium - Celtic
ŚR 18.10
15:55
PGNiG Superliga
ORLEN Wisła Płock - PGE Vive Kielce więcej
ŚR 18.10
18:00
magazyn sportowy
Studio Ligi Mistrzów UEFA
ŚR 18.10
20:00
Liga Mistrzów UEFA
Bayern Monachium - Celtic FC więcej
ŚR 18.10
20:40
Liga Mistrzów UEFA
Chelsea FC - AS Roma więcej
ŚR 18.10
20:40
Liga Mistrzów UEFA
SL Benfica - Manchester United więcej
ŚR 18.10
20:40
magazyn sportowy
Magazyn skrótów Ligi Mistrzów UEFA
ŚR 18.10
22:45

19 października, czwartek

Liga Europy UEFA
OGC Nice - SS Lazio więcej
CZ 19.10
18:55
Liga Europy UEFA
Ostersunds FK - Athletic Club więcej
CZ 19.10
18:55
Liga Europy UEFA
Everton FC - Olympique Lyonnais więcej
CZ 19.10
21:00
Liga Europy UEFA
Atalanta BC - Apollon Limassol więcej
CZ 19.10
21:00
magazyn sportowy
Magazyn skrótów Ligi Europy UEFA
CZ 19.10
23:30
magazyn sportowy
Magazyn skrótów Ligi Europy UEFA
CZ 19.10
23:30

20 października, piątek

piłka nożna
Superpiątek
PT 20.10
20:00
LOTTO Ekstraklasa
Górnik Zabrze - Korona Kielce więcej
PT 20.10
20:25
piłka nożna
Superpiątek
PT 20.10
22:30
NBA
Milwaukee Bucks - Cleveland Cavaliers więcej
PT 20.10
01:00

21 października, sobota

LOTTO Ekstraklasa
Sandecja Nowy Sącz - Cracovia więcej
SO 21.10
15:10
Bundesliga
Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund
SO 21.10
15:25
LOTTO Ekstraklasa
Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza więcej
SO 21.10
17:40
LOTTO Ekstraklasa
Lechia Gdańsk - Lech Poznań więcej
SO 21.10
20:10
Liga włoska kobiet
Savino Del Bene Scandicci - Pomi Casalmaggiore
SO 21.10
20:25
Magazyn Ekstraklasy
Liga+ więcej
SO 21.10
22:30
NBA
Memphis Grizzlies - Golden State Warriors więcej
SO 21.10
02:00

22 października, niedziela

European Tour - Andalucia Valderrama Masters w Sotogrande
Finał
ND 22.10
13:00
Premier League
Everton FC - Arsenal FC więcej
ND 22.10
14:25
LOTTO Ekstraklasa
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok więcej
ND 22.10
15:10
LOTTO Ekstraklasa
Wisła Kraków - Legia Warszawa więcej
ND 22.10
17:35
Magazyn Ekstraklasy
Liga+ Extra więcej
ND 22.10
20:00
Liga+ Extra
Dogrywka więcej
ND 22.10
21:30

23 października, poniedziałek

Magazyn LOTTO Ekstraklasy
Ekstraklasa po godzinach więcej
PN 23.10
20:00

24 października, wtorek

Puchar Króla
FC Cartagena - Sevilla FC więcej
WT 24.10
19:25
Puchar Króla
Real Murcia - FC Barcelona więcej
WT 24.10
21:25

25 października, środa

Puchar Rosji
SKA-Chabarowsk - Dynamo Sankt-Petersburg więcej
ŚR 25.10
10:25
Liga Mistrzyń EHF
Vistal Gdynia - RK Krim Mercator
ŚR 25.10
18:20
Elche CF_ Atletico Madryt
Puchar Króla - 1/16 finału - 1. mecz
ŚR 25.10
21:25
World Golf Championships - WGC-HSBC Champions w Szanghaju
1. runda
ŚR 25.10
04:00

26 października, czwartek

Puchar Króla
CF Fuenlabrada - Real Madryt więcej
CZ 26.10
21:25
World Golf Championships - WGC-HSBC Champions w Szanghaju
2. runda
CZ 26.10
04:00

27 października, piątek

piłka nożna
Superpiątek
PT 27.10
20:00
LOTTO Ekstraklasa
Lech Poznań - Wisła Kraków więcej
PT 27.10
20:25
piłka nożna
Superpiątek
PT 27.10
22:30