NAJBLIŻSZE TRANSMISJE

25 września, niedziela

Drift Masters GP
Studio
ND 25.09
12:00
Drift Masters GP w Gdańsku
10. runda
ND 25.09
12:30
Drift Masters GP
Studio
ND 25.09
14:15
LOTTO Ekstraklasa
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok więcej
ND 25.09
15:10
PGE Ekstraliga
Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław więcej
ND 25.09
15:30
LOTTO Ekstraklasa
Lech Poznań - Arka Gdynia więcej
ND 25.09
17:35
Liga Mistrzów VELUX EHF
ORLEN Wisła Płock - FC Barcelona Lassa więcej
ND 25.09
17:35
PGE Ekstraliga
Stal Gorzów - Get Well Toruń więcej
ND 25.09
18:15
Liga+ Extra
ND 25.09
20:00
Liga+ Extra
Dogrywka więcej
ND 25.09
21:30

26 września, poniedziałek

Ekstraklasa po godzinach
PN 26.09
20:00
Liga angielska
Burnley FC - Watford FC więcej
PN 26.09
20:55

27 września, wtorek

Liga Młodzieżowa UEFA
Sporting CP - Legia Warszawa
WT 27.09
11:55
Liga Młodzieżowa UEFA
Borussia Dortmund - Real Madryt
WT 27.09
17:55
Studio Ligi Mistrzów UEFA
WT 27.09
19:45
Liga Mistrzów UEFA
Sporting CP - Legia Warszawa więcej
WT 27.09
20:40
Liga Mistrzów UEFA
Borussia Dortmund - Real Madryt więcej
WT 27.09
20:40
Liga Mistrzów UEFA
Leicester City - FC Porto więcej
WT 27.09
20:40
Studio Ligi Mistrzów UEFA
WT 27.09
22:45

28 września, środa

Liga Młodzieżowa UEFA
SSC Napoli - SL Benfica
ŚR 28.09
15:55
Liga Młodzieżowa UEFA
Celtic FC - Manchester City
ŚR 28.09
17:55
PGNiG Superliga
Sandra SPA Pogoń Szczecin - KS Vive Tauron Kielce
ŚR 28.09
18:15
Studio Ligi Mistrzów UEFA
ŚR 28.09
20:00
Liga Mistrzów UEFA
Atlético Madryt - Bayern Monachium więcej
ŚR 28.09
20:40
Liga Mistrzów UEFA
Borussia Mönchengladbach - FC Barcelona więcej
ŚR 28.09
20:40
Liga Mistrzów UEFA
Celtic FC - Manchester City więcej
ŚR 28.09
20:40
Studio Ligi Mistrzów UEFA
ŚR 28.09
22:45

29 września, czwartek

Liga Europy UEFA
AC Sparta Praga - Inter Mediolan więcej
CZ 29.09
18:55
Liga Europy UEFA
KRC Genk - US Sassuolo Calcio więcej
CZ 29.09
18:55
Liga Europy UEFA
AS Saint-Étienne - RSC Anderlecht więcej
CZ 29.09
21:00
Liga Europy UEFA
Hapoel Beer Szewa - Southampton FC więcej
CZ 29.09
21:00
Studio Ligi Europy UEFA
Magazyn skrótów
CZ 29.09
23:30
Studio Ligi Europy UEFA
Magazyn skrótów
CZ 29.09
23:30

30 września, piątek

Superpiątek
PT 30.09
20:00
LOTTO Ekstraklasa
Górnik Łęczna - Lech Poznań więcej
PT 30.09
20:25
Superpiątek
PT 30.09
22:30

1 października, sobota

Liga Mistrzów VELUX EHF
KS Vive Tauron Kielce - IFK Kristianstad więcej
SO 01.10
15:00
LOTTO Ekstraklasa
Arka Gdynia - Piast Gliwice więcej
SO 01.10
15:10
LOTTO Ekstraklasa
Wisła Płock - Wisła Kraków więcej
SO 01.10
17:40
PGNiG Superliga
MKS Zagłębie Lubin - MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski
SO 01.10
18:15
Grand Prix Polski w Toruniu
SO 01.10
18:30
LOTTO Ekstraklasa
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk więcej
SO 01.10
20:05
Liga+
SO 01.10
22:30

2 października, niedziela

Liga angielska
Manchester United - Stoke City więcej
ND 02.10
12:55
LOTTO Ekstraklasa
Śląsk Wrocław - Bruk-Bet Termalica Nieciecza więcej
ND 02.10
15:00
LOTTO Ekstraklasa
Cracovia - Korona Kielce więcej
ND 02.10
15:10
Liga Mistrzów VELUX EHF
Paris Saint-Germain Handball - ORLEN Wisła Płock więcej
ND 02.10
17:25
LOTTO Ekstraklasa
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin więcej
ND 02.10
17:40
Liga+ Extra
ND 02.10
20:00
Liga+ Extra
Dogrywka więcej
ND 02.10
21:30