NAJBLIŻSZE TRANSMISJE

19 października, czwartek

Liga Europy UEFA
OGC Nice - SS Lazio więcej
CZ 19.10
18:55
Liga Europy UEFA
FK Vardar - Real Sociedad więcej
CZ 19.10
18:55
Multiliga Europy UEFA
3. kolejka fazy grupowej
CZ 19.10
18:55
Liga Europy UEFA
Everton FC - Olympique Lyonnais więcej
CZ 19.10
21:00
Liga Europy UEFA
TSG 1899 Hoffenheim - Istanbul Basaksehir więcej
CZ 19.10
21:00
Multiliga Europy UEFA
3. kolejka fazy grupowej
CZ 19.10
21:00
magazyn sportowy
Magazyn skrótów Ligi Europy UEFA
CZ 19.10
23:30

20 października, piątek

piłka nożna
Superpiątek
PT 20.10
20:00
LOTTO Ekstraklasa
Górnik Zabrze - Korona Kielce więcej
PT 20.10
20:25
Premier League
West Ham United - Brighton & Hove Albion więcej
PT 20.10
20:55
piłka nożna
Superpiątek
PT 20.10
22:30
NBA
Milwaukee Bucks - Cleveland Cavaliers więcej
PT 20.10
01:00
MMA Bellator 185 w Uncasville
Gegard Mousasi - Aleksandr Szlemienko
PT 20.10
03:00

21 października, sobota

magazyn sportowy
Gorączka piłkarskiej soboty
SO 21.10
13:00
Premier League
Chelsea FC - Watford FC więcej
SO 21.10
13:25
European Tour - Andalucia Valderrama Masters w Sotogrande
3. runda
SO 21.10
14:00
Sandecja Nowy Sącz - Cracovia
LOTTO Ekstraklasa
SO 21.10
15:10
Bundesliga
Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund
SO 21.10
15:25
magazyn sportowy
Gorączka piłkarskiej soboty
SO 21.10
15:30
Piłka nożna
Premier League więcej
SO 21.10
15:55
European Tour - Andalucia Valderrama Masters w Sotogrande
3. runda
SO 21.10
17:30
LOTTO Ekstraklasa
Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza więcej
SO 21.10
17:40
magazyn sportowy
Gorączka piłkarskiej soboty
SO 21.10
18:00
Premier League
Southampton FC - West Bromwich Albion więcej
SO 21.10
18:25
LOTTO Ekstraklasa
Lechia Gdańsk - Lech Poznań więcej
SO 21.10
20:10
magazyn sportowy
Gorączka piłkarskiej soboty
SO 21.10
20:30
Magazyn Ekstraklasy
Liga+ więcej
SO 21.10
22:30
NBA
Memphis Grizzlies - Golden State Warriors więcej
SO 21.10
02:00

22 października, niedziela

European Tour - Andalucia Valderrama Masters w Sotogrande
Finał
ND 22.10
13:00
European Tour - Andalucia Valderrama Masters w Sotogrande
Finał
ND 22.10
13:00
Bundesliga
1. FC Köln - Werder Brema
ND 22.10
13:25
Premier League
Everton FC - Arsenal FC więcej
ND 22.10
14:25
LOTTO Ekstraklasa
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok więcej
ND 22.10
15:10
European Tour - Andalucia Valderrama Masters w Sotogrande
Finał
ND 22.10
15:30
Premier League
Tottenham Hotspur - Liverpool FC więcej
ND 22.10
16:55
LOTTO Ekstraklasa
Wisła Kraków - Legia Warszawa więcej
ND 22.10
17:35
Magazyn Ekstraklasy
Liga+ Extra więcej
ND 22.10
20:00
Liga+ Extra
Dogrywka więcej
ND 22.10
21:30
NBA
Brooklyn Nets - Atlanta Hawks więcej
ND 22.10
21:30
Liga+ Extra
Dogrywka więcej
ND 22.10
22:30

23 października, poniedziałek

Magazyn LOTTO Ekstraklasy
Ekstraklasa po godzinach więcej
PN 23.10
20:00

24 października, wtorek

Puchar Króla
FC Cartagena - Sevilla FC więcej
WT 24.10
19:25
Puchar Króla
Real Murcia - FC Barcelona więcej
WT 24.10
21:25

25 października, środa

Puchar Rosji
Spartak Moskwa - Spartak Nalczyk więcej
ŚR 25.10
17:55
Elche CF_ Atletico Madryt
Puchar Króla - 1/16 finału - 1. mecz
ŚR 25.10
21:25
World Golf Championships - WGC-HSBC Champions w Szanghaju
1. runda
ŚR 25.10
04:00

26 października, czwartek

Puchar Króla
CF Fuenlabrada - Real Madryt więcej
CZ 26.10
21:25
World Golf Championships - WGC-HSBC Champions w Szanghaju
2. runda
CZ 26.10
04:00

27 października, piątek

piłka nożna
Superpiątek
PT 27.10
20:00
sporty walki
DSF Kickboxing Challenge 11 w Warszawie
PT 27.10
20:00
LOTTO Ekstraklasa
Lech Poznań - Wisła Kraków więcej
PT 27.10
20:25
piłka nożna
Superpiątek
PT 27.10
22:30