PGNiG Superliga

Począwszy od sezonu 2016/17 w kanałach sportowych nc+ gości PGNIG Superliga, wraz z Ligą Mistrzów VELUX EHF tworząc najpełniejszą ofertę dla kibiców piłki ręcznej w Polsce.

Liga Mistrzów VELUX EHF

Najważniejsze klubowe rozgrywki w piłce ręcznej. Rywalizację o tytuł najlepszego zespołu Europy obejrzysz w kanałach nc+. Tytułu broni zespół z Polski - KS Vive Tauron Kielce.

ARTYKUŁY

NAJBLIŻSZE TRANSMISJE

PGNiG Superliga

Wybrzeże Gdańsk - KS Azoty-Puławy

więcej
ŚR | 07.12
18:15
PGNiG Superliga

KS Azoty-Puławy - Sandra SPA Pogoń Szczecin

więcej
SO | 10.12
17:45
PGNIG Superliga

SPR Stal Mielec - ORLEN Wisła Płock

więcej
ND | 11.12
18:15

MAGAZYNY

Magazyn Ligi Mistrzów VELUX EHF

Emisja: PT | 09.12 | 14:00

CANAL+ SPORT

Program poświęcony najważniejszym klubowym rozgrywkom piłki ręcznej w Europie.

Magazyn PGNIG Superligi

Emisja: PT | 09.12 | 19:30

CANAL+ SPORT

Program skierowany do fanów szczypiorniaka, poświęcony rozgrywkom polskiej ligi zawodowej.

TABELA

Grupa A

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
1

FC Barcelona

9801268:23016
2

Paris

9702280:24814
3

Veszprém KC

9423239:23510
4

Flensburg-Handewitt

8413204:1929
5

THW Kiel

9414226:2319
6

Wisla Płock

9225231:2436
7

Bjerringbro SV

9207227:2574
8

Kadetten SH

8107210:2492

Grupa B

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
1

KS Vive Kielce

9702269:24814
2

SC Szeged

9612252:22913
3

RK Vardar

9603271:24812
4

Rhein-Neckar Löwen

9513253:25111
5

Meshkov Brest

9333256:2559
6

RK Celje

9135250:2745
7

RK Zagreb

9207221:2404
8

IFK Kristianstad

9126243:2704

Grupa C

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
1

Montpellier

9702271:22814
2

Ciudad de Logroño

9513267:25611
3

Elverum IL

9324233:2438
4

RK Metalurg Skopje

9405209:2278
5

Tatran Prešov

9315229:2447
6

Medvedi Chekhov

9225249:2606

Grupa D

MiejscePoprzednioKlubMeczeWRPBramkiPunkty
1

Nantes

9711278:24115
3

Beşiktaş JK

9414246:2629
4

Dinamo Bucureşti

9324267:2658
5

Tvis Holstebro

9216253:2845
6

ABC de Braga

9207260:2864
7

ZNTU-ZAS Zaporozhye

00000:00

WYNIKI I TERMINARZ

Grupa A

 
Kadetten SH
24:25
Bjerringbro SV
CZ | 22.09 | 18:00
 
Flensburg-Handewitt
24:24
Veszprém KC
SO | 24.09 | 15:30
 
Wisla Płock
23:28
FC Barcelona
ND | 25.09 | 16:00
 
THW Kiel
28:27
Paris
ND | 25.09 | 17:30
 
Veszprém KC
32:28
Kadetten SH
SO | 01.10 | 15:30
 
FC Barcelona
26:25
THW Kiel
SO | 01.10 | 17:30
 
Bjerringbro SV
19:25
Flensburg-Handewitt
ND | 02.10 | 14:50
 
Paris
33:30
Wisla Płock
ND | 02.10 | 15:30
 
Flensburg-Handewitt
27:28
FC Barcelona
ŚR | 05.10 | 16:30
 
Wisla Płock
28:28
Veszprém KC
SO | 08.10 | 14:00
 
Kadetten SH
25:35
Paris
SO | 08.10 | 14:30
 
Bjerringbro SV
25:28
THW Kiel
ND | 09.10 | 14:50
 
FC Barcelona
38:25
Kadetten SH
ŚR | 12.10 | 17:15
 
Veszprém KC
21:19
THW Kiel
SO | 15.10 | 15:30
 
Bjerringbro SV
33:24
Wisla Płock
ND | 16.10 | 14:50
 
Paris
27:22
Flensburg-Handewitt
ND | 16.10 | 16:30
 
Flensburg-Handewitt
22:20
Wisla Płock
ŚR | 19.10 | 16:30
 
THW Kiel
32:29
Kadetten SH
SO | 22.10 | 15:30
 
FC Barcelona
26:23
Veszprém KC
SO | 22.10 | 17:15
 
Bjerringbro SV
30:36
Paris
ND | 23.10 | 14:50
 
Wisla Płock
24:22
THW Kiel
ŚR | 09.11 | 17:30
 
Kadetten SH
26:29
Flensburg-Handewitt
CZ | 10.11 | 19:30
 
Veszprém KC
30:29
Bjerringbro SV
SO | 12.11 | 16:00
 
Paris
33:26
FC Barcelona
SO | 12.11 | 17:30
 
Wisla Płock
33:26
Kadetten SH
CZ | 17.11 | 18:00
 
Bjerringbro SV
23:27
FC Barcelona
ND | 20.11 | 15:50
 
Veszprém KC
28:29
Paris
ND | 20.11 | 16:00
 
THW Kiel
22:30
Flensburg-Handewitt
ND | 20.11 | 18:30
 
Flensburg-Handewitt
25:26
THW Kiel
ŚR | 23.11 | 17:30
 
Kadetten SH
27:25
Wisla Płock
SO | 26.11 | 19:00
 
Paris
28:24
Veszprém KC
ND | 27.11 | 16:00
 
FC Barcelona
34:19
Bjerringbro SV
ND | 27.11 | 16:30
 
THW Kiel
24:24
Wisla Płock
SO | 03.12 | 16:30
 
FC Barcelona
35:32
Paris
SO | 03.12 | 19:30
 
Bjerringbro SV
24:29
Veszprém KC
ND | 04.12 | 15:50
 
Kadetten SH
:
THW Kiel
ŚR | 08.02 | 16:00
 
Paris
:
Bjerringbro SV
ŚR | 08.02 | 16:00
 
Veszprém KC
:
FC Barcelona
ŚR | 08.02 | 16:00
 
Wisla Płock
:
Flensburg-Handewitt
ŚR | 08.02 | 16:00
 
Flensburg-Handewitt
:
Paris
ŚR | 15.02 | 16:00
 
Kadetten SH
:
FC Barcelona
ŚR | 15.02 | 16:00
 
THW Kiel
:
Veszprém KC
ŚR | 15.02 | 16:00
 
Wisla Płock
:
Bjerringbro SV
ŚR | 15.02 | 16:00
 
FC Barcelona
:
Flensburg-Handewitt
ŚR | 22.02 | 16:00
 
THW Kiel
:
Bjerringbro SV
ŚR | 22.02 | 16:00
 
Paris
:
Kadetten SH
ŚR | 22.02 | 16:00
 
Veszprém KC
:
Wisla Płock
ŚR | 22.02 | 16:00
 
Flensburg-Handewitt
:
Bjerringbro SV
ŚR | 01.03 | 16:00
 
Kadetten SH
:
Veszprém KC
ŚR | 01.03 | 16:00
 
THW Kiel
:
FC Barcelona
ŚR | 01.03 | 16:00
 
Wisla Płock
:
Paris
ŚR | 01.03 | 16:00
 
Flensburg-Handewitt
:
Kadetten SH
ŚR | 08.03 | 16:00
 
FC Barcelona
:
Wisla Płock
ŚR | 08.03 | 16:00
 
Bjerringbro SV
:
Kadetten SH
ŚR | 08.03 | 16:00
 
Paris
:
THW Kiel
ŚR | 08.03 | 16:00
 
Veszprém KC
:
Flensburg-Handewitt
ŚR | 08.03 | 16:00

Grupa B

 
Meshkov Brest
24:29
KS Vive Kielce
SO | 24.09 | 14:00
 
RK Celje
30:28
RK Zagreb
SO | 24.09 | 16:30
 
IFK Kristianstad
23:28
RK Vardar
ND | 25.09 | 14:15
 
SC Szeged
28:28
Rhein-Neckar Löwen
ND | 25.09 | 15:00
 
Rhein-Neckar Löwen
31:30
RK Celje
ŚR | 28.09 | 16:30
 
KS Vive Kielce
38:28
IFK Kristianstad
SO | 01.10 | 13:30
 
RK Vardar
31:27
Meshkov Brest
SO | 01.10 | 15:30
 
RK Zagreb
24:26
SC Szeged
SO | 01.10 | 18:00
 
Meshkov Brest
30:28
Rhein-Neckar Löwen
SO | 08.10 | 15:30
 
IFK Kristianstad
29:22
RK Zagreb
SO | 08.10 | 16:15
 
SC Szeged
27:29
KS Vive Kielce
ND | 09.10 | 15:00
 
RK Celje
26:32
RK Vardar
ND | 09.10 | 16:30
 
Rhein-Neckar Löwen
30:29
IFK Kristianstad
ŚR | 12.10 | 16:30
 
KS Vive Kielce
31:23
RK Celje
SO | 15.10 | 14:00
 
RK Zagreb
22:27
Meshkov Brest
SO | 15.10 | 18:00
 
RK Vardar
30:27
SC Szeged
ND | 16.10 | 15:30
 
IFK Kristianstad
29:29
RK Celje
SO | 22.10 | 17:00
 
RK Zagreb
28:27
RK Vardar
SO | 22.10 | 18:00
 
SC Szeged
24:22
Meshkov Brest
ND | 23.10 | 15:00
 
KS Vive Kielce
26:34
Rhein-Neckar Löwen
ND | 23.10 | 17:30
 
Rhein-Neckar Löwen
25:24
RK Zagreb
CZ | 10.11 | 17:15
 
Meshkov Brest
32:27
IFK Kristianstad
SO | 12.11 | 16:30
 
RK Vardar
40:34
KS Vive Kielce
SO | 12.11 | 16:30
 
RK Celje
25:31
SC Szeged
SO | 12.11 | 18:00
 
RK Zagreb
23:26
KS Vive Kielce
ŚR | 16.11 | 18:00
 
Rhein-Neckar Löwen
27:33
RK Vardar
CZ | 17.11 | 18:00
 
Meshkov Brest
29:29
RK Celje
SO | 19.11 | 16:30
 
IFK Kristianstad
21:29
SC Szeged
SO | 19.11 | 17:15
 
RK Vardar
26:29
Rhein-Neckar Löwen
SO | 26.11 | 16:30
 
SC Szeged
33:28
IFK Kristianstad
SO | 26.11 | 17:15
 
KS Vive Kielce
29:25
RK Zagreb
ND | 27.11 | 17:00
 
RK Celje
36:36
Meshkov Brest
ND | 27.11 | 17:30
 
IFK Kristianstad
29:29
Meshkov Brest
ŚR | 30.11 | 18:00
 
RK Zagreb
25:21
Rhein-Neckar Löwen
CZ | 01.12 | 18:00
 
SC Szeged
27:22
RK Celje
SO | 03.12 | 17:45
 
KS Vive Kielce
27:24
RK Vardar
ND | 04.12 | 17:00
 
RK Celje
:
IFK Kristianstad
ŚR | 08.02 | 16:00
 
Meshkov Brest
:
SC Szeged
ŚR | 08.02 | 16:00
 
Rhein-Neckar Löwen
:
KS Vive Kielce
ŚR | 08.02 | 16:00
 
RK Vardar
:
RK Zagreb
ŚR | 08.02 | 16:00
 
RK Celje
:
KS Vive Kielce
ŚR | 15.02 | 16:00
 
IFK Kristianstad
:
Rhein-Neckar Löwen
ŚR | 15.02 | 16:00
 
Meshkov Brest
:
RK Zagreb
ŚR | 15.02 | 16:00
 
SC Szeged
:
RK Vardar
ŚR | 15.02 | 16:00
 
RK Zagreb
:
IFK Kristianstad
ŚR | 22.02 | 16:00
 
Rhein-Neckar Löwen
:
Meshkov Brest
ŚR | 22.02 | 16:00
 
RK Vardar
:
RK Celje
ŚR | 22.02 | 16:00
 
KS Vive Kielce
:
SC Szeged
ŚR | 22.02 | 16:00
 
RK Celje
:
Rhein-Neckar Löwen
ŚR | 01.03 | 16:00
 
IFK Kristianstad
:
KS Vive Kielce
ŚR | 01.03 | 16:00
 
Meshkov Brest
:
RK Vardar
ŚR | 01.03 | 16:00
 
SC Szeged
:
RK Zagreb
ŚR | 01.03 | 16:00
 
RK Zagreb
:
RK Celje
ŚR | 08.03 | 16:00
 
Rhein-Neckar Löwen
:
SC Szeged
ŚR | 08.03 | 16:00
 
RK Vardar
:
IFK Kristianstad
ŚR | 08.03 | 16:00
 
KS Vive Kielce
:
Meshkov Brest
ŚR | 08.03 | 16:00

Grupa C

 
Medvedi Chekhov
28:28
Ciudad de Logroño
CZ | 22.09 | 16:00
 
RK Metalurg Skopje
18:17
Elverum IL
SO | 24.09 | 15:30
 
Montpellier
28:23
Tatran Prešov
ND | 25.09 | 15:00
 
Tatran Prešov
27:22
RK Metalurg Skopje
SO | 01.10 | 13:00
 
Ciudad de Logroño
31:30
Montpellier
SO | 01.10 | 18:30
 
Elverum IL
28:28
Medvedi Chekhov
ND | 02.10 | 16:15
 
Medvedi Chekhov
25:21
RK Metalurg Skopje
CZ | 06.10 | 16:00
 
Ciudad de Logroño
33:27
Tatran Prešov
SO | 08.10 | 15:30
 
Elverum IL
32:31
Montpellier
ND | 09.10 | 16:15
 
Tatran Prešov
25:27
Elverum IL
SO | 15.10 | 14:00
 
RK Metalurg Skopje
24:23
Ciudad de Logroño
SO | 15.10 | 15:30
 
Montpellier
26:22
Medvedi Chekhov
SO | 15.10 | 18:30
 
Tatran Prešov
30:28
Medvedi Chekhov
SO | 22.10 | 14:00
 
Elverum IL
27:32
Ciudad de Logroño
ND | 23.10 | 16:15
 
Montpellier
28:18
RK Metalurg Skopje
ND | 23.10 | 16:45
 
Medvedi Chekhov
28:29
Tatran Prešov
CZ | 10.11 | 16:00
 
RK Metalurg Skopje
24:30
Montpellier
CZ | 10.11 | 17:45
 
Ciudad de Logroño
28:21
Elverum IL
SO | 12.11 | 17:30
 
Tatran Prešov
24:28
Montpellier
SO | 19.11 | 15:00
 
Ciudad de Logroño
34:37
Medvedi Chekhov
SO | 19.11 | 16:30
 
Elverum IL
26:31
RK Metalurg Skopje
ND | 20.11 | 17:15
 
Medvedi Chekhov
26:31
Elverum IL
CZ | 24.11 | 16:00
 
Montpellier
37:27
Ciudad de Logroño
SO | 26.11 | 17:30
 
RK Metalurg Skopje
26:20
Tatran Prešov
ND | 27.11 | 16:30
 
Medvedi Chekhov
27:33
Montpellier
SO | 03.12 | 13:00
 
Ciudad de Logroño
31:25
RK Metalurg Skopje
SO | 03.12 | 16:30
 
Elverum IL
24:24
Tatran Prešov
ND | 04.12 | 17:15
 
RK Metalurg Skopje
:
Medvedi Chekhov
ŚR | 08.02 | 16:00
 
Montpellier
:
Elverum IL
ŚR | 08.02 | 16:00
 
Tatran Prešov
:
Ciudad de Logroño
ŚR | 08.02 | 16:00

Grupa D

 
Beşiktaş JK
33:31
ABC de Braga
ŚR | 21.09 | 16:00
 
HK Motor
26:26
Nantes
CZ | 22.09 | 16:30
 
Tvis Holstebro
32:32
Dinamo Bucureşti
ND | 25.09 | 14:50
 
Dinamo Bucureşti
35:31
HK Motor
CZ | 29.09 | 15:00
 
ABC de Braga
32:27
Tvis Holstebro
SO | 01.10 | 16:00
 
Nantes
33:19
Beşiktaş JK
SO | 01.10 | 16:30
 
HK Motor
34:28
Tvis Holstebro
ND | 09.10 | 13:00
 
Nantes
35:33
ABC de Braga
ND | 09.10 | 14:00
 
Dinamo Bucureşti
26:26
Beşiktaş JK
ND | 09.10 | 14:15
 
Beşiktaş JK
23:22
HK Motor
SO | 15.10 | 15:30
 
ABC de Braga
34:32
Dinamo Bucureşti
SO | 15.10 | 16:00
 
Tvis Holstebro
25:35
Nantes
ND | 16.10 | 13:00
 
Beşiktaş JK
36:27
Tvis Holstebro
SO | 22.10 | 12:00
 
Dinamo Bucureşti
26:27
Nantes
SO | 22.10 | 14:30
 
HK Motor
27:23
ABC de Braga
SO | 22.10 | 15:00
 
ABC de Braga
22:35
HK Motor
SO | 12.11 | 16:00
 
Tvis Holstebro
29:25
Beşiktaş JK
ND | 13.11 | 14:10
 
Nantes
26:24
Dinamo Bucureşti
ND | 13.11 | 16:00
 
Dinamo Bucureşti
30:25
Tvis Holstebro
CZ | 17.11 | 17:30
 
ABC de Braga
27:28
Beşiktaş JK
SO | 19.11 | 17:00
 
Nantes
32:34
HK Motor
SO | 19.11 | 17:30
 
HK Motor
35:27
Dinamo Bucureşti
SO | 26.11 | 14:00
 
Beşiktaş JK
28:33
Nantes
ND | 27.11 | 13:00
 
Tvis Holstebro
34:29
ABC de Braga
ND | 27.11 | 15:50
 
Dinamo Bucureşti
35:29
ABC de Braga
CZ | 01.12 | 17:30
 
Nantes
31:26
Tvis Holstebro
SO | 03.12 | 17:30
 
HK Motor
34:28
Beşiktaş JK
ND | 04.12 | 15:00
 
ABC de Braga
:
Nantes
ŚR | 08.02 | 16:00
 
Beşiktaş JK
:
Dinamo Bucureşti
ŚR | 08.02 | 16:00
 
Tvis Holstebro
:
HK Motor
ŚR | 08.02 | 16:00