NEWSY

15.01.2017
Chelsea Londyn pokonała na wyjeździe Leicester City 3:0 w sobotnim meczu Premier League. Antonio Conte, menedżer "The Blues", jest zadowolony z tego, jak jego zespół zareagował po porażce z Tottenhamem Hotspur. więcej
15.01.2017
Inter Mediolan pokonał u siebie Chievo Werona 3:1 w sobotnim meczu Serie A. Stefano Pioli, trener "Nerazzurrich", był zadowolony z postawy swoich podopiecznych i piątej ligowej wygranej z rzędu. więcej
15.01.2017
Julian Draxler zanotował doskonały debiut w Paris Saint-Germain. Niemiecki pomocnik strzelił gola, który dał mistrzom Francji wyjazdowe zwycięstwo ze Stade Rennes FC 1:0. więcej
15.01.2017
Paris Saint-Germain pokonał na wyjeździe Stade Rennes FC 1:0 w sobotnim meczu Ligue 1. Unai Emery, trener mistrzów Francji, był bardzo zadowolony ze zdobycia kompletu punktów. więcej
15.01.2017
FC Barcelona rozgromiła u siebie UD Las Palmas 5:0 w sobotnim meczu La Liga. Luis Enrique, trener "Blaugrany", cieszył się, że jego zespół rozegrał kolejne dobre spotkanie w 2017 roku i pewnie sięgnął po trzy punkty. więcej
15.01.2017
Los Angeles Clippers pokonali Los Angeles Lakers 113:97 w sobotnim meczu NBA. Doskonały mecz w drużynie zwycięzców rozegrał DeAndre Jordan. Center Clippers rządził pod koszami po obu stronach parkietu. więcej
15.01.2017
Washington Wizards pokonali u siebie Philadelphia 76ers 109:93 w sobotnim meczu NBA. Marcin Gortat zdobył 12 punktów i miał 10 zbiórek. Zespół ze stolicy był zdecydowanym faworytem spotkania, ale po pierwszej kwarcie niespodziewanie dziewięciopunktową przewagę mieli goście. więcej
14.01.2017
Sparta Rotterdam uległa u siebie FC Utrecht 1:2 w ostatnim sobotnim spotkaniu 18. kolejki holenderskiej Eredivisie. Na Het Kasteel Stadion gospodarze prowadzili do przerwy po strzale Hiszpana Ivana Calero. więcej
14.01.2017
Inter Mediolan wygrał u siebie z Chievo Werona 3:1 w drugim sobotnim meczu 20. kolejki włoskiej Serie A. Była to piąta z rzędu ligowa wygrana "Nerazzurrich". więcej
14.01.2017
Piłkarze Deportivo La Coruna zremisowali u siebie z Villarreal CF 0:0 w ostatnim sobotnim spotkaniu 18. kolejki hiszpańskiej Primera Division. Na Riazor całe zawody między słupkami gospodarzy zaliczył Przemysław Tytoń. więcej
14.01.2017
FC Nantes wygrał na wyjeździe z Toulouse FC 1:0 w sobotnim meczu 20. kolejki francuskiej Ligue 1. Przez 41 minuty w zespole gości grał Mariusz Stępiński. Przyjezdni objęli prowadzenie w 20. więcej
14.01.2017
PSV Eindhoven pokonało u siebie SBV Excelsior 2:0 w kolejnym sobotnim spotkaniu 18. kolejki holenderskiej Eredivisie. Na Philips Stadion całe zawody z perspektywy ławki rezerwowych gości oglądał Filip Kurto. więcej