NEWSY

15.01.2017
- Naszym problemem są wahania formy. Musimy to ustabilizować. Pokazaliśmy, że potrafimy grać fajną piłkę - powiedział Rafał Murawski w rozmowie z oficjalną stroną internetową Pogoni Szczecin. więcej
15.01.2017
Zdaniem serbskiego serwisu "mozzartsport.com" Aleksandar Prijović w niedzielę zostanie oficjalnie zaprezentowany jako nowy zawodnik PAOK-u Saloniki. Ma to być najwyższy transfer w historii ekipy z Salonik. więcej
15.01.2017
W niedzielę piłkarze Lechii Gdańsk udadzą się na obóz przygotowawczy do tureckiej miejscowości Belek - poinformował klub z LOTTO Ekstraklasy za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej. więcej
15.01.2017
Liverpool FC chce w styczniowym okienku transferowym wzmocnić swoją linię obrony. "The Reds" są zainteresowani sprowadzeniem Jose Fonte z Southampton FC - donosi "Daily Mirror". więcej
15.01.2017
Cagliari Calcio pewnie pokonało u siebie Genoa CFC 4:1 w pierwszym niedzielnym meczu 20. kolejki włoskiej Serie A. W 81. minucie w zespole gospodarzy pojawił się na murawie Bartosz Salamon. więcej
15.01.2017
Real Madryt jest zainteresowany pozyskaniem Alexandera Isaka z AIK Solna - donosi "Marca". Hiszpański dziennik informuje, że "Królewscy" obserwują od pewnego czasu 17-latka, który jest nazywany "nowym Zlatanem". więcej
15.01.2017
Valencia CF wygrała u siebie z Espanyolem Barcelona 2:1 w pierwszym niedzielnym meczu 18. kolejki La Liga. Gospodarze objęli prowadzenie w 17. minucie, a na listę strzelców wpisał się Martin Montoya. więcej
15.01.2017
Atletico Madryt pokonało u siebie Real Betis Sewilla 1:0 w sobotnim meczu La Liga. Stefan Savić, obrońca "Rojiblancos", podkreślił, że najważniejsze było w tym spotkaniu zdobyciu trzech punktów. więcej
15.01.2017
Jan Vertonghen doznał kontuzji w sobotnim meczu wygranym przez Tottenham Hotspur z West Bromwich Albion 4:0. Mauricio Pochettino, menedżer "Kogutów", powiedział, że uraz obrońcy wygląda źle. więcej
15.01.2017
Inter Mediolan wygrał u siebie z Chievo Werona 3:1 w sobotnim meczu Serie A. Eder, strzelec trzeciej bramki dla "Nerazzurrich", był bardzo zadowolony z występu swojej drużyny. więcej
15.01.2017
Chelsea Londyn pokonała na wyjeździe Leicester City 3:0 i jest liderem Premier League, mając siedem punktów przewagi nad Tottenhamem Hotspur. Gary Cahill, obrońca "The Blues", był bardzo zadowolony z pewnej wygranej z mistrzami Anglii. więcej
15.01.2017
Leicester City przegrał u siebie z Chelsea Londyn 0:3 w sobotnim spotkaniu Premier League. Claudio Ranieri, menedżer mistrzów Anglii, był rozczarowany, że jego podopieczni stracili bramki na początku pierwszej i drugiej połowy. więcej