NEWSY

23.10.2017
Niels-Kristian Iversen wierzy, że jedna z czterech przewidzianych stałych "dzikich kart" trafi w jego ręce i będzie nadal rywalizować o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata.
23.10.2017
Trener Śląska Wrocław Jan Urban nie krył rozgoryczenia wysoką przegraną w Płocku z Wisłą 1:4 w ostatnim meczu trzynastej kolejki LOTTO Ekstraklasy. Dwukrotni mistrzowie Polski doznali drugiej z rzędu i czwartej w bieżących rozgrywkach porażki, po której spadli na jedenaste miejsce w klasyfikacji.
23.10.2017
Co najmniej sześć tygodni potrwa przerwa w treningach Mario Situma - poinformowała oficjalna strona Lecha Poznań. Chorwat w poniedziałek przeszedł badania, które potwierdziły wcześniejsze przypuszczenia sztabu medycznego.
23.10.2017
Kapitan AC Milan Leonardo Bonucci i jego koledzy z drużyny wspierają mocno trenera Vincenzo Montellę pomimo kiepskich wyników w ostatnich tygodniach. "Rossoneri" nie wygrali żadnego z czterech poprzednich swoich meczów w Serie A i zremisowali przed własną publicznością bezbramkowo w spotkaniu Ligi Europy przeciwko greckiemu AEK-owi Ateny.
23.10.2017
Lokomotiw Moskwa pokonał u siebie FK Krasnodar 2:0 (1:0) w jedynym poniedziałkowym spotkaniu 14. kolejki rozgrywek rosyjskiej Priemjer Ligi. Prowadzenie gospodarzom zapewnił strzałem z bliska dwadzieścia minut przed przerwą Aleksiej Miranczuk.
23.10.2017
Callum Robinson przedłużył kontrakt z Preston North End FC - poinformowali dwukrotni mistrzowie Anglii na swojej oficjalnej stronie. 22-letni napastnik związał się z drużyną z Deepdale umową, obowiązującą do końca czerwca 2020 roku.
23.10.2017
Wisła Płock rozbiła u siebie Śląsk Wrocław 4:1 (3:0) w ostatnim meczu trzynastej kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy. Dzięki szóstej wygranej w sezonie podopieczni Jerzego Brzęczka awansowali na piąte miejsce w tabeli.
23.10.2017
Paolo Terziotti zrezygnował z funkcji trenera przygotowania fizycznego pierwszej drużyny Pogoni Szczecin - poinformował klub z Pomorza Zachodniego na swojej oficjalnej stronie.
23.10.2017
Jack Price przedłużył w poniedziałek kontrakt z Wolverhampton Wanderers - poinformowali trzykrotni mistrzowie Anglii na swojej oficjalnej stronie. 24-letni pomocnik związał się z drużyną z Molineux Stadium osiemnastomiesięczną umową, obowiązującą do końca czerwca 2020 roku.
23.10.2017
Jacek Bednarz został nowym dyrektorem sportowym Piasta Gliwice - poinformował klub z LOTTO Ekstraklasy za pośrednictwem strony internetowej. W ostatnim czasie Bednarz był członkiem zarządu spółki Ekstraklasa SA, ale 9 października został odwołany z tego stanowiska.
23.10.2017
- Zwycięstwa takie jak to budują pewność siebie, nie tylko w kolejnym spotkaniu, ale też przez cały tydzień treningów - powiedział Michał Pazdan, cytowany przez oficjalną stronę Legii.
23.10.2017
Jak informuje włoski portal "Tuttomercatoweb", West Ham United rozważa zatrudnienie Waltera Mazzarriego w miejsce Slavena Bilica. Bilić jest szkoleniowcem ekipy "Młotów" od 2015 roku, jednak w trwających rozgrywkach pod jego wodzą nie radzi sobie ona najlepiej.