NEWSY

Serie A: Fiorentina zremisowała z Milanem
25.09.2016
Fiorentina bezbramkowo zremisowała z AC Milan w ostatnim niedzielnym meczu 6. kolejki włoskiej Serie A. W pierwszej połowie lepiej prezentowali się gospodarze. więcej
Ligue 1: OM pokonał "Kanarki", asysta Stępińskiego
25.09.2016
Olympique Marsylia pokonał u siebie FC Nantes 2:1 (1:1) w ostatnim niedzielnym spotkaniu 7. kolejki francuskiej Ligue 1. Na Stade Velodrome w podstawowym składzie gości z Bretanii wystąpił Mariusz Stępiński. więcej
Primera Division: Espanyol przegrał z Celtą
25.09.2016
Espanyol Barcelona przegrał przed własną publicznością z Celtą Vigo 0:2 (0:0) w ostatnim niedzielnym spotkaniu szóstej kolejki hiszpańskiej Primera Division. więcej
Puel: Zagraliśmy bardzo dobrze w drugiej połowie
25.09.2016
Southampton pokonał na wyjeździe West Ham United 3:0 w niedzielnym meczu Premier League. Claude Puel, menedżer "Świętych", był zadowolony z postawy swoich podopiecznych zwłaszcza w drugich 45 minutach. więcej
Jupiler Pro League: Pierwsza porażka Anderlechtu, cały mecz Teodorczyka
25.09.2016
Anderlecht Bruksela przegrał u siebie z KVC Westerlo 1:2 (0:0) w niedzielnym spotkaniu 8. kolejki belgijskiej Jupiler Pro League. Na Constant Vanden Stock Stadium całe zawody w barwach gospodarzy zaliczył Łukasz Teodorczyk. więcej
Bilić: Dostajemy ciosy w twarz i mamy problem
25.09.2016
West Ham United przegrał w niedzielnym meczu Premier League z Southamptonem 0:3. Slaven Bilić, menedżer "Młotów", powiedział po kolejnej porażce, że jego podopiecznym brakuje pewności siebie. więcej
PGE Ekstraliga: Stal Gorzów po raz dziewiąty mistrzem Polski
25.09.2016
Stal Gorzów pokonała na własnym torze Get Well Toruń 51:39 w rewanżowym spotkaniu finałowym rozgrywek PGE Ekstraligi 2016. Podopieczni Stanisława Chomskiego odrobili w ten sposób straty z pierwszego meczu na Motoarenie, który przegrali 41:49, zostając tym samym po raz dziewiąty w historii klubu z Ziemi Lubuskiej drużynowymi mistrzami Polski. więcej
Spalletti: Roma ma zbyt dużo wzlotów i upadków
25.09.2016
AS Roma przegrała na wyjeździe z Torino 1:3 w niedzielnym meczu Serie A. Luciano Spalletti, szkoleniowiec "Giallorossich", nie był zadowolony z postawy swoich podopiecznych w grze obronnej. więcej
Priemjer Liga: Zenit zremisował w Dagestanie
25.09.2016
Anży Machaczkała zremisowała u siebie z Zenitem Sankt Petersburg 2:2 (1:2) w ostatnim niedzielnym spotkaniu 8. kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi. Goście za sprawą Artioma Dziuby szybko objęli dwubramkowe prowadzenie, ale miejscowi pokazali charakter i po trafieniach Kosowara Bernard Berishy z rzutu karnego oraz dwadzieścia minut po zmianie stron rezerwowego Iworyjczyka Yannicka Boliego, doprowadzili do wyrównania. więcej
La Liga: Villarreal pewnie wygrał z Osasuną
25.09.2016
Villarreal pokonał Osasunę 3:1 w niedzielnym meczu 6. kolejki hiszpańskiej La Liga. Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie. Gospodarze objęli prowadzenie już w piątej minucie po strzale Pato. więcej
Bundesliga: Remis Kolonii z Lipskiem
25.09.2016
1. FC Koeln zremisował u siebie z RB Lipsk 1:1 w drugim niedzielnym meczu 5. kolejki niemieckiej Bundesligi. Goście objęli prowadzenie już w piątej minucie. więcej
Probierz: Korona grała bardzo agresywnie
25.09.2016
Trener Jagiellonii Białystok Michał Probierz nie ukrywał satysfakcji po zwycięstwie w Kielcach z Koroną 2:1 w pierwszym niedzielnym meczu 10. kolejki LOTTO Ekstraklasy. więcej