NEWSY

Polacy wygrali finał DPŚ 2016! Brytyjczycy i Szwedzi na podium
30.07.2016
Reprezentacja Polski wygrała w sobotę rozgrywki Drużynowego Pucharu Świata 2016. Podopieczni Marka Cieślaka na torze w Manchesterze pokonali w finałowym turnieju Wielką Brytanię, która zdobyła pierwszy medal po dziesięciu latach przerwy oraz broniących tytułu Szwedów. więcej
LOTTO Ekstraklasa: Legia wygrała w derbach Mazowsza
30.07.2016
Wisła Płock w meczu trzeciej kolejki LOTTO Ekstraklasy przegrała 2:3 z Legią Warszawa. Gole dla gospodarzy zdobyli Tomislav Bozić i Patryk Szymiński, a trafienia dla stołecznej drużyny zaliczyli Aleksandar Prijović, Michał Kucharczyk i Igor Lewczuk. więcej
Nowak: Strata bramki nas nie zdeprymowała
30.07.2016
- Przez zdecydowaną większość meczu byliśmy stroną dominującą i odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo - wyznał Piotr Nowak dla oficjalnej strony Lechii Gdańsk po wygranej nad Wisłą Kraków. więcej
Pantilimon zamienia Watford na Birmingham
30.07.2016
Costel Pantilimon przeniesie się z Watford FC do Aston Villi - informuje brytyjski "Daily Mirror". Klub z Birmingham zapłaci za bramkarza reprezentacji Rumunii dwa miliony funtów. więcej
Mecze towarzyskie: Udany debiut Ibrahimovicia w Manchesterze United
30.07.2016
Manchester United pokonał w meczu towarzyskim Galatasaray Stambuł 5:2. Spotkanie rozegrane zostało na stadionie Nya Ullevi w Goeteborgu. Pierwszego gola dla "Czerwonych Diabłów" zdobył Zlatan Ibrahimović w czwartej minucie gry. więcej
International Champions Cup: FC Barcelona pokonała Celtic
30.07.2016
FC Barcelona pokonała Celtic Glasgow 3:1 (3:1) w pierwszym sobotnim spotkaniu International Champions Cup. Na murawie w Dublinie prowadzenie dla mistrzów Hiszpanii już po jedenastu minutach uzyskał Arda Turan. więcej
Słowacja: Porażka rywala Legii
30.07.2016
FK Trencin w meczu trzeciej kolejki Fortuna Ligi przegrał na wyjeździe 0:3 z FC Zlate Moravce. Dla drużyny prowadzonej przez Martina Sevelę była to druga porażka w tym sezonie w lidze. więcej
Priemjer Liga: Bez bramek w Dagestanie
30.07.2016
Anży Machaczkała zremisowała przed własną publicznością z CSKA Moskwa 0:0 w drugim meczu inauguracyjnej kolejki Priemjer Ligi. To drugi z rzędu sobotni mecz w Rosji zakończony bez goli. więcej
Serie A: Obrońca Romy nie zagra nawet przez pół roku
30.07.2016
Nowy obrońca Romy, Mario Rui nie będzie mógł występować nawet przez pół roku - poinformowała "La Gazzetta dello Sport". Lewy obrońca zerwał więzadło krzyżowe w kolanie. więcej
Iversen: Australia była lepszym zespołem
30.07.2016
Niels Kristian Iversen mimo porażki reprezentacji Danii w barażu z Australią był zadowolony ze swojej postawy i kolegów z drużyny, którzy walczyli o awans do finału DPŚ 2016 do ostatniego wyścigu. więcej
Liga belgijska: Anderlecht udanie rozpoczął sezon
30.07.2016
Anderlecht Bruksela w meczu pierwszej kolejki ligi belgijskiej pokonał Mouscron-Peruwelz 2:1. Spotkanie rozegrane zostało na Stade Le Canonnier w Mouscron. Po pierwszej połowie meczu gospodarze prowadzili 1:0. więcej
Doyle: Presja była ogromna
30.07.2016
Jason Doyle w barażu Drużynowego Pucharu Świata 2016 nie miał sobie równych. Australijczyk w pięciu swoich wyścigach pokazywał tylko plecy swoim rywalom i głównie dzięki niemu podopieczni Marka Lemona awansowali do finału. więcej