Serie A: Beniaminek nie sprostał Atalancie

FC Crotone uległ przed własną publicznością Atalancie Bergamo 1:3 (0:3) w pierwszym poniedziałkowym spotkaniu 6. kolejki włoskiej Serie A.

Na Stadio Adriatico-Giovanni Cornacchia gole dla gości strzelali jeszcze przed przerwą kolejno Andrea Petagna, Słoweniec Jasmin Kurtić oraz Argentyńczyk Alejandro Gomez.

Beniaminek odpowiedział dopiero pięć minut przed końcem, gdy rywale grali w osłabieniu, a honorową bramkę zdobył Nigeryjczyk Simmy.

Zespół z Kalabrii doznał w ten sposób piątej porażki w bieżących rozgrywkach i zamyka tabelę. Drużyna z Lombardii natomiast po drugim w sezonie zwycięstwie awansowała na szesnaste miejsce w tabeli.

* * * * * *
FC Crotone - Atalanta Bergamo 1:3 (0:3)
Bramki: Simmy 86 - Petagna 3, Kurtić 40, Gomez 45+1.
Czerwona kartka: Kessie (62, Atalanta).
Tagi: liga włoska

10.12.2016
Real Madryt wygrał u siebie z Deportivo La Coruna 3:2 w ostatnim sobotnim meczu 15. kolejki hiszpańskiej La Liga. Całe spotkanie w bramce gości rozegrał Przemysław Tytoń. więcej
10.12.2016
Wisła Kraków zremisowała z Cracovią 1:1 w sobotnich 193. Wielkich Derbach Krakowa rozegranych w ramach 19. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Na boisku nie brakowało walki sportowej, ale także pozasportowej i przepychanek. więcej
10.12.2016
Lazio Rzym wygrało na wyjeździe z UC Sampdorią Genua 2:1 w drugim sobotnim meczu 16. kolejki włoskiej Serie A. "Biancocelesti" mieli świetną końcówkę pierwszej połowy. więcej
10.12.2016
Izraelskie media donoszą, iż Legia Warszawa monitoruje sytuację Nosy Igiebora. Piłkarz Maccabi Tel Awiw w tym sezonie rozegrał 23 spotkania, w których sześć razy trafił do siatki. więcej
10.12.2016
Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Rosji pojawił się w Warszawie, by kibicować warszawskiej Legii w starciu ze Sportingiem Lizbona. Nie przyjechałem tylko po to, by obejrzeć mecz, ale przede wszystkim po to, by wspierać mistrzów Polski. więcej