Włodarze Los Angeles Galaxy ustalili z NEC Nijmegen warunki transferu Gregora Breinburga - informuje holenderski "De Gelderlander".

25-letni pomocnik był kapitanem drużyny z Goffertstadion, do której trafił w 2014 roku.

W koszulce zespołu z Geldrii zaliczył w sumie 77 spotkań.

Wychowanek De Graafschap Doetinchem na swoim koncie ma również pięć występów w kadrze reprezentacji Aruby.

Piłkarze Los Angeles Galaxy rozpoczną nowy sezon MLS konfrontacją 4 marca przeciwko FC Dallas.

24.11.2017
West Ham United zremisował u siebie z Leicester City 1:1 (1:1) w pierwszym meczu trzynastej kolejki rozgrywek Premier League. Na Olympic Stadium prowadzenie "Lisom" zapewnił już po ośmiu minutach gry płaskim strzałem z pola karnego Marc Albrighton. więcej
24.11.2017
Górnik Zabrze wygrał u siebie z Jagiellonią Białystok 3:1 (1:1) w drugim piątkowym meczu 17. kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy. Dzięki dziewiątej wygranej w sezonie podopieczni Marcina Brosza awansowali na pozycję lidera tabeli. więcej
24.11.2017
Piłkarze Alkmaar Zaanstreek pokonali u siebie Twente Enschede 2:0 (1:0) w pierwszym meczu 13. kolejki rozgrywek holenderskiej Eredivisie. Na AFAS Stadion prowadzenie gospodarzom zapewnił Alireza Jahanbachsch, wykorzystując dwadzieścia minut po przerwie rzut karny. więcej
24.11.2017
Hans Andersen w 2018 roku będzie znowu startował w Dackarnie Malilla - poinformował oficjalny serwis Speedway Grand Prix. Duńczyk pojawił się na G&B Arena po raz pierwszy w 1999 roku i spędził tam trzynaście z rzędu sezonów, zanim nie przeszedł w 2012 roku do Indiarnerny Kumla. więcej
24.11.2017
Trener Lechii Gdańsk Adam Owen nie krył zastrzeżeń do postawy swoich podopiecznych po przegranej z Cracovią 1:2 (0:0) w pierwszym piątkowym meczu 17. kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy. więcej