Puel: Zagraliśmy bardzo dobrze w drugiej połowie

Southampton pokonał na wyjeździe West Ham United 3:0 w niedzielnym meczu Premier League. Claude Puel, menedżer "Świętych", był zadowolony z postawy swoich podopiecznych zwłaszcza w drugich 45 minutach.

- Rozegraliśmy bardzo dobrą drugą połowę. Pierwsza nie była interesująca. Nie graliśmy dobrej piłki przed przerwą, ale najważniejsze, że poprawiliśmy to w drugiej połowie - powiedział Puel, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

- Prezentowaliśmy dobrą piłkę, mieliśmy dobre okazje, bardzo dużo sytuacji. To ważne, aby tak grać cały czas. Na początku spotkania graliśmy trochę zbyt nerwowo, ale udało się to poprawić - przyznał trener drużyn St Mary's.

- Strzeliliśmy trzy ładne gole, nie straciliśmy ani jednego, co zawsze jest ważne. Bronienie i atakowanie to jest praca całej drużyny - zaznaczył Puel.

Jego zespół zdobył osiem punktów i plasuje się na dziewiątej lokacie w ligowej tabeli, "ex aequo" z West Bromwich Albion. W następnej kolejce zagra na wyjeździe z Leicester City.

29.04.2017
Lokomotiw Moskwa przegrał u siebie z Rubinem Kazań 0:1 w pierwszym sobotnim meczu 26. kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi. Zwycięskiego gola dla gości zdobył po dwudziestu minutach gry Denis Tkaczuk. więcej
29.04.2017
Wisła Płock zremisowała u siebie z Ruchem Chorzów 1:1 w pierwszym sobotnim meczu 31. kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy.Zespół z Mazowsza po dziesiątym podziale punktów w tym sezonie umocnił się na dziewiątym miejscu w tabeli grupy spadkowej. więcej
29.04.2017
- Nasz cel jest jeden, krok po kroku wygrywać. Mam nadzieje, że będziemy w niedzielę drużyną lepszą i zdobędziemy trzy punkty - powiedział na konferencji prasowej przed meczem z Wisłą Kraków trener Legii, Jacek Magiera. więcej
29.04.2017
Drużyna Bruk-Betu Termaliki Nieciecza w sobotę zmierzy się w wyjazdowym starciu z Lechią Gdańsk. Słoniki przystąpią do tego pojedynku osłabione.Trener Marcin Węglewski nie będzie mógł bowiem skorzystać z leczących kontuzje Bartłomieja Smuczyńskiego i Romana Gergela. więcej
29.04.2017
Abdul Aziz Tetteh nie zagra w kolejnym meczu ligowym. Pomocnik poznańskiego Lecha w piątkowym spotkaniu z Koroną Kielce obejrzał czwartą żółtą kartkę w tym sezonie - czytamy na oficjalnej stronie Kolejorza. więcej