ZAMÓW >
RSS

CANAL+ HD - oglądaj sport, najnowsze filmy

Kibicuj

CANAL+ Sport - Puchar Francji: PSG, Lyon i Montpellier już w kolejnej rundzie (akt.)

PUCHAR FRANCJI: PSG, LYON I MONTPELLIER JUŻ W KOLEJNEJ RUNDZIE (AKT.)

nd 8 stycznia 2012, 22:28
Nie bez problemów Paris Saint-Germain wyeliminowało piątoligowe Locmine w niedzielnym meczu 1/32 finału Pucharu Francji. Drużyna Carlo Ancelottiego dzięki bramce Diego Lugano zdobytej w doliczonym czasie spotkania wygrała ostatecznie 2:1.
Ekipa z Parc des Princes prowadziła od 53. minuty po trafieniu Javiera Pastore, ale w 72. minucie był już remis, gdy rzut karny na gola zamienił Abou Maiga. Szczęśliwą wygraną tuż przed końcowym gwizdkiem zapewnił PSG dopiero Diego Lugano.

W kolejnej rundzie zagra również Olympique Lyon, który pokonał Lyon-Duchere 3:1, a hat-trickiem popisał się Lisandro Lopez. Zwycięstwa odniosły poza tym Evian, Creteil, Drancy, Gazelec Ajaccio i Istres.

Kłopotów z awansem nie miało także Montpellier, które wygrało na wyjeździe 4:0 z amatorskim Prix-les-Mezieres. Dwa gole strzelił Remy Cabella, a kolejne trafienia dołożyli Marcos Estrada i Oliver Giroud.