Probierz: Korona grała bardzo agresywnie

Trener Jagiellonii Białystok Michał Probierz nie ukrywał satysfakcji po zwycięstwie w Kielcach z Koroną 2:1 w pierwszym niedzielnym meczu 10. kolejki LOTTO Ekstraklasy.

Dzięki czwartej z rzędu wygranej drużyna z Podlasia odzyskała pozycję lidera tabeli.

- Bardzo dziękuję zawodnikom. Mieliśmy swoje problemy przed tym meczem, ale nie mówiliśmy tego głośno - ujawnił Probierz w rozmowie z oficjalną stroną Korony.

- Najważniejsze, że zawodnicy wytrzymali tą rywalizację. Nie tak wyobrażaliśmy sobie pierwszą połowę spotkania. Korona grała bardzo agresywnie i straciliśmy bramkę, co trochę zdeprymowało moich piłkarzy - kontynuował opiekun zespołu z Podlasia.

- Rano myślałem, że musi przyjść taki mecz, kiedy będziemy odrabiać straty. Byliśmy jednak na to przygotowani. To był ważny krok. W drugiej połowie całkowicie zdominowaliśmy Koronę i wygraliśmy zasłużenie - podsumował Probierz.