Priemjer Liga: Rubin pokonał beniaminka

Rubin Kazań pokonał na własnym stadionie FK Tom Tomsk 2:1 (1:0) w drugim poniedziałkowym spotkaniu 8. kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi.

Gospodarze objęli prowadzenie dziewiętnaście minut przed przerwą, po trafieniu Brazylijczyka Jonathasa, ale cztery minuty po zmianie stron wyrównał Bośniak Ognjen Vranjes.

Zwycięskiego gola dla zespołu z Tatarstanu zdobył jedenaście minut przed końcem Rusłan Kambołow. Dzięki drugiej wygranej w sezonie dwukrotni mistrzowie Rosji przesunęli się na dziesiąte miejsce w tabeli.

Beniaminek z Syberii doznał natomiast piątej porażki w bieżących rozgrywkach i z dwoma punktami mniej od poniedziałkowych rywali jest na dwunastej pozycji w klasyfikacji.

* * * * * * *
Rubin Kazań - FK Tom Tomsk 2:1 (1:0)
Bramki: Jonathas 26, Kambołow 79 - Vranjes 49.

16.08.2017
Jose Izquierdo oficjalnie został nowym zawodnikiem Brighton & Hove Albion FC - poinformował angielski klub za pośrednictwem strony internetowej.Ekipa "The Seagulls" za pozyskanie tego zawodnika zapłaciła 15 milionów funtów. więcej
16.08.2017
Fiodor Cernych i Arvydas Novikovas zostali powołani do reprezentacji Litwy na mecze el. MŚ 2018 - poinformowała Jagiellonia za pośrednictwem strony internetowej. więcej