Priemjer Liga: Rubin pokonał beniaminka

Rubin Kazań pokonał na własnym stadionie FK Tom Tomsk 2:1 (1:0) w drugim poniedziałkowym spotkaniu 8. kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi.

Gospodarze objęli prowadzenie dziewiętnaście minut przed przerwą, po trafieniu Brazylijczyka Jonathasa, ale cztery minuty po zmianie stron wyrównał Bośniak Ognjen Vranjes.

Zwycięskiego gola dla zespołu z Tatarstanu zdobył jedenaście minut przed końcem Rusłan Kambołow. Dzięki drugiej wygranej w sezonie dwukrotni mistrzowie Rosji przesunęli się na dziesiąte miejsce w tabeli.

Beniaminek z Syberii doznał natomiast piątej porażki w bieżących rozgrywkach i z dwoma punktami mniej od poniedziałkowych rywali jest na dwunastej pozycji w klasyfikacji.

* * * * * * *
Rubin Kazań - FK Tom Tomsk 2:1 (1:0)
Bramki: Jonathas 26, Kambołow 79 - Vranjes 49.

21.10.2017
West Ham United przegrał u siebie z Brighton & Hove Albion 0:3 w piątkowym meczu 9. kolejki Premier League. Slaven Bilić, menedżer "Młotów", powiedział, że jest sfrustrowany i rozczarowany. więcej
21.10.2017
Brighton & Hove Albion pokonał na wyjeździe West Ham United 3:0 w piątkowym meczu Premier League. Chris Hughton, menedżer beniaminka, nie krył radości z występu swojej drużyny. więcej
21.10.2017
Korona Kielce w drugiej połowie odrobiła straty dwóch goli i zremisowała na wyjeździe z Górnikiem Zabrze 3:3 w piątkowym meczu LOTTO Ekstraklasy. Gino Lettieri, trener gości, był zadowolony z gry swojej drużyny w drugich 45 minutach. więcej
21.10.2017
Górnik Zabrze zremisowała u siebie z Koroną Kielce 3:3, choć do przerwy był na dwubramkowym prowadzeniu. Marcin Brosz, trener 14-krotnych mistrzów Polski, powiedział, że jego podopieczni muszą poprawić grę w defensywie. więcej
21.10.2017
Golden State Warriors wygrali na wyjeździe z New Orleans Pelicans 128:120 w piątkowym meczu koszykarskiej ligi NBA. Obrońcy mistrzowskiego tytułu sezon zaczęli od przegranej u siebie z Houston Rockets. więcej