Priemjer Liga: Rubin pokonał beniaminka

Rubin Kazań pokonał na własnym stadionie FK Tom Tomsk 2:1 (1:0) w drugim poniedziałkowym spotkaniu 8. kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi.

Gospodarze objęli prowadzenie dziewiętnaście minut przed przerwą, po trafieniu Brazylijczyka Jonathasa, ale cztery minuty po zmianie stron wyrównał Bośniak Ognjen Vranjes.

Zwycięskiego gola dla zespołu z Tatarstanu zdobył jedenaście minut przed końcem Rusłan Kambołow. Dzięki drugiej wygranej w sezonie dwukrotni mistrzowie Rosji przesunęli się na dziesiąte miejsce w tabeli.

Beniaminek z Syberii doznał natomiast piątej porażki w bieżących rozgrywkach i z dwoma punktami mniej od poniedziałkowych rywali jest na dwunastej pozycji w klasyfikacji.

* * * * * * *
Rubin Kazań - FK Tom Tomsk 2:1 (1:0)
Bramki: Jonathas 26, Kambołow 79 - Vranjes 49.

20.01.2017
W piątkowy wieczór piłkarze Nicei zremisowali z Bastią 1:1 w 21. kolejce francuskiej Ligue 1. Zespół Luciena Favre'a awansował tymczasowo na fotel lidera rozgrywek. więcej
20.01.2017
UD Las Palmas zremisował u siebie z Deportivo La Coruna 1:1 w piątkowym meczu 19. kolejki La Liga. Całe spotkanie w bramce gości rozegrał Przemysław Tytoń. więcej
20.01.2017
Bayern Monachium pokonał na wyjeździe SC Freiburg 2:1 w piątkowym meczu 17. kolejki Bundesligi. Obie bramki dla mistrzów Niemiec zdobył Robert Lewandowski. Gospodarze objęli prowadzenie na samym początku spotkania. więcej
20.01.2017
FC Twente Enschede pokonał u siebie Heracles Almelo 1:0 w piątkowym meczu 19. kolejki Eredivisie. Całe spotkanie w drużynie gospodarzy rozegrał Mateusz Klich. więcej
20.01.2017
Vadis Odjidja-Ofoe już w 8. minucie sparingowego spotkania z Grasshoppers Zurych (0:0) musiał opuścić boisko. Belg został sfaulowany, ale nie odniósł groźnej kontuzji - informuje portal Legia. więcej