Priemjer Liga: Rubin pokonał beniaminka

Rubin Kazań pokonał na własnym stadionie FK Tom Tomsk 2:1 (1:0) w drugim poniedziałkowym spotkaniu 8. kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi.

Gospodarze objęli prowadzenie dziewiętnaście minut przed przerwą, po trafieniu Brazylijczyka Jonathasa, ale cztery minuty po zmianie stron wyrównał Bośniak Ognjen Vranjes.

Zwycięskiego gola dla zespołu z Tatarstanu zdobył jedenaście minut przed końcem Rusłan Kambołow. Dzięki drugiej wygranej w sezonie dwukrotni mistrzowie Rosji przesunęli się na dziesiąte miejsce w tabeli.

Beniaminek z Syberii doznał natomiast piątej porażki w bieżących rozgrywkach i z dwoma punktami mniej od poniedziałkowych rywali jest na dwunastej pozycji w klasyfikacji.

* * * * * * *
Rubin Kazań - FK Tom Tomsk 2:1 (1:0)
Bramki: Jonathas 26, Kambołow 79 - Vranjes 49.

27.06.2017
Piraterna Motala uległa na własnym torze Lejonen Gislaved 44:46 w czwartym wtorkowym meczu ósmej rundy rozgrywek szwedzkiej Elitserien. Przyjezdnych do zwycięstwa poprowadził Chris Holder. więcej
27.06.2017
Sandecja Nowy Sącz zremisowała z APOEL-em Nikozja 3:3 w meczu sparingowym rozegranym w Gniewnie.Podopieczni Radosława Mroczkowskiego przebywając obecnie na zgrupowaniu w Gniewinie. więcej
27.06.2017
Indianerna Kumla wygrała przed własną publicznością z Masarną Avesta 50:40 w trzecim wtorkowym meczu ósmej rundy rozgrywek szwedzkiej Elitserien. Gospodarzy do sukcesu poprowadził Piotr Protasiewicz. więcej
27.06.2017
Mateusz Kuchta zdecydował się nie przedłużać kontraktu z Górnikiem Zabrze - poinformował klub za pośrednictwem strony internetowej. Kuchta zawodnikiem Górnika był od lutego 2013 roku. więcej
27.06.2017
Rospiggarna Hallstavik przegrała u siebie z Dackarną Malilla 43:47 w drugim wtorkowym meczu ósmej rundy rozgrywek szwedzkiej Elitserien. Na torze obrońców tytułu prym wiódł Patryk Dudek, który w pięciu swoich biegach zwyciężał czterokrotnie i wywalczył czternaście punktów. więcej