Pochettino: Zatrzymamy kluczowych zawodników

Tottenham Hotspur jest już pewny drugiego miejsca w Premier League na koniec sezonu. Mauricio Pochettino, menedżer "Kogutów", powiedział, że klub nie sprzeda swoich najlepszych zawodników.

- To jest bardzo oczywiste, że zatrzymamy tych zawodników, których chcemy. Może sprzedamy tych, których będziemy chcieli sprzedać - powiedział Pochettino w rozmowie ze "Sky Sports". - Jesteśmy bardzo spokojni odnośnie naszych kluczowych zawodników. Oni są tutaj bardzo szczęśliwi - dodał argentyński szkoleniowiec. - Budujemy bardzo ekscytujący projekt. Nie ma więc powodu, aby tacy zawodnicy jak na przykład Harry Kane chcieli odejść - stwierdził.W czwartek drużyna z White Hart Lane pokonała na wyjeździe Leicester City 6:1. Na zakończenie sezonu zmierzy się na wyjeździe z Hull City.

24.11.2017
West Ham United zremisował u siebie z Leicester City 1:1 (1:1) w pierwszym meczu trzynastej kolejki rozgrywek Premier League. Na Olympic Stadium prowadzenie "Lisom" zapewnił już po ośmiu minutach gry płaskim strzałem z pola karnego Marc Albrighton. więcej
24.11.2017
Górnik Zabrze wygrał u siebie z Jagiellonią Białystok 3:1 (1:1) w drugim piątkowym meczu 17. kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy. Dzięki dziewiątej wygranej w sezonie podopieczni Marcina Brosza awansowali na pozycję lidera tabeli. więcej
24.11.2017
Piłkarze Alkmaar Zaanstreek pokonali u siebie Twente Enschede 2:0 (1:0) w pierwszym meczu 13. kolejki rozgrywek holenderskiej Eredivisie. Na AFAS Stadion prowadzenie gospodarzom zapewnił Alireza Jahanbachsch, wykorzystując dwadzieścia minut po przerwie rzut karny. więcej
24.11.2017
Hans Andersen w 2018 roku będzie znowu startował w Dackarnie Malilla - poinformował oficjalny serwis Speedway Grand Prix. Duńczyk pojawił się na G&B Arena po raz pierwszy w 1999 roku i spędził tam trzynaście z rzędu sezonów, zanim nie przeszedł w 2012 roku do Indiarnerny Kumla. więcej
24.11.2017
Trener Lechii Gdańsk Adam Owen nie krył zastrzeżeń do postawy swoich podopiecznych po przegranej z Cracovią 1:2 (0:0) w pierwszym piątkowym meczu 17. kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy. więcej