Nuno Espirito Santo: Nigdy się nie poddajemy

- Mamy plan na to spotkanie. Nigdy się nie poddajemy, mamy ogromną wolę walki i chcemy to udowodnić na boisku - powiedział Nuno Espirito Santo na przedmeczowej konferencji prasowej.

FC Porto przegrało z Juventusem FC 0:2 w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Rewanżowe spotkanie zostanie rozegrane w Turynie, a trener "Smoków" ocenił, że jego zespół na pewno się nie podda. - Mamy plan na to spotkanie. Nigdy się nie poddajemy, mamy ogromną wolę walki i chcemy to udowodnić na boisku. Wiemy, że Juventus to świetna drużyna, która bardzo dobrze radzi sobie w spotkaniach u siebie. Wiemy też, że droga do ćwierćfinału jest bardzo trudna, ale to nie oznacza, że to niemożliwe. Czy inspiruje nas postawa Barcelony w meczu z Paris Saint-Germain? To zupełnie inne sytuacje, gramy z innym przeciwnikiem - ocenił Portugalczyk. Pierwszy gwizdek starcia rozgrywanego na Juventus Stadium rozbrzmi o 20:45. Arbitrem tego spotkania będzie Ovidiu Hategan.

21.09.2017
Burnley FC pozyskał Andersa Lindegaarda. Duński bramkarz był bez klubu i podpisał z ekipą z Turf Moore kontrakt do końca sezonu - poinformowano na oficjalnej stronie internetowej "The Clarets". więcej
21.09.2017
Górnik Zabrze awansował do ćwierćfinału Pucharu Polski pokonując po dogrywce Sandecję Nowy Sącz 3:2. Szymon Matuszek, zdobywca pierwszej bramki, powiedział, że był spokojny o rozstrzygnięcie w dodatkowych 30 minutach. więcej
21.09.2017
Korona Kielce awansowała do ćwierćfinału Pucharu Polski pokonując w 1/8 finału po dogrywce Wisłę Kraków 1:0, choć od 33. minuty grała w "10". Gino Lettieri, trener gospodarzy, był zadowolony, że jego zespól w osłabieniu grał jeszcze lepiej. więcej
21.09.2017
Wisła Kraków przegrała na wyjeździe po dogrywce z Koroną Kielce 0:1 w 1/8 finału Pucharu Polski, choć od 33. minuty grała z przewagą jednego zawodnika. Kiko Ramirez, trener "Białej Gwiazdy", powiedział, że niewiele wynikało z faktu, iż jego podopieczni dłużej utrzymywali się przy piłce. więcej
21.09.2017
Sandecja Nowy Sącz odpadła w 1/8 finału Pucharu Polski, przegrywając po dogrywce na wyjeździe z Górnikiem Zabrze 2:3. Radosław Mroczkowski, trener gości, był jednak zadowolony z występu swoich podopiecznych. więcej