NBA: Wyjazdowa wygrana Wizards z Bucks

Washington Wizards pokonali na wyjeździe Milwaukee Bucks 107:101 w niedzielnym meczu NBA. Marcin Gortat zdobył siedem punktów i 12 zbiórek.

Obie drużyny walczą o awans do fazy playoffs, dlatego wyniki ich bezpośrednich spotkań mogą być niezwykle istotne.

Z powodu choroby w zespole gospodarzy zabrakło ich lidera, Giannisa Antetokounmpo, co wykorzystali goście.

Najlepsi w ekipie ze stolicy byli Bradley Beal, który zdobył 26 punktów oraz Markieff Morris, który zanotował 20 "oczek" i 10 zbiórek.

Natomiast bardzo dobre zawody w ekipie gospodarzy rozegrał Jabari Parker, zdobywając 28 punktów, osiem zbiórek oraz siedem asyst. Malcolm Brogdon dorzucił 22 "oczka", co jest jego najlepszym wynikiem w karierze, ale to jednak "Czarodzieje" odnieśli cenne zwycięstwo.

Podopieczni Scotta Brooksa dzięki tej wygranej wyprzedzili swoich rywali w Konferencji Wschodniej i zajmują ósme miejsce. Na swoim koncie mają 18 zwycięstw i tyle samo porażek. 11 stycznia zagrają u siebie z Chicago Bulls.

Natomiast drużyna Jasona Kidda plasuje się lokatę niżej z takim samym bilansem jak zespół ze stolicy. 11 stycznia "Kozły" zmierzą się na wyjeździe z San Antonio Spurs.

*****
Milwaukee Bucks - Washington Wizards 101:107
Parker 28, Brogdon 22 - Beal 26, Morris 20.

24.11.2017
West Ham United zremisował u siebie z Leicester City 1:1 (1:1) w pierwszym meczu trzynastej kolejki rozgrywek Premier League. Na Olympic Stadium prowadzenie "Lisom" zapewnił już po ośmiu minutach gry płaskim strzałem z pola karnego Marc Albrighton. więcej
24.11.2017
Górnik Zabrze wygrał u siebie z Jagiellonią Białystok 3:1 (1:1) w drugim piątkowym meczu 17. kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy. Dzięki dziewiątej wygranej w sezonie podopieczni Marcina Brosza awansowali na pozycję lidera tabeli. więcej
24.11.2017
Piłkarze Alkmaar Zaanstreek pokonali u siebie Twente Enschede 2:0 (1:0) w pierwszym meczu 13. kolejki rozgrywek holenderskiej Eredivisie. Na AFAS Stadion prowadzenie gospodarzom zapewnił Alireza Jahanbachsch, wykorzystując dwadzieścia minut po przerwie rzut karny. więcej
24.11.2017
Hans Andersen w 2018 roku będzie znowu startował w Dackarnie Malilla - poinformował oficjalny serwis Speedway Grand Prix. Duńczyk pojawił się na G&B Arena po raz pierwszy w 1999 roku i spędził tam trzynaście z rzędu sezonów, zanim nie przeszedł w 2012 roku do Indiarnerny Kumla. więcej
24.11.2017
Trener Lechii Gdańsk Adam Owen nie krył zastrzeżeń do postawy swoich podopiecznych po przegranej z Cracovią 1:2 (0:0) w pierwszym piątkowym meczu 17. kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy. więcej