NBA: Wizards przegrali w Bostonie

Boston Celtics pokonali u siebie Washington Wizards 117:108 w środowym spotkaniu National Basketball Association.

Na parkiecie TD Garden Marcin Gortat przebywał na parkiecie niespełna 32 minuty, zdobywając w tym czasie dziesięć punktów, a także zaliczył dziewięć zbiórek.

Najlepiej wśród gości radził sobie Bradley Beal, który wywalczył 35 punktów. Dwadzieścia "oczek" zgromadził Otto Porter.

Gospodarzy do sukcesu poprowadził Isaiah Thomas, który zapisał na swoim koncie 38 punktów, pięć asyst i sześć zbiórek. Dwadzieścia "oczek" dorzucił Jae Crowder, a kolejne szesnaście Al Horford.

Dzięki tej wygranej "Celtowie" umocnili się na trzecim miejscu w tabeli Konferencji Wschodniej. "Czarodzieje" pozostały na ósmej pozycji w tej klasyfikacji.

* * * * * *
Boston Celtics - Washington Wizards 117:108
Thomas 38, Crowder 20, Horford 16 - Beal 35, Porter 20.
Tagi: NBA | sport news

24.11.2017
West Ham United zremisował u siebie z Leicester City 1:1 (1:1) w pierwszym meczu trzynastej kolejki rozgrywek Premier League. Na Olympic Stadium prowadzenie "Lisom" zapewnił już po ośmiu minutach gry płaskim strzałem z pola karnego Marc Albrighton. więcej
24.11.2017
Górnik Zabrze wygrał u siebie z Jagiellonią Białystok 3:1 (1:1) w drugim piątkowym meczu 17. kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy. Dzięki dziewiątej wygranej w sezonie podopieczni Marcina Brosza awansowali na pozycję lidera tabeli. więcej
24.11.2017
Piłkarze Alkmaar Zaanstreek pokonali u siebie Twente Enschede 2:0 (1:0) w pierwszym meczu 13. kolejki rozgrywek holenderskiej Eredivisie. Na AFAS Stadion prowadzenie gospodarzom zapewnił Alireza Jahanbachsch, wykorzystując dwadzieścia minut po przerwie rzut karny. więcej
24.11.2017
Hans Andersen w 2018 roku będzie znowu startował w Dackarnie Malilla - poinformował oficjalny serwis Speedway Grand Prix. Duńczyk pojawił się na G&B Arena po raz pierwszy w 1999 roku i spędził tam trzynaście z rzędu sezonów, zanim nie przeszedł w 2012 roku do Indiarnerny Kumla. więcej
24.11.2017
Trener Lechii Gdańsk Adam Owen nie krył zastrzeżeń do postawy swoich podopiecznych po przegranej z Cracovią 1:2 (0:0) w pierwszym piątkowym meczu 17. kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy. więcej