MLS: Sounders wygrali w Kalifornii, dwa gole Morrisa

Los Angeles Galaxy ulegli u siebie Seattle Sounders 2:4 (1:1) w pierwszym niedzielnym spotkaniu Major League Soccer.

Na obiekcie StubHub Center w Carson prowadzenie gospodarzom zapewnił po dwudziestu minutach gry świetnym uderzeniem głową Irlandczyk Robbie Keane.

Wyrównał dziesięć minut przed przerwą Belg, Jelle Van Damme, niefortunnie kierując piłkę do własnej bramki.

Po zmianie stron dwie popisowe kontry gości wykończył przytomnie w polu karnym Jordan Morris, a zespół z Miasta Aniołów pogrążył kapitalnym uderzeniem z dystansu Kubańczyk Osvaldo Alonso.

Ekipa z Kalifornii zmniejszyła jeszcze rozmiary porażki za sprawą "jedenastki", którą wykorzystał Keane. Podopieczni Briana Schmetzera po drugiej z rzędu wygranej umocnili się na siódmej pozycji w tabeli Konferencji Zachodniej i zachowali szanse na awans do fazy play off. Zespół którym dowodzi Bruce Arena jest trzeci w tej samej klasyfikacji.

* * * * * *
Los Angeles Galaxy - Seattle Sounders 2:4 (1:1)
Bramki: Keane 20, 85-karny - Van Damme 35-samobójcza, Morris 63, 73, Alonso 78.
Tagi: sport news

29.04.2017
Lokomotiw Moskwa przegrał u siebie z Rubinem Kazań 0:1 w pierwszym sobotnim meczu 26. kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi. Zwycięskiego gola dla gości zdobył po dwudziestu minutach gry Denis Tkaczuk. więcej
29.04.2017
Wisła Płock zremisowała u siebie z Ruchem Chorzów 1:1 w pierwszym sobotnim meczu 31. kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy.Zespół z Mazowsza po dziesiątym podziale punktów w tym sezonie umocnił się na dziewiątym miejscu w tabeli grupy spadkowej. więcej
29.04.2017
- Nasz cel jest jeden, krok po kroku wygrywać. Mam nadzieje, że będziemy w niedzielę drużyną lepszą i zdobędziemy trzy punkty - powiedział na konferencji prasowej przed meczem z Wisłą Kraków trener Legii, Jacek Magiera. więcej
29.04.2017
Drużyna Bruk-Betu Termaliki Nieciecza w sobotę zmierzy się w wyjazdowym starciu z Lechią Gdańsk. Słoniki przystąpią do tego pojedynku osłabione.Trener Marcin Węglewski nie będzie mógł bowiem skorzystać z leczących kontuzje Bartłomieja Smuczyńskiego i Romana Gergela. więcej
29.04.2017
Abdul Aziz Tetteh nie zagra w kolejnym meczu ligowym. Pomocnik poznańskiego Lecha w piątkowym spotkaniu z Koroną Kielce obejrzał czwartą żółtą kartkę w tym sezonie - czytamy na oficjalnej stronie Kolejorza. więcej