MLS: Porażka Montreal Impact na Red Bull Arena

Zawodnicy New York Red Bulls pokonali przed własną publicznością w meczu 29. kolejki amerykańskiej Major League Soccer ekipę Montreal Impact 1:0 (0:0). Dla gospodarzy niedzielnego starcia jest to trzynaste zwycięstwo w bieżącym sezonie.

Jedynego gola w tym spotkaniu strzelił Daniel Royer. Austriacki pomocnik na listę strzelców wpisał się w 60. minucie rywalizacji. To pierwsza bramka 26-letniego skrzydłowego w trwającej kampanii. Asystę przy tym trafieniu zanotował Chris Duvall.

Ekipa prowadzona przez Mauro Biello na tym etapie rozgrywek plasuje się na piątym miejscu w Konferencji Wschodniej. Natomiast New York Red Bulls zajmuje, również "na wschodzie", pierwszą lokatę. Najlepszą drużyną, bez podziału na konferencje, jest w tym momencie FC Dallas.

*********
New York Red Bulls - Montreal Impact 1:0 (0:0)
Bramka: Royer 60.

28.06.2017
Watford FC podpisał nowy kontrakt z Craigiem Cathcartem. Umowa środkowego obrońcy będzie obowiązywała do końca czerwca 2021 roku - poinformował klub na swojej oficjalnej stronie internetowej. więcej
28.06.2017
Cały czas nie wiadomo, gdzie w przyszłym sezonie będzie grał Vadis Odjidja Ofoe. We wtorek doszło do spotkania pomocnika z Dariuszem Mioduskim, prezesem Legii Warszawa. więcej
28.06.2017
Michael Kane, obrońca Burnley FC, jest bliski przejścia do Evertonu. Transfer powinien zostać sfinalizowany w najbliższych kilku dniach - donosi "The Sun". więcej
28.06.2017
Arsenal Londyn chce zatrzymać Mesuta Oezila i Alexisa Sancheza, których kontrakty obowiązuje jeszcze tylko przez rok. "Kanonierzy" oferują obu piłkarzom nowe wielkie umowy - donosi "Daily Star". więcej
28.06.2017
Toby Alderweireld znajduje się w kręgu zainteresowań Interu Mediolan. Tottenham Hotspur ma jednak jednak zaoferować obrońcy nowy kontrakt - donosi "Daily Mirror". więcej

27.06.2017
Alexandru Maxim został we wtorek nowym zawodnikiem 1. FSV Mainz 05 - poinformował klub z Moguncji na swojej oficjalnej stronie.28-letni pomocnik reprezentacji Rumunii związał się z drużyną z Opel Arena czteroletnią umową, obowiązującą do końca czerwca 2021 roku. więcej
25.06.2017
Chicago Fire pokonało przed własną publicznością Orlando City 4:0 w meczu amerykańskiej ligi MLS. Trzy gole w tym spotkaniu strzelił David Accam. Ghańczyk po raz pierwszy wpisał się na listę strzelców w 3. więcej
24.06.2017
New York Red Bulls ulegli u siebie New York City FC 0:2 (0:1) w pierwszym sobotnim meczu rozgrywek Major League Soccer. Na Red Bull Arena prowadzenie dla przyjezdnych uzyskał dwanaście minut przed przerwą kapitalnym technicznym strzałem pod poprzeczkę Anglik Jack Harrison. więcej
24.06.2017
Rosja przegrała przed własną publicznością z Meksykiem 1:2 (1:1) w meczu trzeciej kolejki grupy A piłkarskiego Pucharu Konfederacji 2017. Początek spotkania na Arenie Kazań był obiecujący dla podopiecznych Stanisława Czerczesowa. więcej
24.06.2017
Nowa Zelandia uległa Portugalii 0:4 (0:2) w meczu trzeciej kolejki grupy A piłkarskiego Pucharu Konfederacji 2017. Na Krestovsky Stadium w Sankt Petersburgu mistrzowie Europy objęli prowadzenie dwanaście minut przed przerwą, kiedy to rzut karny wykorzystał Cristiano Ronaldo. więcej