MLS: Kamara przerwał zwycięską serię "Revs"

Columbus Crew pokonali przed własną publicznością New England Revolution 2:0 (1:0) w drugim niedzielnym spotkaniu Major League Soccer.

Na MAPFRE Stadium oba gole dla ubiegłorocznych finalistów rozgrywek zdobył reprezentujący Norwegię Ola Kamara.

Dzięki drugiej z rzędu wygranej zespół z Ohio zachował szanse na występy w fazie play off, ale nadal jest dopiero dziewiąty w tabeli Konferencji Wschodniej.

Drużyna z Massachusetts natomiast doznała pierwszej porażki po serii trzech zwycięstwo i pozostała na siódmej pozycji w tej samej klasyfikacji. Do szóstego DC United popularni "Revs" tracą tylko punkt, ale mają jedno więcej rozegrane spotkanie.

* * * * * *
Columbus Crew - New England Revolution 2:0 (1:0)
Bramki: Kamara 42, 84-karny.
Tagi: sport news

24.06.2017
Maciej Janowski wygrał sobotnie Grand Prix Danii, które odbyło się w Horsens. Patryk Dudek był trzeci w finale. Polaków rozdzielił na podium Rosjanin Emil Sajfutdinow. więcej
24.06.2017
New York Red Bulls ulegli u siebie New York City FC 0:2 (0:1) w pierwszym sobotnim meczu rozgrywek Major League Soccer. Na Red Bull Arena prowadzenie dla przyjezdnych uzyskał dwanaście minut przed przerwą kapitalnym technicznym strzałem pod poprzeczkę Anglik Jack Harrison. więcej
24.06.2017
Will Hughes został w sobotę nowym zawodnikiem Watford FC - poinformował klub z Premier League na swojej oficjalnej stronie. 22-letni pomocnik związał się z popularnymi "Szerszeniami" pięcioletnią umową, obowiązującą do końca czerwca 2022 roku. więcej
24.06.2017
Karol Baran zdobył dla Włókniarza Vitroszlif CrossFit Częstochowa siedem punktów w czwartkowej konfrontacji przeciwko Cash Broker Stali Gorzów.Czterokrotni mistrzowie Polski ostatecznie pokonali nieznacznie obrońców tytułu 46:44 i po trzeciej wygranej w sezonie przesunęli się na piąte miejsce w tabeli. więcej
24.06.2017
Arka Gdynia zremisowała z drużyną APOEL-u Nikozja 1:1 (1:1) w sobotnim sparingu rozegranym w Gniewinie. Triumfatorzy piłkarskiego Pucharu Polski przegrywali po trafieniu Brazylijczyka Vieiry Vandera, ale tuż przed przerwą wyrównał testowany Patryk Kun. więcej