LM: Siedem goli Liverpoolu, Spartak rozgromił Sevillę

NK Maribor przegrał u siebie z Liverpoolem aż 0:7 we wtorkowym meczu grupy E Ligi Mistrzów. Po dwa gole dla drużyny z Anfield strzelili Roberto Firmino oraz Mohamed Salah.

"The Reds" już w 19. minucie prowadzili 3:0. Rezultat otworzył Roberto Firmino. Drugiego gola strzelił Philippe Coutinho, a trzecia bramka była autorstwem Mohameda Salaha. Tuż przed przerwą Egipcjanin skompletował dublet i było już praktycznie po meczu. W drugiej połowie swoją drugą bramkę zdobył Firmino, a w końcówce rezultat podwyższyli jeszcze Alex Oxlade-Chamberlain oraz Trent Alexander-Arnold. W drugim spotkaniu tej grupy Spartak Moskwa rozgromił u siebie z Sevillę 5:1.Do przerwy był bramkowy remis. W zespole ze stolicy Rosji na listę strzelców wpisał się Quincy Promes. Natomiast dla gości trafił Simon Kjaer. Druga połowa należała do gospodarzy, którzy zdobyli cztery bramki. Gole kolejno strzelili Lorenzo Melgarejo, Denis Głuszkow, Luiz Adriano oraz Prmoes, który skompletował dublet. Liderem grupy jest Liverpool z pięcioma punktami na koncie. Na drugim miejscu jest Spartak, który ma takim sam dorobek, a trzecia Sevilla ma cztery "oczka". Ostatni jest NK Maribor z jednym remisem i dwiema porażkami. *****NK Maribor - Liverpool FC 0:7 (0:4)Bramki: Firmino 4, 54, Coutinho 13, Salah 19, 40, Oxlade-Chamberlain 86, Alexander-Arnold 90. NK Maribor: Handanović - Milec, Rajcević, Suller, Viler - Kramarić (58. Hotić), Kabha, Vrhovec, Bohar (81. Mesanović) - Ahmedi (58. Pihler)- Tavares.Liverpool FC: Karius - Alexander-Arnold, Matip, Lovren, Moreno - Can, Wijnaldum (76. Solanke), Milner - Salah (57. Oxlade-Chamberlain), Firmino (68. Sturridge), Coutinho. Żółte kartki: Milec, Vrhovec, Hotić. Sędziował: Viktor Kassai (Węgry). ----------Spartak Moskwa - Sevilla FC 5:1 (1:1)Bramki: Prmoes 18, 90, Melgarejo 58, Głuszakow 67, Adriano 90 - Kjaer 31. Spartak: Selichow - Esczenko, Tasci, Dżikija, Kombarow - Samedow (25. Melgarejo), Fernando, Głuszakow, Prmoes - Popow (57. Pasalić) - Adriano.Sevilla: Rico - Mercado, Kjaer, Lenglet, Escudero - Banega, Pizarro, Krohn-Dehli (68. Vazquez) - Nolito (76. Navas), Ben Yedder (82. Muriel), Sarabia. Żółte kartki: Dżikija, Fernando - Escudero, Pizarro.Sędziował: Gianluca Rocchi (Włochy).

22.11.2017
- Nie możemy teraz odpuścić. Trzeba cały czas trzymać nogę na gazie i przeć do przodu - wyznał Adam Owen w rozmowie z oficjalnym serwisem Lechii Gdańsk. więcej
22.11.2017
- Mobilizujemy się, aby rozpocząć nową, udaną serię - wyznał Kamil Pestka w rozmowie z oficjalnym serwisem Cracovii. Pięciokrotni mistrzowie Polski w najbliższy piątek zmierzą się przed własną publicznością z Lechią Gdańsk na otwarcie zmagań 17. więcej
22.11.2017
Marek Cieślak po dwudziestu sezonach przerwy wraca do swojego macierzystego klubu. Przez najbliższe dwa lata będzie bowiem trenerem Włókniarza Vitroszlif CrossFit Częstochowa - poinformował oficjalny serwis czterokrotnych mistrzów Polski. więcej
22.11.2017
Tomasz Gollob z końcem listopada opuści Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ w Bydgoszczy - poinformował oficjalny serwis GKM Grudziądz. Indywidualny Mistrz Świata z 2010 roku przed siedmioma miesiącami doznał bardzo groźnego upadku na torze motocrossowym w Chełmnie. więcej
22.11.2017
Jacob Thorssell poinformował za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku o poprawie stanu zdrowia. Rehabilitujący się Szwed, który kilka dni temu wrócił z krótkiego urlopu, pochwalił się pozytywnymi wynikami ostatnich badań lekarskich. więcej