LM: Manchester United i CSKA Moskwa z kompletem punktów

W meczach pierwszej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów rozegranych w ramach grupy A, Manchester United pokonał FC Basel 3:0, a CSKA Moskwa wygrało na wyjeździe z Benfiką Lizbona 2:1.

Na Old Trafford "Czerwone Diabły" objęły prowadzenie w 35. minucie za sprawą trafienia Marouane'a Fellainiego. Reprezentant Belgii po dośrodkowaniu Ashley'a Younga strzałem głową pokonał golkipera rywali. Gola na 2:0 strzelił w 53. minucie Romelu Lukaku. 24-letni napastnik wykorzystał zagranie Daley'a Blinda i również uderzeniem głową wpakował futbolówkę do siatki. Z kolei wynik na 3:0 ustalił w 84. minucie Marcus Rashford.W innym meczu grupy A, CSKA Moskwa pokonało na wyjeździe Benficę Lizbona 2:1. Jedynego gola na portugalskiej drużyny strzelił w 50. minucie Haris Seferović. Natomiast trafienia na rzecz zespołu ze stolicy Rosji zapisali na swoje konto Vitinho w 63. oraz Timur Zhamaletdinov w 71. minucie. W następnej kolejce podopieczni Jose Mourinho zagrają z CSKA, a zespół z Bazylei podejmie Benficę. * * * * * *Manchester United - FC Basel 3:0 (1:0)Bramki: Fellaini 35, Lukaku 53, Rashford 84.Manchester United: de Gea - Young, Lindelof, Smalling, Blind - Pogba (19. Fellaini), N. Matić - Mata (77. Rashford), Mchitarjan, Martial (69. Lingard) - Lukaku. FC Basel: Vaclik - Akanji, Suchy, Balanta - Lang, Xhaka, Zuffi, B. Riveros (77. Oberlin) - Steffen, van Wolfiwinkel (66. Bua), Elyounoussi. - - - - - - Benfica Lizbona - CSKA Moskwa 1:2 (0:0)Bramki: Seferovic 50 - Vitinho 63-karny, Zamaletdinov 71.Benfica Lizbona: Valera - Almeida, Luisao, Lopez (89. Silva), Grimaldo (78. Barbosa) - Augusto - Salvio, Pizzi, Zivković - Jonas (70. Jimenez), Seferović. CSKA Moskwa: Akinfiejew - Mario Fernandes, Wasin, W. Bieriezuckij, A. Bieriezuckij, Szczennikow - Golovin (87. Kucajev), Wernbloom, Dzagojew (77. Natkho) - Vitinho, Olanare (68. Zamaletdinov).

20.11.2017
- Spotkanie wyglądało tak, że było bardzo dużo pojedynków i walki. Niepotrzebnie straciliśmy zbyt dużo piłek w środkowej strefie boiska - powiedział Gino Lettieri podczas konferencji prasowej. więcej
20.11.2017
- U mnie nikt nigdy nie jeździł. Przecieram szlak na żużlu w mojej rodzinie - wyznał Szymon Woźniak w rozmowie z oficjalnym serwisem Stali Gorzów. Indywidualny mistrz Polski jesienią zamienił Betard Spartę Wrocław na zespół z północnej części Ziemi Lubuskiej, na którego torze odnosił swoje życiowe sukcesy. więcej
20.11.2017
Chris Coleman został nowym menedżerem Sunderlandu - potwierdzili sześciokrotni mistrzowie Anglii na swojej oficjalnej stronie. Były już selekcjoner reprezentacji Walii parafował dwuipółletnią umowę z "Czarnymi Kotami", obowiązującą do końca czerwca 2020 roku. więcej
20.11.2017
- To był dla nas bardzo trudny mecz. Ten punkt jest dla nas ważny, bo podbuduje zespół - powiedział Piotr Stokowiec podczas konferencji prasowej. Zagłębie Lubin bezbramkowo zremisowało z Koroną Kielce na zakończenie 16. więcej