LM: Manchester United i CSKA Moskwa z kompletem punktów

W meczach pierwszej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów rozegranych w ramach grupy A, Manchester United pokonał FC Basel 3:0, a CSKA Moskwa wygrało na wyjeździe z Benfiką Lizbona 2:1.

Na Old Trafford "Czerwone Diabły" objęły prowadzenie w 35. minucie za sprawą trafienia Marouane'a Fellainiego. Reprezentant Belgii po dośrodkowaniu Ashley'a Younga strzałem głową pokonał golkipera rywali. Gola na 2:0 strzelił w 53. minucie Romelu Lukaku. 24-letni napastnik wykorzystał zagranie Daley'a Blinda i również uderzeniem głową wpakował futbolówkę do siatki. Z kolei wynik na 3:0 ustalił w 84. minucie Marcus Rashford.W innym meczu grupy A, CSKA Moskwa pokonało na wyjeździe Benficę Lizbona 2:1. Jedynego gola na portugalskiej drużyny strzelił w 50. minucie Haris Seferović. Natomiast trafienia na rzecz zespołu ze stolicy Rosji zapisali na swoje konto Vitinho w 63. oraz Timur Zhamaletdinov w 71. minucie. W następnej kolejce podopieczni Jose Mourinho zagrają z CSKA, a zespół z Bazylei podejmie Benficę. * * * * * *Manchester United - FC Basel 3:0 (1:0)Bramki: Fellaini 35, Lukaku 53, Rashford 84.Manchester United: de Gea - Young, Lindelof, Smalling, Blind - Pogba (19. Fellaini), N. Matić - Mata (77. Rashford), Mchitarjan, Martial (69. Lingard) - Lukaku. FC Basel: Vaclik - Akanji, Suchy, Balanta - Lang, Xhaka, Zuffi, B. Riveros (77. Oberlin) - Steffen, van Wolfiwinkel (66. Bua), Elyounoussi. - - - - - - Benfica Lizbona - CSKA Moskwa 1:2 (0:0)Bramki: Seferovic 50 - Vitinho 63-karny, Zamaletdinov 71.Benfica Lizbona: Valera - Almeida, Luisao, Lopez (89. Silva), Grimaldo (78. Barbosa) - Augusto - Salvio, Pizzi, Zivković - Jonas (70. Jimenez), Seferović. CSKA Moskwa: Akinfiejew - Mario Fernandes, Wasin, W. Bieriezuckij, A. Bieriezuckij, Szczennikow - Golovin (87. Kucajev), Wernbloom, Dzagojew (77. Natkho) - Vitinho, Olanare (68. Zamaletdinov).

20.09.2017
Tom Edwards podpisał w środę nowy kontrakt ze Stoke City FC - poinformował klub z Premier League na swojej oficjalnej stronie. Zaledwie osiemnastoletni obrońca związał się z popularnymi "Garncarzami" czteroletnią umową, obowiązującą do końca czerwca 2021 roku. więcej
20.09.2017
Sebastian Proedl przedłużył kontrakt z Watford FC - poinformował klub z Premier League na swojej oficjalnej stronie. 30-letni obrońca reprezentacji Austrii na mocy nowej umowy pozostanie w ekipie popularnych "Szerszeni" do końca czerwca 2021 roku. więcej
20.09.2017
Przemysław Pawlicki z dużym spokojem i wielkimi ambicjami przygotowuje się do przyszłorocznego cyklu Grand Prix. Wychowanek Unii Leszno przepustkę do rywalizacji z elitą globu wywalczył sobie po zwycięstwie w turnieju GP Challenge w rosyjskim Togliatti. więcej
20.09.2017
Alexis Sanchez ma do końca tego sezonu ważny kontrakt z Arsenalem Londyn i wszystko wskazuje na to, że umowa nie zostanie przedłużona. Faworytem do pozyskania Chilijczyka pozostaje Manchester City - donosi "London Evening Standard". więcej
20.09.2017
Brytyjczyk Tai Woffinden, Maciej Janowski oraz Czech Vaclav Milik poprowadzą pary Betard Sparty Wrocław w rewanżowym spotkaniu finałowym rozgrywek PGE Ekstraligi przeciwko Fogo Unii Leszno. więcej