Liga Mistrzów: Zwycięstwo i awans AS Monaco

AS Monaco pokonało Manchester City 3:1 w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Podopieczni Leonardo Jardima odrobili straty z pierwszego spotkania i awansowali do ćwierćfinału rozgrywek.

Pierwszego gola dla gospodarzy strzelił już w 8. minucie Kylian Mbappe. Francuz wykorzystał podanie od Bernardo Silvy i strzałem z bliskiej odległości pokonał golkipera rywali. Drugie trafienie na rzecz drużyny z Księstwa zapisał na swoje konto Fabinho. W 29. minucie Brazylijczyk po dośrodkowaniu Benjamina Mendy'ego strzałem z woleja wpakował futbolówkę do siatki. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem AS Monaco 2:0. Przyjezdni w 71. minucie odzyskali nadzieję na awans do 1/4 finału, bowiem bramkę dla Manchesteru City zdobył Leroy Sane. Piłka najpierw została wybita przez Subasica po strzale Sterlinga, ale skutecznie dobił ją 21-letni pomocnik. "Obywatele" długo nie cieszyli się ze strzelonego gola, bowiem już w 77. minucie trzecią bramkę dla AS Monaco zdobył Tiemoue Bakayoko, który strzałem głową pokonał Caballero. Pierwsze starcie tych drużyn zakończyło się wygraną drużyny Pepa Guardioli 5:3, jednak drużyna z Monako dzięki lepszemu bilansowi bramek zdobytych na wyjeździe awansowała do 1/4 finału Ligi Mistrzów. * * * * * *AS Monaco - Manchester City 3:1 (2:0)Bramki: Mbappe 8, Fabinho 29, Bakayoko 77 - Sane 71. Pierwszy mecz: 3:5.Awans: AS Monaco. AS Monaco: Subasić - Sidibe, Raggi (70. Toure), Jemerson, Mendy - Fabinho, Bakayoko, Lemar - B. Silva, Germain (90. Dirar), Mbappe (80. Moutinho). Rezerwowi: De Sanctis - Dirar, Jorge, Moutinho, Diallo, Toure.Manchester City: Caballero - Sagna, Stones, Clichy (84. Iheanacho), Kolarov - Sane, Fernandinho, Silva - De Bruyne, Aguero, Sterling. Żółte kartki: Bakayoko, Germain, Lemar (AS Monaco) - Sagna, De Bruyne, Sterling (Manchester City). Sędzia: Gianluca Rocchi.

21.11.2017
Brighton & Hove Albion zremisował u siebie ze Stoke City 2:2 w poniedziałkowym meczu Premier League. Chris Hughton, menedżer gospodarzy, był zadowolony z faktu, iż jego podopieczni dwukrotnie potrafili doprowadzić do remisu. więcej
21.11.2017
Stoke City zremisował na wyjeździe z Brighton & Hove Albion 2:2 w poniedziałkowym meczu angielskiej Premier League. Mark Hughes, menedżer gości, żałował, że jego zespół nie sięgnął po komplet punktów. więcej
21.11.2017
Dallas Mavericks przegrali u siebie po dogrywce z Boston Celtics 102:110 w poniedziałkowym meczu koszykarskiej ligi NBA. Dla ekipy z Massachusetts była to 16 z rzędu wygrana w sezonie. więcej
21.11.2017
Washington Wizards wygrali na wyjeździe z Milwaukee Bucks 99:88 w poniedziałkowym meczu koszykarskiej ligi NBA. Marcin Gortat zdobył był najlepszym zawodnikiem walczącym na tablicach w tym spotkaniu. więcej
20.11.2017
Piłkarze Brighton & Hove Albion FC zremisowali przed własną publicznością ze Stoke City 2:2 (1:2) w meczu 12. kolejki angielskiej ekstraklasy.W tym spotkaniu bramki dla drużyny "Mews" zdobyli Pascal Gross w 44. więcej