Liga Mistrzów: Rozlosowano pary 1/8 finału

W poniedziałek w szwajcarskim Nyonie odbyło się losowanie par 1/8 finału piłkarskiej Ligi Mistrzów. Na ten moment najciekawiej zapowiada się konfrontacja pomiędzy francuskim Paris Saint-Germain a hiszpańską FC Barceloną.

Pierwsze spotkania tej fazy rozgrywek zaplanowano na 14-15 i 21-22 lutego, z kolei rewanże zostaną rozegrane w dniach 7-8 i 14-15 marca. Warto zaznaczyć, że przyszłoroczny finał odbędzie się na Millennium Stadium w Cardiff.

Obrońcą trofeum jest madrycki Real, który w decydującym meczu sezonu 2015/2016 pokonał po rzutach karny Atletico Madryt (5:3). Po 120 minutach rywalizacji na San Siro na tablicy wyników widniał remis 1:1.

23.02.2017
Pomocnik Manchesteru United, Henrich Mychitarian doznał urazu ścięgna udowego w meczu Ligi Europy z Saint-Etienne (1:0) i nie wiadomo, czy zdąży wykurować się na finałowe starcie Pucharu Ligi Angielskiej. więcej
23.02.2017
Włodarze Wisły Kraków wyrazili zgodę na testy medyczne Denisa Popovicia w rosyjskim FK Orenburg - czytamy na oficjalnej stronie Białej Gwiazdy. Słoweniec wyleciał do Rosji w czwartek rano. więcej
23.02.2017
W środę o godzinie piłkarze warszawskiej Legii 19:00 rozpoczęli trening na Amsterdam ArenA. Razem z drużyną pracował kontuzjowany ostatnio Thibault Moulin - czytamy na portalu Legia. więcej
23.02.2017
Szkoleniowiec Juventusu Turyn Massimiliano Allegri nie ukrywał satysfakcji po wygranej 2:0 na wyjeździe z FC Porto w meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Gole dla "Starej Damy" zdobyli w drugiej połowie Chorwat Marko Pjaca i Brazylijczyk Dani Alves, kiedy popularne "Smoki" grały już w osłabieniu, po tym jak czerwoną kartkę jeszcze przed przerwą ujrzał po dwóch brutalnych zagraniach Alex Telles. więcej
23.02.2017
Bramkarz FC Porto Iker Casillas był mocno rozgoryczony porażką 0:2 z Juventusem Turyn w pierwszym meczu 1/8 finału rozgrywek Ligi Mistrzów. Popularne "Smoki" obie bramki w konfrontacji z najlepszą drużyną Serie A stracili dopiero w końcówce zawodów, kiedy "Stara Dama" grała już w przewadze, po tym jak jeszcze w pierwszej połowie dwie żółte kartki, a w konsekwencji czerwoną ujrzał Alex Telles. więcej