Liga Mistrzów: FC Barcelona rozgromiła Celtic na Camp Nou

FC Barcelona wygrała bez większych problemów w meczu 1. kolejki piłkarskiej Ligi Mistrzów z Celtikiem 7:0 (2:0). Drugie spotkanie grupy C pomiędzy Manchesterem City a Borussią Moenchengladbach zostało odwołane z powodu silnych opadów deszczu.

Trzy bramki na Camp Nou strzelił Leo Messi. Dwa gole zaliczył były snajper Liverpoolu Luis Suarez. Natomiast po jednym trafieniu dla Dumy Katalonii odnotowali Brazylijczyk Neymar oraz Andres Iniesta.

Za dwa tygodnie podopieczni Luisa Enrique zmierzą się na wyjeździe z Borussią Moenchengladbach. Natomiast Celtic FC podejmie przed własną publicznością Manchester City. Oba mecze odbędą się 28 września (środa).

*******
FC Barcelona - Celtic FC 7:0 (2:0)
Bramki: Messi 3, 27, 60, Neymar 50, Iniesta 59, Suarez 75, 88.

FC Barcelona: ter Stegen - Roberto, Pique, Umtiti, Alba - Rakitić (46. Iniesta), Busquets (61. Rafinha), A. Gomes - Messi, Suarez, Neymar.

Celtic: de Vries - Lustig, K. Toure, Sviatchenko (68. O'Connell), Tierney - Roberts (68. Armstrong), Gamboa, Bitton (76. C. McGregor), Brown, Sinclair - Dembele.

16.08.2017
Jose Izquierdo oficjalnie został nowym zawodnikiem Brighton & Hove Albion FC - poinformował angielski klub za pośrednictwem strony internetowej.Ekipa "The Seagulls" za pozyskanie tego zawodnika zapłaciła 15 milionów funtów. więcej
16.08.2017
Fiodor Cernych i Arvydas Novikovas zostali powołani do reprezentacji Litwy na mecze el. MŚ 2018 - poinformowała Jagiellonia za pośrednictwem strony internetowej. więcej