Liga Europy: PAOK wygrywa w Tbilisi

Piłkarze PAOK-u Saloniki pokonali na wyjeździe Dinamo Tbilisi 3:0 (1:0) w pierwszym meczu 4. rundy eliminacji Ligi Europy.

Goście objęli prowadzenie w 20.

minucie kiedy to do bramki gruzińskiego zespołu trafił Leo Matos. W 71. minucie bramkę na 2-0 zdobył Jose Angel Crespo, a wynik w 83. minucie ustalił Facundo Pereyra, który pojawił się na boisku zaledwie 120 sekund wcześniej.

Rewanż rozegrany zostanie w czwartek, 25 sierpnia o godzinie 20:00 na stadionie Tumba w Salonikach.

********

Din. Tbilisi - PAOK Saloniki 0:3 (0:1)

Bramki: Matos 20. Crespo 71, Pereyra 83.

28.03.2017
Jak informuje "Daily Mirror", Southampton FC chce zaproponować 20 milionów funtów za pozyskanie Mamadou Sakho z Liverpoolu FC. Reprezentant Francji trafił na Anfield Road w 2013 roku z Paris Saint-Germain. więcej
28.03.2017
Przedstawiciele BSI Speedway osiągnęli porozumienie w sprawie trzyletniej umowy z władzami Torunia na organizację turniejów Grand Prix - poinformował oficjalny serwis Indywidualnych Mistrzostw Świata. więcej
28.03.2017
Przedstawiciele GTM Startu Gniezno zaprezentowali pełną obsadę tegorocznego Hil-Gaz BiT II turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego - Pierwszego Króla Polski. więcej
28.03.2017
Kanadyjczyk Cyle Larin jest kolejnym kandydatem do zastąpienia Romelu Lukaku w ekipie Evertonu - informuje "The Sun". Wcześniej inne brytyjskie media typowały do tej roli Kongijczyka Cedrika Bakambu z Villarreal CF i Brazylijczyka Williana Jose z Realu Sociedad San Sebastian. więcej
28.03.2017
Lech Poznań złożył w Najwyższej Komisji Odwoławczej PZPN wniosek o darowanie lub warunkowe zawieszenie kar nałożonych po zeszłorocznym finale Pucharu Polski - poinformował klub z LOTTO Ekstraklasy za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej. więcej