Liga Europy: PAOK wygrywa w Tbilisi

Piłkarze PAOK-u Saloniki pokonali na wyjeździe Dinamo Tbilisi 3:0 (1:0) w pierwszym meczu 4. rundy eliminacji Ligi Europy.

Goście objęli prowadzenie w 20.

minucie kiedy to do bramki gruzińskiego zespołu trafił Leo Matos. W 71. minucie bramkę na 2-0 zdobył Jose Angel Crespo, a wynik w 83. minucie ustalił Facundo Pereyra, który pojawił się na boisku zaledwie 120 sekund wcześniej.

Rewanż rozegrany zostanie w czwartek, 25 sierpnia o godzinie 20:00 na stadionie Tumba w Salonikach.

********

Din. Tbilisi - PAOK Saloniki 0:3 (0:1)

Bramki: Matos 20. Crespo 71, Pereyra 83.

24.05.2017
- Choć nasz rywal w grupie mistrzowskiej nie osiąga dobry wyników, to na pewno go nie zlekceważymy - powiedział Rafał Wolski, cytowany przez oficjalną stronę Lechii. więcej
24.05.2017
Christian Atsu oficjalnie został wykupiony z Chelsea FC przez Newcastle United - poinformowały "Sroki" za pośrednictwem strony internetowej. Reprezentant Ghany w sierpniu 2016 dołączył do Newcastle United na zasadzie wypożyczenia z londyńskiego klubu. więcej
24.05.2017
Arsenal Londyn zagra w sobotę na Wembley w finale Pucharu Anglii z Chelsea Londyn. To może być ostatnie spotkanie dla Arsene'a Wengera w roli menedżera "Kanonierów". więcej