Liga Europy: Gabala wygrywa z Mariborem, dublet Dabo

W czwartek piłkarze Gabali pokonali w eliminacjach 4. rundy Ligi Europy Maribor 3:1 (1:1).

Goście objęli prowadzenie w 17. minucie po golu Marcosa Tavaresa, natomiast jeszcze przed przerwą wyrównał Sergei Zenjov.

Po zmianie stron dwa decydujące ciosy zadał Bagalyi Dabo, który wpisał się na listę strzelców w 50. i 52. minucie.

W składzie azerskiego zespołu całe spotkanie na ławce rezerwowych przesiedział polski bramkarz Dawid Pietrzkiewicz.

Rewanż zostanie rozegrany w czwartek, (25 sierpnia o godzinie 20:15.

16.08.2017
Jose Izquierdo oficjalnie został nowym zawodnikiem Brighton & Hove Albion FC - poinformował angielski klub za pośrednictwem strony internetowej.Ekipa "The Seagulls" za pozyskanie tego zawodnika zapłaciła 15 milionów funtów. więcej
16.08.2017
Fiodor Cernych i Arvydas Novikovas zostali powołani do reprezentacji Litwy na mecze el. MŚ 2018 - poinformowała Jagiellonia za pośrednictwem strony internetowej. więcej