Liga Europy: Gabala wygrywa z Mariborem, dublet Dabo

W czwartek piłkarze Gabali pokonali w eliminacjach 4. rundy Ligi Europy Maribor 3:1 (1:1).

Goście objęli prowadzenie w 17. minucie po golu Marcosa Tavaresa, natomiast jeszcze przed przerwą wyrównał Sergei Zenjov.

Po zmianie stron dwa decydujące ciosy zadał Bagalyi Dabo, który wpisał się na listę strzelców w 50. i 52. minucie.

W składzie azerskiego zespołu całe spotkanie na ławce rezerwowych przesiedział polski bramkarz Dawid Pietrzkiewicz.

Rewanż zostanie rozegrany w czwartek, (25 sierpnia o godzinie 20:15.

27.06.2017
Piraterna Motala uległa na własnym torze Lejonen Gislaved 44:46 w czwartym wtorkowym meczu ósmej rundy rozgrywek szwedzkiej Elitserien. Przyjezdnych do zwycięstwa poprowadził Chris Holder. więcej
27.06.2017
Sandecja Nowy Sącz zremisowała z APOEL-em Nikozja 3:3 w meczu sparingowym rozegranym w Gniewnie.Podopieczni Radosława Mroczkowskiego przebywając obecnie na zgrupowaniu w Gniewinie. więcej
27.06.2017
Indianerna Kumla wygrała przed własną publicznością z Masarną Avesta 50:40 w trzecim wtorkowym meczu ósmej rundy rozgrywek szwedzkiej Elitserien. Gospodarzy do sukcesu poprowadził Piotr Protasiewicz. więcej
27.06.2017
Mateusz Kuchta zdecydował się nie przedłużać kontraktu z Górnikiem Zabrze - poinformował klub za pośrednictwem strony internetowej. Kuchta zawodnikiem Górnika był od lutego 2013 roku. więcej
27.06.2017
Rospiggarna Hallstavik przegrała u siebie z Dackarną Malilla 43:47 w drugim wtorkowym meczu ósmej rundy rozgrywek szwedzkiej Elitserien. Na torze obrońców tytułu prym wiódł Patryk Dudek, który w pięciu swoich biegach zwyciężał czterokrotnie i wywalczył czternaście punktów. więcej