Liga Europy: Dinamo Krasnodar gładko wygrywa z Partizani

Dinamo Krasnodar, w składzie którego od początku wystąpił Artur Jędrzejczyk, pokonało w meczu 4. rundy kwalifikacji Ligi Europy Partizani 4:0 (3:0). Polak wpisał się na listę strzelców w 45 minucie, a w 23.

otrzymał żółtą kartkę.

Wynik w 18. minucie otworzył bramką z rzutu karnego Joaozinho. Niespełna dziesięć minut później podwyższył Fedor Smolov, bramkę do szatni zdobył wspomniany "Jędza", a czwarty, jak się później okazało decydujący, gol padł po samobójczym trafieniu w 73. minucie Gezima Krasniqi.

Ciężko wyobrazić sobie, aby piłkarze z Krasnodaru nie awansowali do fazy grupowej. Spotkanie rewanżowe rozegrane zostanie w czwartek, 25 sierpnia o godzinie 19:30 w Albanii.

*********

Dinamo Krasnodar - Partizani 4:0 (3:0)

Bramki: Joaozinho 18, Smolov 27, Jędrzejczyk 45, Krasniqi 73 (sam.)

28.04.2017
Vincent Kompany był jednym z najlepszych zawodników czwartkowych derbów Manchesteru w Premier League. Kapitan "Obywateli" był jednak trochę rozczarowany bezbramkowym remisem. więcej
28.04.2017
Manchester City bezbramkowo zremisował u siebie w czwartkowym w derbowym spotkaniu w Premier League z Manchesterem United. Pep Guardiola, menedżer "Obywateli", żałował niewykorzystanych sytuacji przez swoich podopiecznych. więcej
28.04.2017
Manchester United bezbramkowo zremisował w czwartek na wyjeździe w derbowym spotkaniu Premier League z Manchesterem City. Jose Mourinho, menedżer "Czerwonych Diabłów", był zadowolony z gry swoich podopiecznych w pierwszych 45 minutach. więcej
28.04.2017
San Antonio Spurs pokonali na wyjeździe Memphis Grizzlies 103:96 w meczu numer sześć pierwszej rundy fazy playoffs NBA. Drużyna z Teksasu awansowała do półfinału Konferencji Zachodniej wygrywając rywalizację 4:2. więcej
27.04.2017
Manchester City bezbramkowo zremisował z Manchesterem United w meczu 26. kolejki angielskiej ekstraklasy. Goście spotkania od 83. minuty grali w dziesiątkę po tym, jak drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany Marouane Fellaini. więcej