Liga Europy: Awans Panathinaikosu

Brondby, w barwach którego występuje polski napastnik Kamil Wilczek, zremisowało na własnym boisku z Panathinaikosem Ateny 1:1. W pierwszym meczu lepsi byli piłkarze ze stolicy Grecji, którzy zwyciężyli 3:0 i to oni zagrają w fazie grupowej Ligi Europy.

Gospodarze objęli prowadzenie w 35. minucie po bramce Hany'ego Mukhtara (Wilczek zaliczył asystę). W 66. minucie wyrównanie "Koniczynkom" dał Ivan Ivanov i do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie. Były zawodnik Piasta Gliwice rozegrał w barwach Brondby całe spotkanie.

W innym meczu 4. rundy kwalifikacji Ligi Europy albańskie Partizani zremisowało bezbramkowo z FK Krasnodar. W pierwszym meczu rosyjska drużyna zwyciężyła 4:0 i to zespół Artura Jędrzejczyka zagra w fazie grupowej. Reprezentant Polski wszedł na boisko w 47. minucie, zastępując Wiaczesława Podbereżkina.

Losowanie fazy grupowej rozgrywek Ligi Europy odbędzie się w piątek (26.08) o godzinie 12:00.

*****

Brondby Kopenhaga - Panathinaikos Ateny 1:1 (1:0)
Bramki: Mukhtari 35 - Ivanov 66
Pierwszy mecz: 0:3. Awans: Panathinaikos.

Partizani - FK Krasnodar 0:0
Pierwszy mecz: 0:4. Awans: FK Krasnodar.

22.10.2017
Golden State Warriors i Cleveland Cavaliers przegrali swoje mecze rozegrane w ramach niedzielnej serii spotkań koszykarskiej ligi NBA. Dwie najlepsze drużyny poprzedniego sezonu były faworytami swoich spotkań, ale obie parkiety opuszczały jako przegrani. więcej
22.10.2017
- Jestem rozczarowany wynikiem, ale z drugiej strony zasłużyliśmy na ten jeden punkt. Jestem zadowolony z postawy moich zawodników - powiedział Adam Owen podczas konferencji prasowej. więcej
22.10.2017
- Jestem zadowolony z tego, jak graliśmy w tym spotkaniu. Nie mogę być zadowolony tylko z wyniku. Zasłużyliśmy na wygraną - powiedział Nenad Bjelica podczas konferencji prasowej. więcej
21.10.2017
Grzegorz Zengota po pięciu sezonach spędzonych w Lesznie, w przyszłym roku będzie startował w innym klubie - poinformowali aktualni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie. więcej
21.10.2017
Twente Enschede rozbiło u siebie Rodę Kerkrade 3:0 (1:0) w ostatnim sobotnim meczu 9. kolejki holenderskiej Eredivisie. Całe zawody z perspektywy ławki rezerwowych "Górników" obserwował Filip Kurto. więcej