Liga Europy: Awans Panathinaikosu

Brondby, w barwach którego występuje polski napastnik Kamil Wilczek, zremisowało na własnym boisku z Panathinaikosem Ateny 1:1. W pierwszym meczu lepsi byli piłkarze ze stolicy Grecji, którzy zwyciężyli 3:0 i to oni zagrają w fazie grupowej Ligi Europy.

Gospodarze objęli prowadzenie w 35. minucie po bramce Hany'ego Mukhtara (Wilczek zaliczył asystę). W 66. minucie wyrównanie "Koniczynkom" dał Ivan Ivanov i do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie. Były zawodnik Piasta Gliwice rozegrał w barwach Brondby całe spotkanie.

W innym meczu 4. rundy kwalifikacji Ligi Europy albańskie Partizani zremisowało bezbramkowo z FK Krasnodar. W pierwszym meczu rosyjska drużyna zwyciężyła 4:0 i to zespół Artura Jędrzejczyka zagra w fazie grupowej. Reprezentant Polski wszedł na boisko w 47. minucie, zastępując Wiaczesława Podbereżkina.

Losowanie fazy grupowej rozgrywek Ligi Europy odbędzie się w piątek (26.08) o godzinie 12:00.

*****

Brondby Kopenhaga - Panathinaikos Ateny 1:1 (1:0)
Bramki: Mukhtari 35 - Ivanov 66
Pierwszy mecz: 0:3. Awans: Panathinaikos.

Partizani - FK Krasnodar 0:0
Pierwszy mecz: 0:4. Awans: FK Krasnodar.

28.04.2017
Vincent Kompany był jednym z najlepszych zawodników czwartkowych derbów Manchesteru w Premier League. Kapitan "Obywateli" był jednak trochę rozczarowany bezbramkowym remisem. więcej
28.04.2017
Manchester City bezbramkowo zremisował u siebie w czwartkowym w derbowym spotkaniu w Premier League z Manchesterem United. Pep Guardiola, menedżer "Obywateli", żałował niewykorzystanych sytuacji przez swoich podopiecznych. więcej
28.04.2017
Manchester United bezbramkowo zremisował w czwartek na wyjeździe w derbowym spotkaniu Premier League z Manchesterem City. Jose Mourinho, menedżer "Czerwonych Diabłów", był zadowolony z gry swoich podopiecznych w pierwszych 45 minutach. więcej
28.04.2017
San Antonio Spurs pokonali na wyjeździe Memphis Grizzlies 103:96 w meczu numer sześć pierwszej rundy fazy playoffs NBA. Drużyna z Teksasu awansowała do półfinału Konferencji Zachodniej wygrywając rywalizację 4:2. więcej
27.04.2017
Manchester City bezbramkowo zremisował z Manchesterem United w meczu 26. kolejki angielskiej ekstraklasy. Goście spotkania od 83. minuty grali w dziesiątkę po tym, jak drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany Marouane Fellaini. więcej