Liga Europy: Awans Panathinaikosu

Brondby, w barwach którego występuje polski napastnik Kamil Wilczek, zremisowało na własnym boisku z Panathinaikosem Ateny 1:1. W pierwszym meczu lepsi byli piłkarze ze stolicy Grecji, którzy zwyciężyli 3:0 i to oni zagrają w fazie grupowej Ligi Europy.

Gospodarze objęli prowadzenie w 35. minucie po bramce Hany'ego Mukhtara (Wilczek zaliczył asystę). W 66. minucie wyrównanie "Koniczynkom" dał Ivan Ivanov i do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie. Były zawodnik Piasta Gliwice rozegrał w barwach Brondby całe spotkanie.

W innym meczu 4. rundy kwalifikacji Ligi Europy albańskie Partizani zremisowało bezbramkowo z FK Krasnodar. W pierwszym meczu rosyjska drużyna zwyciężyła 4:0 i to zespół Artura Jędrzejczyka zagra w fazie grupowej. Reprezentant Polski wszedł na boisko w 47. minucie, zastępując Wiaczesława Podbereżkina.

Losowanie fazy grupowej rozgrywek Ligi Europy odbędzie się w piątek (26.08) o godzinie 12:00.

*****

Brondby Kopenhaga - Panathinaikos Ateny 1:1 (1:0)
Bramki: Mukhtari 35 - Ivanov 66
Pierwszy mecz: 0:3. Awans: Panathinaikos.

Partizani - FK Krasnodar 0:0
Pierwszy mecz: 0:4. Awans: FK Krasnodar.

27.02.2017
Paris Saint-Germain pokonał na wyjeździe Olympique Marsylia 5:1 w niedzielnym meczu Ligue 1. Unai Emery, trener mistrzów Francji, liczy, że jego podopieczni utrzymają tak wysoki poziom gry w kolejnych spotkaniach. więcej
27.02.2017
Według informacji dziennika "The Sun", Sergio Aguero wyraził chęć dołączenia do Realu Madryt latem tego roku. Brytyjskie media od dłuższego czasu spekulują, że Argentyńczyk w najbliższym okienku transferowym będzie chciał zmienić klub. więcej
27.02.2017
Inter Mediolan przegrał u siebie z AS Romą 1:3 w niedzielnym meczu Serie A. Stefano Pioli, trener "Nerazzurrich", powiedział, że ekipa ze stolicy była skuteczniejsza. więcej
27.02.2017
Ignazio Abate w niedzielnym meczu przeciwko US Sassuolo doznał urazu oka. Na razie nie wiadomo jak poważny jest uraz Włocha - informują włoskie media. W niedzielę w meczu 26. więcej
27.02.2017
AS Roma pokonała na wyjeździe Inter Mediolan 3:1 w niedzielnym meczu Serie A. Luciano Spalletti, trener drużyny ze stolicy, powiedział, że jego zespół zasłużenie zdobył trzy punkty na San Siro. więcej