Liga Europy: Awans Anderlechtu, gol Teodorczyka

Anderlecht Bruksela pokonał na własnym boisku Slavię Praga 3:0. W dwumeczu zawodnicy ze stolicy Belgii wygrali 6:0 i pewnie awansowali do fazy grupowej rozgrywek Ligi Europy.

Gospodarze objęli prowadzenie w 22. minucie po bramce Youriego Tielemansa z rzutu karnego. W 40. minucie, także z 11 metrów, swojego trzeciego gola w sezonie strzelił Łukasz Teodorczyk. W 61. minucie wynik ustalił Michael Heynen. Napastnik reprezentacji Polski został zmieniony w 56. minucie przez Idrissa Sylle.

Losowanie fazy grupowej rozgrywek Ligi Europy odbędzie się w piątek (26.08) o godz. 12:00.

******

Anderlecht Bruksela - Slavia Praga 3:0 (2:0)
Bramki: Tielemans 22, Teodorczyk 40, Heynen 61.
Pierwszy mecz: 3:0. Awans: Anderlecht.

27.06.2017
Piraterna Motala uległa na własnym torze Lejonen Gislaved 44:46 w czwartym wtorkowym meczu ósmej rundy rozgrywek szwedzkiej Elitserien. Przyjezdnych do zwycięstwa poprowadził Chris Holder. więcej
27.06.2017
Sandecja Nowy Sącz zremisowała z APOEL-em Nikozja 3:3 w meczu sparingowym rozegranym w Gniewnie.Podopieczni Radosława Mroczkowskiego przebywając obecnie na zgrupowaniu w Gniewinie. więcej
27.06.2017
Indianerna Kumla wygrała przed własną publicznością z Masarną Avesta 50:40 w trzecim wtorkowym meczu ósmej rundy rozgrywek szwedzkiej Elitserien. Gospodarzy do sukcesu poprowadził Piotr Protasiewicz. więcej
27.06.2017
Mateusz Kuchta zdecydował się nie przedłużać kontraktu z Górnikiem Zabrze - poinformował klub za pośrednictwem strony internetowej. Kuchta zawodnikiem Górnika był od lutego 2013 roku. więcej
27.06.2017
Rospiggarna Hallstavik przegrała u siebie z Dackarną Malilla 43:47 w drugim wtorkowym meczu ósmej rundy rozgrywek szwedzkiej Elitserien. Na torze obrońców tytułu prym wiódł Patryk Dudek, który w pięciu swoich biegach zwyciężał czterokrotnie i wywalczył czternaście punktów. więcej