Liga Europy: Awans Anderlechtu, gol Teodorczyka

Anderlecht Bruksela pokonał na własnym boisku Slavię Praga 3:0. W dwumeczu zawodnicy ze stolicy Belgii wygrali 6:0 i pewnie awansowali do fazy grupowej rozgrywek Ligi Europy.

Gospodarze objęli prowadzenie w 22. minucie po bramce Youriego Tielemansa z rzutu karnego. W 40. minucie, także z 11 metrów, swojego trzeciego gola w sezonie strzelił Łukasz Teodorczyk. W 61. minucie wynik ustalił Michael Heynen. Napastnik reprezentacji Polski został zmieniony w 56. minucie przez Idrissa Sylle.

Losowanie fazy grupowej rozgrywek Ligi Europy odbędzie się w piątek (26.08) o godz. 12:00.

******

Anderlecht Bruksela - Slavia Praga 3:0 (2:0)
Bramki: Tielemans 22, Teodorczyk 40, Heynen 61.
Pierwszy mecz: 3:0. Awans: Anderlecht.

27.02.2017
Paris Saint-Germain pokonał na wyjeździe Olympique Marsylia 5:1 w niedzielnym meczu Ligue 1. Unai Emery, trener mistrzów Francji, liczy, że jego podopieczni utrzymają tak wysoki poziom gry w kolejnych spotkaniach. więcej
27.02.2017
Według informacji dziennika "The Sun", Sergio Aguero wyraził chęć dołączenia do Realu Madryt latem tego roku. Brytyjskie media od dłuższego czasu spekulują, że Argentyńczyk w najbliższym okienku transferowym będzie chciał zmienić klub. więcej
27.02.2017
Inter Mediolan przegrał u siebie z AS Romą 1:3 w niedzielnym meczu Serie A. Stefano Pioli, trener "Nerazzurrich", powiedział, że ekipa ze stolicy była skuteczniejsza. więcej
27.02.2017
Ignazio Abate w niedzielnym meczu przeciwko US Sassuolo doznał urazu oka. Na razie nie wiadomo jak poważny jest uraz Włocha - informują włoskie media. W niedzielę w meczu 26. więcej
27.02.2017
AS Roma pokonała na wyjeździe Inter Mediolan 3:1 w niedzielnym meczu Serie A. Luciano Spalletti, trener drużyny ze stolicy, powiedział, że jego zespół zasłużenie zdobył trzy punkty na San Siro. więcej