Liga Europy: Awans Anderlechtu, gol Teodorczyka

Anderlecht Bruksela pokonał na własnym boisku Slavię Praga 3:0. W dwumeczu zawodnicy ze stolicy Belgii wygrali 6:0 i pewnie awansowali do fazy grupowej rozgrywek Ligi Europy.

Gospodarze objęli prowadzenie w 22. minucie po bramce Youriego Tielemansa z rzutu karnego. W 40. minucie, także z 11 metrów, swojego trzeciego gola w sezonie strzelił Łukasz Teodorczyk. W 61. minucie wynik ustalił Michael Heynen. Napastnik reprezentacji Polski został zmieniony w 56. minucie przez Idrissa Sylle.

Losowanie fazy grupowej rozgrywek Ligi Europy odbędzie się w piątek (26.08) o godz. 12:00.

******

Anderlecht Bruksela - Slavia Praga 3:0 (2:0)
Bramki: Tielemans 22, Teodorczyk 40, Heynen 61.
Pierwszy mecz: 3:0. Awans: Anderlecht.

21.10.2017
West Ham United przegrał u siebie z Brighton & Hove Albion 0:3 w piątkowym meczu 9. kolejki Premier League. Slaven Bilić, menedżer "Młotów", powiedział, że jest sfrustrowany i rozczarowany. więcej
21.10.2017
Brighton & Hove Albion pokonał na wyjeździe West Ham United 3:0 w piątkowym meczu Premier League. Chris Hughton, menedżer beniaminka, nie krył radości z występu swojej drużyny. więcej
21.10.2017
Korona Kielce w drugiej połowie odrobiła straty dwóch goli i zremisowała na wyjeździe z Górnikiem Zabrze 3:3 w piątkowym meczu LOTTO Ekstraklasy. Gino Lettieri, trener gości, był zadowolony z gry swojej drużyny w drugich 45 minutach. więcej
21.10.2017
Górnik Zabrze zremisowała u siebie z Koroną Kielce 3:3, choć do przerwy był na dwubramkowym prowadzeniu. Marcin Brosz, trener 14-krotnych mistrzów Polski, powiedział, że jego podopieczni muszą poprawić grę w defensywie. więcej
21.10.2017
Golden State Warriors wygrali na wyjeździe z New Orleans Pelicans 128:120 w piątkowym meczu koszykarskiej ligi NBA. Obrońcy mistrzowskiego tytułu sezon zaczęli od przegranej u siebie z Houston Rockets. więcej