Liga Europy: Awans Anderlechtu, gol Teodorczyka

Anderlecht Bruksela pokonał na własnym boisku Slavię Praga 3:0. W dwumeczu zawodnicy ze stolicy Belgii wygrali 6:0 i pewnie awansowali do fazy grupowej rozgrywek Ligi Europy.

Gospodarze objęli prowadzenie w 22. minucie po bramce Youriego Tielemansa z rzutu karnego. W 40. minucie, także z 11 metrów, swojego trzeciego gola w sezonie strzelił Łukasz Teodorczyk. W 61. minucie wynik ustalił Michael Heynen. Napastnik reprezentacji Polski został zmieniony w 56. minucie przez Idrissa Sylle.

Losowanie fazy grupowej rozgrywek Ligi Europy odbędzie się w piątek (26.08) o godz. 12:00.

******

Anderlecht Bruksela - Slavia Praga 3:0 (2:0)
Bramki: Tielemans 22, Teodorczyk 40, Heynen 61.
Pierwszy mecz: 3:0. Awans: Anderlecht.

16.08.2017
Jose Izquierdo oficjalnie został nowym zawodnikiem Brighton & Hove Albion FC - poinformował angielski klub za pośrednictwem strony internetowej.Ekipa "The Seagulls" za pozyskanie tego zawodnika zapłaciła 15 milionów funtów. więcej
16.08.2017
Fiodor Cernych i Arvydas Novikovas zostali powołani do reprezentacji Litwy na mecze el. MŚ 2018 - poinformowała Jagiellonia za pośrednictwem strony internetowej. więcej